KZ_logo1

Jaké vlasy se budou nosit na podzim

8.11.2019

Sledujete módní trendy a chcete mít vždy účes a barvu podle toho, co se zrovna nosí? Nebojte se letošní podzim vystoupit z davu a změnit střih, zvětšit objem, dát přednost přirozeným vlnám nebo vyzkoušet novou barvu. Inspirujte se a neváhejte se jednou za čas rozmazlit návštěvou kadeřníka.

Ombré styl

Do módy se vrátil ombré styl. Jedná se o barvení vlasů, kdy jsou vlasy zesvětleny po celé délce, ovšem u hlavy je barva nejtmavší, na koncích pak velmi světlá. Tento styl bude slušet hlavně blondýnám, případně ženám s hnědou barvou vlasů. U černovlásek si dejte pozor, aby vlasy nevypadaly jako špatně nabarvené. Vyzkoušejte teplou karamelovou barvu nebo houbově hnědou.

Inspirace přírodou

Houbově hnědá barva, někdy pod názvem mushroom brown patří letošní podzim mezi nejoblíbenější odstíny. Konce vlasů mohou být prosvětlené. Tato barva se hodí pro přírodní hnědovlásky, vyzkoušet ji mohou i blondýny. Pozor však na to, aby barva nebyla moc žlutá, moc šedá ani její odstíny nebyly zlaté. Poproste svou kadeřnici, aby zkombinovala teplé a studené odstíny, které vytvoří dokonalou barvu.

Zvětšit objem

Skvěle bude vypadat větší objem vlasů. Navíc se do módy vrátily střihy, které tomuto objemnému vzhledu pomáhají. Vyzkoušejte postupně sestříhané vlasy, oblíbené mikádo nebo kratší sestřih nad uši. Tmavší odstíny barev s karamelovými odlesky dokážou zjemnit obličejové rysy a navíc opticky zvětší i objem vlasů.

Oblíbená blond barva

Blondýnky mají pořád zelenou. Vyhledávaný podzimní odstín je citrínově žlutá. Barva je inspirována tímto oblíbeným minerálem. Mezi trendy patří také styl balayage, kdy jsou do blonďaté barvy přidány světlejší prameny. Při výběru blonďaté barvy si vybírejte teplé a zlatavé tóny.

 Nezvyklé barvy

Pokud patříte mezi milovníky extravagance, vyzkoušejte pastelové tóny. I mezi světovými celebritami jsou oblíbené barvy jako je například modrá, fialová nebo dokonce stříbrná. Vyzkoušejte i ledovou blond, která je hitem nejen podzimu, ale také zimy.

Nesmrtelné mikádo 

Zajímají-li vás trendy ve střihu, zelenou má mikádo. Zeptejte se své kadeřnice, jaké mikádo bude slušet právě vám. Užšímu obličeji sluší polodlouhé mikádo s ofinou, hranatý a kulatý obličej je vhodný pro hladké mikádo, s pěšinkou uprostřed hlavy. Mikádo se hodí i pro ženy s vlnitými vlasy, volte kratší variantu, s vyholeným krkem.

Co sluší všem

Nemáte čas ani prostor přemýšlet, jaký střih bude slušet právě vám a chcete být trendy a jít s dobou? Nechte si vytvořit asymetrický střih, kterému se říká long bob a jedná se prodloužení mikáda. Pokud chcete mít moderní krátký střih, zvolte vrabčí hnízdo.

Uhlazený účes

Do módy se opět vrátil vzhled mokrých vlasů. Uhlazený účes, pomocí gelu, laku, případně dalších kosmetických stylingových prostředků se hodí nejen do práce, ale také do divadla nebo na párty s přáteli.

Ozdoby do vlasů

Z doplňků, které oživí váš účes si vyberte sponky, čelenky nebo skřipce. Nebojte se nechat vlasy vlnitější a případně zvolit i výraznější náušnice. Nebojte se barev a užijte si letošní podzim i s přírodními šperky a doma vytvořenými ozdobami.

Jakou barvu vlasů a střih zvolíte vy?

pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
vánoce a děti

Co s dárky na Vánoce, pokud nemáte dostatek financí

Všude na nás číhají reklamy a slevy, které ohlašují,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…
žena

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu?…

Související příspěvky

Zanechte komentář