KZ_logo1

Jaké je vaše životní číslo a co o vás vypovídá?

13.11.2015

Numerologie je nauka o číslech, která má za úkol podle data narození vypočítat a určit povahové a charakterové rysy člověka. Věděli jste, že si podle svého data narození můžete vypočítat vlastní osudové číslo, a dozvědět se tak o sobě víc? Směle do toho!

Jak osudové číslo vypočítat

Své nejdůležitější životní neboli osudové číslo vypočítáte tak, že sečtete všechna čísla ve svém datu narození. Vyjde vám číslo mezi 1 až 9. Může se stát, že výsledek bude i 11 nebo 22, tato čísla se ale již nesčítají.

Příklad

Datum narození: 3. 6. 1988

Životní číslo vypočítáte takto: 3 + 6 + 1 + 9 + 8 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8

1 – Nezávislý vůdce

Jste soběstačný, mnohdy až samotářský člověk. Potřebujete mít přehled o všem, co se kolem vás děje. Nejraději byste radili okolí, jak co správně udělat a uchopit. Mnohdy jste workholik a nakládáte toho na sebe víc, než unesete. Zároveň si chráníte svou vlastní svobodu a nedáte dopustit na romantická dobrodružství.

2 – Družný parťák

Jste neustále uprostřed dění. Máte spoustu kamarádů a nechybíte na žádné akci. Jste člověk, který má smysl pro humor, a také si rádi užíváte. Někteří si na vás mohou stěžovat, že nejste příliš důslední a spolehliví. Ale tomu se vy zasmějete a jdete třeba nakupovat…

3 – Činorodý vypravěč

Jste opravdu kreativní člověk, který má spoustu nápadů. Nedokážete sedět na jednom místě, jste neustále v pohybu a máte hlavu plnou myšlenek. Jen tak něco vás nepřekvapí. A dokážete klidně i hodiny povídat. O čem? No přece o všem!

4 – Vyrovnaný praktik

Dokážete si doma opravit veškeré spotřebiče, vymalovat za den dům a také vypěstovat největší rajče v okolí. Jste kutil a vynálezce zároveň. Máte spoustu plánů, které pomalu a po jednom pečlivě realizujete. Málokdy odejdete od rozdělané práce.

5 – Vnímavý dobrodruh

Žijete každý den naplno. Nemůžete odolat dobrodružství a milujete překvapení. Jste dokonalým parťákem při lezení po skalách, ale také při skoku padákem. Milujete adrenalin a jen tak něco vás nerozhodí. Zároveň jste kamarád do deště.

6 – Láskyplný partner

Jste rodinný typ člověka. Děti, zvířata i staří lidé jsou pro vás motivací a neustále se snažíte pomáhat všem okolo. Dáváte lásku jak svým blízkým, tak i zcela neznámým lidem. Vaše největší přání je celosvětový mír.

7 – Citlivý snílek

Lítáte hlavou v oblacích. Jste velmi emotivní osoba. Dojímáte se, nejste člověk samotář a ulpíváte na lidech. Potřebujete se cítit žádaný a potřebný, pak jste šťastný. Máte spoustu vzletných snů a plánů, ale mnohdy zůstává jen u představ.

8 – Ctižádostivý vytrvalec

Váš největší sen je Nobelova cena. Rádi objevujete nové věci, máte spoustu nápadů, jak běžné věci vylepšit opravdu originálním způsobem. Ukládáte plno věcí, které se vám budou hodit, a potřebujete uznání okolí. Víte, co chcete, a jdete si za tím!

9 – Uvážlivý zachránce

Hodně často přemýšlíte. Nad vším. Nic neuděláte, aniž byste si přesně rozmysleli, jak to udělat, kdy to udělat a také proč to udělat. V životě zažíváte spoustu kritických situací, ale vždy si dovedete zachovat chladnou hlavu. Mnoho lidí vám už vděčí za život.

11 – Charismatický inteligent

Jste jeden člověk z milionu. I v davu jste vidět a slyšet. Dokážete svým pohledem a chováním uhranout ostatní a ti vám potom nosí modré z nebe. Moc dobře si svou cenu uvědomujete a víte, jakou sílu máte. Jste plní energie a neutuchajícího charismatu.

22 – Všestranný vizionář

Umíte tohle, tamto i ono. Umíte vlastně všechno, co chcete. Jen musíte chtít. Budoucnost vás rozhodně neděsí, protože víte, co vás čeká. Mnohé nápady, které uskutečníte, ostatní nepochopí a připadají jim hloupé. Následně se ale tyto nápady stávají kultem a módou.

Spočítali jste si své osudové číslo? Překvapilo vás, co jste se o sobě dozvěděli? Nezapomeňte, že veškerý osud máte ve svých rukou a že tento popis na vás nemusí úplně přesně sedět. Berte jej spíše pro zajímavost a zkuste se zamyslet nad vlastnostmi, které se ve vás přece jen někde v nitru mohou ukrývat.

Michaela Michalíková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář