KZ_logo1

Jak poznat, že po vás muž netouží?

4.2.2017

Ano, i tohle se vám může někdy stát. Jste perfektní, chytrá, vtipná, máte velká prsa a nové úžasné lodičky, ale stejně se vám nedaří získat svého vysněného chlapa, do kterého jste se zamilovala? Takže kdy už si konečně přiznat, že ho nesbalíte, a přestat mu psát, volat a úplně ho vymazat ze života?

  1. Když vám nikdy nenapíše první nebo vám neodepíše vůbec. Přece nemůžeme čekat, že nám muži budou psát pořád první a také bychom se měly snažit. Jenže pokud vám nenapíše první NIKDY, a ještě hůř, neodepisuje na vaše zprávy, je načase to zabalit. Možná se nechcete vzdát, říkáte si, třeba má moc práce, nejede mu internet, vybil se mu mobil, umřel mu pes, odjel na dovolenou, ale vězte, že on na vás prostě jen a pouze kašle. Pokud o vás muž stojí, najde si vždy chvíli na odepsání.
  1. Když vám volá jen v noci z nějaké akce. Vy ho tak moc chcete, že byste kvůli němu vylezla i z postele a jela přes celé město, jen abyste ho na chvíli viděla. Ale to nedělejte. Pokud se vám ozve jen vždy, když je na party a ještě se vás ptá, zda jste někde poblíž, a nepozve vás přímo, je jasné, že se s vámi chce jen líbat nebo jít do postele. Vy byste to klidně udělala, já vím, ale druhý den byste měla akorát tak zlomené srdce. Protože by se vám zase neozval a zase by vám zavolal další pátek opilý.
  1. Když se vás neptá, jak se máte, a nezajímají ho detaily z vašeho života. Třeba se občas potkáváte, mluvíte spolu a vy si myslíte, že je vše na dobré cestě. Jenže vzpomeňte si: ptal se vás, jak se máte? Ptal se vás, co je u vás nového? Ptal se vás, co v práci? Aha? Takže mluvil pouze o sobě? Tak to se, mé milé, dál nesnažte. Buď je to sobec a narcis, anebo o vás nestojí. Obojí je dost špatné.
  1. Když flirtuje s vašimi přítelkyněmi. Na společných akcích si spolu sice povídáte, ale hned, jak má příležitost, skočí za vaší kamarádkou a okatě s ní flirtuje. Možná to berete, že vás chce jen popudit, popichuje vás. Ale z jakého dobrého důvodu by to dělal? Prostě jste mu jedno a taky je mu jedno, že raní vaše city. Takže se od něj držte dál.
  1. Když se ho dotknete a on vám to neoplatí nebo se odsune. Pokud si nejste jistá, zda se mu také líbíte, zkuste fyzický kontakt. Když si spolu povídáte, jemně se ho dotkněte na paži nebo rameni. Uhnul? Zašklebil se? Nebo vám dokonce sám ruku odstrčil? Tak to nic, tak to nic.
  1. Když si z vás dělá špatnou legraci a uráží vás. Sranda musí být, ale „vocaď pocaď“. Pokud si dělá nemístnou srandu z vašeho vzhledu nebo chování, a navíc před ostatními, je to známka toho, že si vás neváží. Něco jiného je to v případě, že jste přátelé a znáte se dlouho a víte, že je takový vtipálek. Ale pokud jste se nedávno potkali, je to zlé, špatné a nechutné. Tečka.

Alice

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář