KZ_logo1

Jaké jsou ty nejdivnější sexuální úchylky? Nebudete tomu věřit

13.9.2015

Sadismus, masochismus či pedofilie jsou pojmy, o kterých jste někdy již určitě slyšeli. Co však znamená pojem formikofilie, dendrofilie nebo statufilie? Stále se jedná o sexuální úchylky, jsou však méně časté, a proto i méně známé. V dnešním článku se o těchto neznámých pojmech dozvíte něco víc.

Latex, bičík, vysoké podpatky či pouta jsou ještě víceméně normální – hlavně aby se to líbilo oběma partnerům. Dovedete si však představit, že by vás vzrušovaly třeba stromy? Nebo dokonce mravenec či ještě hůře, dopravní nehoda s co nejkatastrofičtějšími následky? Všechno je možné a chudáci „majitelé“ takovýchto úchylek mají poměrně malé šance na spokojený partnerský vztah. Najít podobně zaměřeného partnera se totiž téměř rovná hledání jehly v kupce sena. Však posuďte sami a podívejte se na několik nejzvláštnějších úchylek, které jsme pro vás vybrali.

Formikofilie aneb Milovníci malých zvířátek

I zoofilie má různé varianty a jednou z nich je formikofilie. Lidé, kteří trpí touto úchylkou, se vzruší při pohledu na malá zvířátka, nejčastěji se jedná o mravence, brouky, šneky nebo malé žáby. Mít pak tato zvířátka na těle a nejlépe v oblasti pohlavních orgánů je vrchol slasti.

Dendrofilie aneb Ještěže stromy snesou vše

Procházka po lese přináší potěšení většině z nás. Někoho však pohled na stromy (a nejen pohled!) může přivést až na pokraj slasti. Dendrofily totiž sexuálně vzrušují právě stromy a keře.

Erotografomanie aneb Dopisy pro každého

Tato úchylka by vlastně byla ve své podstatě docela romantická – až na některá kdyby. Lidé, kteří jí trpí, milují psaní milostných dopisů, ovšem jejich obsah úplně romantický není. Často bývá dosti drsný a je v něm popsáno vše, co by chtěl autor s dotyčným dělat i jak by to chtěl dělat. Vzrušuje ho představa reakce osoby, která si dopis bude číst.

Hierofilie aneb Kostel je lepší než erotický klub

Pro někoho je láska k Bohu v podstatě tak silná, že při pohledu na svatý obrázek či sošku může dosáhnout svého sexuálního uspokojení. Pobyt v kostele se pro něho rovná tomu největšímu sexuálnímu potěšení.

Exofillie aneb Milujeme UFO, ale každý jinak

Lidé trpící touto úchylkou milují UFO. Jejich „láska“ a „fascinace“ je ovšem úplně jiného zaměření než u lidí, kteří se touto problematikou zabývají. Vzrušuje je totiž představa sexu s těmito mystickými bytostmi.

Symforofilie aneb Když je cizí neštěstí zároveň potěšením

Většina lidí je z různých nehod a tragédií otřesena a spíše se na to radši ani nedívají. Ne tak symforofilici. Ti při pohledu na takováto neštěstí jásají. Pohled na katastrofy, trpící lidi, krev či pomačkané plechy aut je pro ně ohromně vzrušující a klidně zastaví auto u silnice a začnou se sexuálně uspokojovat.

Hirsutofilie aneb Kdo se neholí, je sexy          

Úchylka opravdu neškodná, jen v dnešní době poněkud zvláštní a pro někoho trochu nechutná. Tito lidé totiž naprosto odmítají jakoukoliv úpravu svého ochlupení. Milují chlupaté lidi. Čím více, tím lépe. A je jim jedno, kde nebo odkud ty chlupy rostou. Z nosu, uší, na nohách nebo na zádech, všechno je pro ně super a vzrušující.

Koprofilie aneb I výkaly mohou vzrušovat

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Ne, u této úchylky se lidé opravdu neukájí nad talířem koprovky. Vzrušuje je něco pro nás mnohem nechutnějšího, a to fekálie jejich partnerů. Sbírají je a pak se s nimi pomazávají. Pokud tedy váš partner nechce, abyste na toaletě splachovala a až nápadně se po vás hrne na záchod, zbystřete. Někoho může vzrušovat i jen pouhé hnětení exkrementů v dlani. Také si je mohou doma sušit a vytvořit si takovou hezkou sbírku, nad kterou poté vesele masturbují.

Divíte se, co všechno je možné? Jaké sexuální úchylky vůbec existují? A to nejsou ani zdaleka všechny! Naštěstí ty uvedené v našem článku jsou sice podivné a mnohdy opravdu nechutné, ale nikoho neohrožují a ani samy osoby, které jimi trpí, nejsou nebezpečné.

Martina Mádlová

pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
vánoce a děti

Co s dárky na Vánoce, pokud nemáte dostatek financí

Všude na nás číhají reklamy a slevy, které ohlašují,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…
žena

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu?…

Související příspěvky

Zanechte komentář