KZ_logo1

Horoskop podle stromů

16.4.2016

Stromový horoskop byl sestaven na základě znalostí druidů. Tito keltští duchovní uměli cestovat v čase, vstupovali na posvátná místa a oplývali opravdu velkým množstvím vědomostí o bylinách a dalších přírodninách. Kromě učení o runách, magii, léčení a práci s gravitací nám zanechali také horoskop podle stromů. Každý člověk prý náleží jednomu stromu, jehož povahu pak nosí. Podívejte se s námi na svou charakteristiku.

Jabloň (od 23. 12. do 1. 1. a od 25. 6. do 4. 7.)

Lidé ve znamení Jabloně jsou neobvykle půvabní a velkorysí. Jsou otevření všem dobrodružstvím a často mají mnoho obdivovatelů. V lásce Jabloň miluje změnu a má problém s věrností. Miluje čtení, ale i vědu. Často na okolí zapůsobí svou moudrostí a znalostmi.

Jedle (od 2. 1. do 11. 1. a od 5. 7. do 14. 7.)

Tento strom symbolizuje eleganci a originalitu. I když lidé ve znamení Jedle často nedůvěřují okolí, v lásce na svého partnera kladou velké nároky. Kvůli tomu pak trpí pocitem osamělosti, neradi říkají své názory nahlas a často se věnují lidem, kteří si to vůbec nezaslouží.

Jilm (od 12. 1. do 24. 1. a od 15. 7. do 25. 7.)

Lidé narození v době Jilmu se vyznačují hlavně duševní pohodou, klidem a fyzickou přitažlivostí. Mají spoustu tajemství, své osobní problémy skrývají a důsledně ovládají své emoce. Jsou také ctižádostiví a pracovití. V lásce potřebují hlavně tolerantního a otevřeného partnera, který chápe jejich složitou a rozvážnou povahu.

Cypřiš (od 25. 1. do 3. 2. a od 26. 7. do 4. 8.)

Tito lidé se umí opravdu radovat z maličkostí. Celý život si užívají a jsou téměř vždy spokojení a dobře naladění. Milují přírodu, cestování, ale také svou rodinu. Nesnáší konflikty a úspěšně se hádkám vyhýbají. Od života si přejí vždy hlavně lásku a zdraví. Jsou obětaví a věrní.

Topol (od 4. 2. do 8. 2. a od 1. 5. do 14. 5. a od 5. 8. do 13. 8.)

Osoba narozená ve znamení Topolu je velmi krásná. Mimo jiné jsou tito lidé velmi obětaví a mají velké srdce. Občas jsou ale osamělí a nepochopení, protože si své přátele i protějšky dlouho a pečlivě vybírají. Mnohdy se také utápí v maličkostech a potřebují mít v životě pocit nepostradatelnosti.

Cedr (od 9. 2. do 18. 2. a od 14. 8. do 23. 8.)

Tito lidé bývají rozhodní, sebejistí a v dobré kondici. Mají výrazné tvůrčí schopnosti a oplývají neotřelými nápady. Milují hudbu a jsou velmi pracovití. Celý život touží po dobrodružství, ale ve vztazích jsou nesmělí a citliví. Nesnáší přetvářku a jsou někdy až moc upřímní. Přesto jsou ve společnosti oblíbení, a to zejména pro svůj optimismus.

Borovice (od 19. 2. do 29. 2. a od 24. 8. do 2. 9.)

Lidé narození ve znamení Borovice milují útulný domov, cenné předměty a také svou rodinu. Jsou houževnatí a odhodlaní. Jsou také velmi odvážní, milují risk a v zaměstnání jsou velmi pracovití. Mají skvělé organizační schopnosti a logické myšlení.

Vrba (od 1. 3. do 10. 3. a od 3. 9. do 12. 9.)

Lidé narození ve znamení Vrby jsou věční snílci. Jsou ale velmi nároční, rozmarní a často okolí obtěžují svými plačtivými projevy. Někdy se chovají jako malé děti, jindy dokážou dokonale naslouchat druhým a skvěle porozumět lidským duším.

Lípa (od 11. 3. do 20. 3. a od 13. 9. do 22. 9.)

Tito lidé jsou šarmantní a mají své osobní kouzlo. Touží po plnohodnotném životě a chtějí hlavně pohodlí, štěstí a klid. Skvěle se přizpůsobují i obtížným podmínkám. Lípy jsou velmi přátelské, umějí naslouchat a stmelují rodinu.

Dub (21. 3.)

Tento posvátný strom stojí samostatně, a připadá mu tedy jeden konkrétní den. Lidé narození v den Dubu jsou odvážní, silní, ale mají také pevné mravní zásady. V nouzi vždy pomohou, neohroženě bojují za pravdu a za spravedlnost. Jací jsou ve vztazích? Když milují, je to navždy! Patří mezi skvělé kamarády, partnery, ale také kolegy nebo šéfy v práci.

