KZ_logo1

Inteligence a schopnost bystrého úsudku podle horoskopu

19.3.2017

Neklidná mysl Býka, naivní představy Střelce nebo kreativní mysl Vodnáře. Podívejte se na jednotlivá znamení horoskopu a zjistěte, jak jsou na tom s inteligencí a bystrým úsudkem. Některá zjištění vás určitě překvapí a možná zjistíte, že je ve vás víc, než jste myslela.

Beran

Toto znamení si o sobě myslí, že je chytřejší než kterékoliv jiné znamení zvěrokruhu. Pravdou je, že se Beran do všeho vrhá po hlavě, je velkým optimistou a jeho mysl je velmi aktivní. I když nepatří mezi skvělé matematiky, fyziky ani chemiky, má často velmi originální nápady a nebrání se novým výzvám.

Býk

Býka často potrápí neklidná mysl a potřebuje neustálý stimul, aby se dále vzdělával a v ničem nezůstal pozadu. Býk nad věcmi často hloubá a je perfekcionistou, který chce mít všechny informace pečlivě seřazeny, vyznačeny a uchovány. Jeho mysl je neustále aktivní.

Blíženci

Znamení s bystrým úsudkem, otevřenou, ovšem často přelétavou myslí a snadnou „nadchnutelností“ pro několik věcí najednou. Blíženec patří mezi znamení, které přitahují, vzrušují a ohromují slova. Je to mistr komunikace a jeho mysl je nespoutaná. Mnohdy se zdá být až příliš volnomyšlenkářský, často však překvapí svými opodstatněnými myšlenkovými pochody. Často se jeho mysl toulá ve snech a ve světě fantazie.

Rak

Rak je citlivým, ale zároveň velmi inteligentním stvořením. Rak si skvěle dovede spočítat, co se mu vyplatí a co nikoliv. I přes časté slzavé údolí ví přesně, kde je jeho místo a jak šarmantně okouzlit protějšek, kolegy nebo kamarády, aby mu dělali společnost. Račí mysl umí být občas pěkně drzá, někdy až příliš upřímná, ale často je také starostlivá a vnímavá.

Lev

Lví hlava to má někdy pěkně těžké. Tolik neuspořádaných myšlenek, tolik cílů, plánů a snů. Lvi jsou typičtí v tom, že chtějí obsáhnout všechnu modrost světa, ale často se ani nezvednou ze svého královského lože. Přitom Lev se často pyšní osvícenou myslí, revolučními nápady a energickým myšlením. Je však potřeba víc převést své myšlenky a nápady do skutečnosti.

Panna

Panna je znamením s nejbystřejším úsudkem, záviděníhodnou inteligencí a zároveň všeobecným přehledem, který mnohdy ostatní až děsí. Je neskutečné, kolik věcí Panna zná, rozumí jim a dokáže v nich poradit. Toto znamení je obdivuhodné pro svou čistou, metodickou, systematickou a praktickou mysl. Panna dokáže mnohdy vyřešit i na první problém neřešitelné otázky. Celý zvěrokruh se může od tohoto znamení učit.

Váhy

I přesto, že jsou Váhy vzdušným znamením, jejich mysl nepostrádá cit pro umění, kulturu a všechno hezké. Váhy se pyšní ojedinělými intelektuálními schopnostmi a dovedou si poradit s mnohými potížemi. Zároveň se umí vybraně chovat, krásně mluvit, a své okolí tak často překvapí promyšlenými nápady.

Štír

Znamení Štíra se často řídí instinkty. Přesto mu nechybí silné a pronikavé myšlení. Někdy můžete mít pocit, že vám Štír vidí až do hlavy a zná každou vaši myšlenku. Štír dokáže předvídat, dokáže se podřídit dané situaci a navíc jej napadají myšlenky, které často dokáže využít ve svůj prospěch. Mnohdy však stojí na úzké hranici mezi dobrým a špatným.

Střelec

Střelec se spoléhá jen na vlastní úsudek a své myšlení považuje za správné. Často si stanoví nereálné životní cíle a snaživě za nimi jde. Občas bývá zklamaný a může být okolím považován za hloupého. Mnohdy za to můžou jeho naivní představy o životě a následné zklamání, že všechno nefunguje podle pravidel. Střelec příliš neoplývá logickým myšlením.

Kozoroh

Znamení Kozoroha je skvělým řečníkem a zároveň tak trochu manipulátorem. Kozorozi přesně ví, co říct a kdy to říct. Často se ostatním zdají nafoukaní nebo sobečtí, ve skutečnosti jen znají svou cenu a moc dobře si uvědomují své fyzické i psychické schopnosti. Kozoroh umí být neskutečně chytrý, ale občas taky postrádá motivaci, aby své plány dokončil nebo zrealizoval.

Vodnář

Pokud hledáte kreativní mysl se spoustou skvělých nápadů, praktického využití a zároveň novátorských myšlenek, hledáte Vodnáře. Toto znamení patří mezi nejbystřejší a zároveň nejpečlivější znamení zvěrokruhu. Dokáže vám spočítat jakýkoliv příklad, rozumí přírodě, umí skvěle vařit a navíc má sociální cítění. Vodnářova mysl je čistá, často velmi něžná a romantická.

Ryby

Aby mohlo znamení Ryb dosáhnout úspěchu, potřebuje ve svém životě klid a harmonii. Jeho mysl se často trápí nad zbytečnými problémy a starostmi, které se mnohdy vyřeší samy. Ryby potřebují ve svém životě jistotu. Často naráží na to, že je po nich požadováno něco, co je nebaví. V takové chvíli se zaseknou a jejich mysl odmítá spolupracovat. Pokud však dělají něco, co je baví, mohou v tom být nejlepší.

Sedí tento horoskop i na vás?

Michaela Michalíková

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář