KZ_logo1

Jak poznat, že po vás muž netouží?

4.2.2017

Ano, i tohle se vám může někdy stát. Jste perfektní, chytrá, vtipná, máte velká prsa a nové úžasné lodičky, ale stejně se vám nedaří získat svého vysněného chlapa, do kterého jste se zamilovala? Takže kdy už si konečně přiznat, že ho nesbalíte, a přestat mu psát, volat a úplně ho vymazat ze života?

  1. Když vám nikdy nenapíše první nebo vám neodepíše vůbec. Přece nemůžeme čekat, že nám muži budou psát pořád první a také bychom se měly snažit. Jenže pokud vám nenapíše první NIKDY, a ještě hůř, neodepisuje na vaše zprávy, je načase to zabalit. Možná se nechcete vzdát, říkáte si, třeba má moc práce, nejede mu internet, vybil se mu mobil, umřel mu pes, odjel na dovolenou, ale vězte, že on na vás prostě jen a pouze kašle. Pokud o vás muž stojí, najde si vždy chvíli na odepsání.
  1. Když vám volá jen v noci z nějaké akce. Vy ho tak moc chcete, že byste kvůli němu vylezla i z postele a jela přes celé město, jen abyste ho na chvíli viděla. Ale to nedělejte. Pokud se vám ozve jen vždy, když je na party a ještě se vás ptá, zda jste někde poblíž, a nepozve vás přímo, je jasné, že se s vámi chce jen líbat nebo jít do postele. Vy byste to klidně udělala, já vím, ale druhý den byste měla akorát tak zlomené srdce. Protože by se vám zase neozval a zase by vám zavolal další pátek opilý.
  1. Když se vás neptá, jak se máte, a nezajímají ho detaily z vašeho života. Třeba se občas potkáváte, mluvíte spolu a vy si myslíte, že je vše na dobré cestě. Jenže vzpomeňte si: ptal se vás, jak se máte? Ptal se vás, co je u vás nového? Ptal se vás, co v práci? Aha? Takže mluvil pouze o sobě? Tak to se, mé milé, dál nesnažte. Buď je to sobec a narcis, anebo o vás nestojí. Obojí je dost špatné.
  1. Když flirtuje s vašimi přítelkyněmi. Na společných akcích si spolu sice povídáte, ale hned, jak má příležitost, skočí za vaší kamarádkou a okatě s ní flirtuje. Možná to berete, že vás chce jen popudit, popichuje vás. Ale z jakého dobrého důvodu by to dělal? Prostě jste mu jedno a taky je mu jedno, že raní vaše city. Takže se od něj držte dál.
  1. Když se ho dotknete a on vám to neoplatí nebo se odsune. Pokud si nejste jistá, zda se mu také líbíte, zkuste fyzický kontakt. Když si spolu povídáte, jemně se ho dotkněte na paži nebo rameni. Uhnul? Zašklebil se? Nebo vám dokonce sám ruku odstrčil? Tak to nic, tak to nic.
  1. Když si z vás dělá špatnou legraci a uráží vás. Sranda musí být, ale „vocaď pocaď“. Pokud si dělá nemístnou srandu z vašeho vzhledu nebo chování, a navíc před ostatními, je to známka toho, že si vás neváží. Něco jiného je to v případě, že jste přátelé a znáte se dlouho a víte, že je takový vtipálek. Ale pokud jste se nedávno potkali, je to zlé, špatné a nechutné. Tečka.

Alice

pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
vánoce a děti

Co s dárky na Vánoce, pokud nemáte dostatek financí

Všude na nás číhají reklamy a slevy, které ohlašují,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…
žena

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu?…

Související příspěvky

Zanechte komentář