KZ_logo1

Jak najít svou ztracenou vášeň

19.3.2020

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete, ale máte pocit, že vám ze vztahu odchází vášeň? Zkuste s tím něco udělat, dokud to jde. Existuje nespočet způsobů, jak vášeň ve vztahu udržet a dokonce i najít ztracenou smyslnost a vzrušení. Poradíme vám, jak na to!

Vyzkoušejte něco nového

Nikoho nebaví dělat pořád všechno stejně. To platí i o milostném aktu. Pokud máte partnera, který má oblíbenou jednu polohu a už roky se mazlíte podle stejného scénáře, po nějaké době vás to může omrzet a přestat bavit. V takovém případě zkuste něco nového. Změňte polohu, vyzkoušejte milostné hrátky, jaké jste dosud nedělali nebo se klidně inspirujte v kamasútře a společně si vyberte novou polohu.

Erotické filmy

K inspiraci využijte i erotické filmy, které vám mohou ukázat, jak znovu vzbudit vášeň. Vyzkoušejte filmy s lehkým nádechem erotiky pro povzbuzení smyslů a smyslnější atmosféru. Nebojte se však podívat i na film, kde je erotiky víc a zároveň jsou ukázány intimnosti detailněji. Klidně u toho zkoušejte to, co vidíte ve filmu.

Hračky a hry

Zajímavým osvěžením každého vztahu jsou erotické hračky a hry. Vyberte si takovou, která se bude líbit vám i protějšku. Máte nespočet možností, jaké hračky s sebou vzít do postele. Mezi oblíbené patří například Venušiny kuličky, realistické vibrátory, dilda, anální kolíky nebo třeba pouta. Pokud rádi hrajete hry, tak vyzkoušejte hraní rolí nebo svých vlastní fantazií. Pobavit a vzbudit vášeň vám pomůžou i deskové hry s erotickou tématikou.

Dejte si rande

Pozvěte svého partnera na rande. Schválně zkuste zavzpomínat, kdy jste na takovém rande je ve dvou byli? Časem se do vztahu vloudí starosti, povinnosti a na příjemné chvíle páry mnohdy zapomínají. Zajděte si spolu na romantickou večeři, běžte na procházku nebo dělejte cokoliv, co vás baví. Držte se při tom za ruce, nebojte se políbit na veřejnosti a zkuste si vzpomenout, jaké byli vaše první společné schůzky.

Popište si své fantazie

Je možné, že i když jste ve vztahu dlouhodobě, tak nedokážete svému protějšku říct, co se vám líbí a možná máte i tajný sen, který byste si rádi splnili. Zkuste si třeba udělat večer při svíčkách, dát si víno, pustit příjemnou hudbu a své fantazie si společně popište. Berte to jako předehru a nebojte se při popisování zacházet i do detailů.

Společná koupel

Příjemným zážitkem je i společná koupel, například při svíčkách. Už jste někdy pro svého partnera připravili překvapení v podobě horké vany s pěnou? Možná právě teď je ten čas, kdy znovu rozdmýchat vášeň a zažít něco nového a neobvyklého.

Wellnes pobyt

Při pocitu, že ve vašem vztahu chybí vzrušení a vášeň si s protějškem udělejte výlet. Vyberte si například termální lázně nebo wellnes centrum, kde si spolu odpočinete od běžných starostí a problémů. Užijte si společnou saunu, vířivku i večer v soukromí hotelového pokoje. Možná zrovna tady zapomenete na všechno, co vás trápí a dáte vášni znovu zelenou.

Máte další tipy, jak vrátit vášeň do vztahu?

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…

Co vás šokovalo naposled? Ty, kdo investují, nejspíš rostoucí cena zlata

Přemýšlíte, jak rozumně zúročit vydělané peníze? Investujte do zlata,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Sdílet0Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář