KZ_logo1

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

26.12.2017

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co o věrnosti vašeho partnera prozrazuje jeho znamení zvěrokruhu? A jak jste na tom s věrností vy? Podívejte se s námi na šokující horoskop, který vám bez okolků prozradí, jak to opravdu je.

Beran

Beran opravdu nemá přílišné předpoklady, aby byl svému partnerovi věrný. Toto znamení miluje flirt, dobrodružství i nové zážitky. Vzrušení k životu potřebuje a rád hraje milostné hry. Beran však miluje zejména fázi lovu, proto jej provázejí spíše krátké románky.

Býk

Býk je velmi opatrné znamení. Dlouhou dobu váhá, zda vstoupí do vztahu a partnerovi se zcela otevře. Pokud se však k rozhodujícímu kroku odhodlá a stane se vaším partnerem, patří rozhodně mezi nejvěrnější znamení. Býk znamená jistotu, důvěru i spolehlivost. Jeho partner je pro něj vším.

Blíženci

O Blížencích je známo, že věrnost je pro ně tak trošku cizí slovo. Blíženci milují flirt, společnost zajímavých protějšků a také milostné hry. Mnohdy je uspokojuje už jen to, že má o ně někdo zájem, a v tomto zájmu a touze svůj protějšek udržují – i bez fyzického kontaktu. Blíženci jsou mistři slova a hezkými slovy udrží své potencionální milence blízko sebe klidně i několik let.

Rak

Lidé ve znamení Raka ctí domov, zázemí a jistotu. Ale ani to jim nebrání v občasných záletech, po kterých se ovšem rádi vracejí ke svému stálému partnerovi. Nevěru umějí dokonale skrývat a svého partnera by kvůli sexu s jinými nikdy neopustili. Pokud Rakovi partner nabídne vše, po čem toto znamení touží, dokáže být i věrný.

Lev    

I přesto, že je Lev králem zvířat, patří jeho znamení mezi nejstálejší a nejvěrnější. Lev sice miluje obdiv a flirt, ale pokud je zadaný, jde do vztahu celý a rozhodně je oddaný jen jednomu člověku. Pokud ke lví nevěře přeci jen dojde, většinou za to může špatný protějšek, který mu snižuje sebevědomí.

Panna

Toto znamení nevyhledává pochybné vztahy, flirt ani milostné dobrodružství. Do vztahu s partnerem vstupuje zodpovědně a s čestnými úmysly. I přesto existují výjimečné případy, kdy se i Panna dopustí nevěry. Většinou to bývá reakcí na nudu ve vztahu nebo na pocit nedostatečné lásky a pozornosti.

Váhy

Váhy umí být velmi romantické a v mládí dokonce věří na pohádkovou lásku. Toto znamení je věrné, a pokud se Váhy v lásce nezklamou, věrnost jim vydrží celý život. Pokud ale mají špatnou zkušenost, už lásce nevěří a na vážné vztahy si pak nepotrpí. Váhy dokonce nejméně flirtují.

Štír

I když se to nezdá, toto znamení také patří mezi věrné. Stačí, když bude mít Štír oddaného partnera, který mu dokáže dát velkou porci lásky. Pokud jej však partner zklame, toto znamení na veškerou věrnost zapomíná. Nevěra je pro něj také prostředkem msty. A mnohdy i neoprávněně.

Střelec

Střelec je velmi intelektuální a zvídavé znamení. Díky tomu, že nad věcmi hodně přemýšlí, je absolutně věrný. Sex s neznámou osobou nebo sex na jednu noc mu nic neříká. A pokud by tomu bylo naopak, jedná se o velmi materiálního a konzumního Střelce, který pak může mít problém i s alkoholem nebo dokonce drogami.

Kozoroh

Většina Kozorohů patří mezi věrné, a to i přesto, jak moc milují flirt a obdiv druhých. Pokud jsou ale ve spokojeném a naplňujícím vztahu, nemají důvod být nevěrní a milenecký poměr jim přijde jako ztráta času. Kozorozi si většinou potrpí na luxus a prestiž, kvůli čemuž jsou často vyhledávanými partnery i milenci, a musí proto odolávat svádění ostatních.

Vodnář

Vodnář patří mezi stálá a oddaná znamení. Ve svém životě zažije velké množství dobrodružství, milostných zážitků i experimentování. Ale tohle všechno většinou zažívá se svým stálým partnerem. Vodnář si nepotrpí na divoké románky ani flirtování.

Ryby

Toto znamení si samo o sobě myslí, že je věrné, ale věrnost si vysvětluje po svém. Ryby věří tomu, že by měly vycházet se všemi lidmi, být obětavé a milé. V mnohých případech si ostatní tuto jejich pomoc spletou se zájmem o svou osobu. Ryby navíc dokážou milovat více osob najednou a v takovém případě se nebrání ani sexu. Ale u nich jde přece o lásku, ne?

Sedí na vás horoskop věrnosti, nebo jste úplně jiní?

Michaela Michalíková

Seznamky nejsou pro outsidery a zoufalky – najdete zde přátele i trvalý vztah

Taky vás trápí stigma „nezadaná“, a přesto se vyhýbáte…

Darujte vyhlídkové lety, nebo se staňte pilotkou na zkoušku

Dárky pro své nejbližší pořizujeme několikrát v roce. Na…
Mix cukroví

Vánoční cukroví ve zdravější verzi

Plánujete péct cukroví na Vánoce a zrovna se snažíte…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…

Související příspěvky

Zanechte komentář