KZ_logo1

Jak na masáž prostaty a hráze

4.11.2017

O ženském bodu G bylo napsáno již spousta zajímavostí a návodů, jak tento bod najít a následně dráždit. Slyšeli jste však někdy o mužském bodu G? Jeho dráždění a stimulace dokáže muže přivést k neskutečně silnému orgasmu. Inspirujte se, jak svému protějšku zařídit intenzivní a neobvyklý zážitek.

Mužský bod G naleznete na horní anální stěně, zhruba na délku prstu. Nahmatat jej můžete buď zvenčí, přes takzvanou hráz, která se nachází zvnějšku pod varlaty, nebo také zevnitř anální stěny. Bod G neboli také prostata je orgán o velikosti švestky a obsahuje sekret, který se při ejakulaci mísí se spermiemi.

Při dráždění tohoto bodu potřebujete lubrikační gel a postačí vám k tomu prst nebo můžete použít také anální hračku, kterou koupíte v jakémkoliv erotickém obchodě.

Začněte jemnou masáží kolem análního otvoru, aby se váš protějšek uvolnil, můžete se přitom věnovat také jeho penisu a spojit tyto hrátky s orálním sexem. Poté, když je protějšek uvolněný a vzrušený, pomalu a něžně mu zasuňte prst do konečníku a začněte jej dráždit krouživými pohyby.

Prostatu masírujte také přes hráz, nejenže je tato praktika mužům velmi příjemná, navíc má i příznivé zdravotní účinky. Pravidelná masáž prostaty snižuje riziko rakoviny a zánětu prostaty. Hráz můžete masírovat také pomocí lubrikantu a zkuste měnit tlak, začněte něžně a poté tlak zesilujte.

Lubrikační gel můžete nahradit také malým množstvím oleje a zkuste svého partnera nejdříve hladit a poté jemně kružte jedním prstem kolem a následně uvnitř. Vnímejte, jak na vaše doteky bude partner reagovat a snažte se vyjít vstříc také jeho pohybům.

Kromě masáže prostaty a hráze se věnujte i jiným erotogenním zónám. Ať už se jedná o podbřišek nebo velmi citlivou oblast varlat. I toto místo může být zdrojem slasti. Vyzkoušejte varlata hladit, líbat a také sát.

Zkuste při orálním sexu vsadit také na tip, který každého muže dostane do kolen. Najděte mezi varlaty linii, která může vypadat jako šev, a tuto linku kopírujte jazykem. Tlačte jazykem od nejnižšího bodu až nahoru. Olizujte toto místo zlehka a několikrát opakujte.

Zajímavým zážitkem jsou také hrátky s varlaty. Vezměte varle do úst a zkuste udělat pohyb ústy, jako kdybyste chtěli něco říct nebo zabručet. Rozvibrujete tak ústa a tlak, který vytvoříte, váš protějšek přinese až na vrchol blaha.

Pozornost věnujte také uzdičce na penisu. Ta si zaslouží zvláštní pozornost. Drážděte ji dechem, lízejte ji a toto místo můžete také sát. Dostaňte muže vzrušujícím drážděním a nechte ho zakusit, jaké to je zažít dlouhý a velmi intenzivní orgasmus.

Pro delší a silnější orgasmus můžete také vyzkoušet speciální trik – těsně před vyvrcholením stiskněte spodní stranu penisu až u kořene. Toto místo stiskněte na jednu až dvě vteřiny. Dalším trikem je těsně před vyvrcholením laskat jazykem nebo prsty hráz mezi varlaty a konečníkem a opět toto místo jemně stisknout, když cítíte a vidíte, že muž bude ejakulovat. Na takový orgasmus opravdu jen tak nezapomene.

Věnujete těmto místům při erotických hrátkách dostatek pozornosti?

 Michaela Michalíková

pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…
rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…

Související příspěvky

Zanechte komentář