Oliva (23. 9.)

Lidé narození v tento den jsou zpodobněním krásy, rozumu a čisté duše. Mají vyrovnanou povahu a jsou velmi laskaví. Jsou trpěliví, optimističtí a neustále se usmívají. Často bývají vzdělaní a moudří. Šíří kolem sebe klid, radost a pocit štěstí.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Líska (od 22. 3. do 31. 3. a od 24. 9. do 3. 10.)

Lísky jsou přívětivé k druhým, miluji lidi a lidé milují je. Bývají úspěšnými zaměstnanci, ale skvěle pracují i se svou intuicí. Jsou vyrovnaní, velkorysí a srdeční. V lásce však mají nepředvídatelnou povahu a partnera si opravdu dlouho vybírají.

Jeřáb (od 1. 4. do 10. 4. a od 4. 10. do 13. 10.)

Tito lidé jsou silní a vytrvalí. Mají skvělý vkus a renesanční povahu. Milují umění, chápou i prohřešky ostatních a jsou velmi manuálně zruční. Nejčastěji se jejich profese nějak dotýkají umění, proto mezi nimi najdeme malíře, architekty, návrháře, ale i filozofy. Pro druhé by se rozdali a největším uznáním je pro ně pochvala.

Javor (od 11. 4. do 20. 4. a od 14. 10. do 23. 10.)

Tito lidé jsou velmi nesmělí a citliví. Mnohdy se stylizují do role cyniků a zlehčují cokoliv vážného, za touto tvrdou slupkou však skrývají svou poetickou duši. V lásce je to s nimi také těžké. Chtějí svému protějšku imponovat, ale neustále mu vnucují své rozmary. Jsou ale opravdu inteligentní, vzdělaní a mají skvělou paměť.

Ořech (od 21. 4. do 30. 4. a od 24. 10. do 11. 11.)

Lidé ve znamení Ořechu jsou půvabní a šarmantní. Jsou velmi sebevědomí a vždy spoléhají sami na sebe. Jsou velmi zdvořilí, ale umí být i egoističtí a mají strach, že zůstanou sami. Jsou pracovití. Největší respekt u nich získají inteligentní lidé.

Kaštan (od 15. 5. do 24. 5. a od 12. 11. do 21. 11.)

Tito lidé mají smysl pro spravedlnost a vždy se zastávají slabších a nemocných. Milují rodinu, partnera a své děti. Vždy zachovávají klid a mají pevné nervy. Navíc bývají lidé narození ve znamení Kaštanu zvědaví a velmi společenští. Negativní vlastností je jejich láska k pomluvám a drbům a jejich občasná jízlivost.

Jasan (od 25. 5. do 3. 6. a od 22. 11. do 1. 12.)

Lidé ve znamení Jasanu milují slunce a šíří dobrou náladu a milý úsměv. Jejich jas, energie a impulzivita jsou nakažlivé. Jsou velmi trpěliví, ctižádostiví a mají nevšední povahu. V lásce jsou vždy věrní a milují vřele a naplno.

Habr (od 4. 6. do 14. 6. a od 2. 12. do 11. 12.)

Lidé narození v Habru milují pořádek, plánování i přesné plnění povinností. Jsou estéty, tajně sní o slávě a vyžadují chválu. Jejich negativní vlastností je závist a náročnost. Nároční jsou i na své partnery, protože chtějí neustále prožívat něco jedinečného a originálního.

Fíkovník (od 14. 6. do 23. 6. a od 12. 12. do 21. 12.)

Tito lidé jsou typičtí svou hravostí, smyslem pro humor a oblíbeností mezi všemi. Milují děti, zvířata a ze všech problémů vyjdou se vztyčenou hlavou. Jsou velmi inteligentní a většinou mají plnou náruč štěstí. Milují rodinný život, kamarádství a jsou skvělými rodiči.

Bříza (24. 6.)

Těmto lidem patří jeden den. Jsou elegantní, mají dobrý vkus a jemnou a citlivou povahu. Jsou nenároční a vedle sebe potřebují hlavně moudrého a trpělivého přítele. Břízy jsou také pracovité, smyslné a hojně používají svou intuici. Milují děti i zvířata.

Buk (22. 12.)

Lidé Buku mají spoustu jedinečných vlastností. Bývají skvělými vůdci a šéfy. Jsou předurčení k odvážným životním činům. Lidé v Buku jsou nejlepšími vládci, ale také partnery. Radují se z maličkostí, nejsou lakomí a zbytečně si nelámou hlavu s maličkostmi.

Sedí na vás charakteristika? Líbí se vám „stromokruh“, nebo dáváte přednost klasickému zvěrokruhu?

Michaela Michalíková

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář