KZ_logo1

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

5.8.2019

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande je pro vás už téměř cizí pojem? Zkuste svůj protějšek překvapit a naplánujte neobvyklé a jedinečné rande, na které budete oba dva dlouho vzpomínat. A pokud oba milujete přírodu, inspirujte se a připravte se na schůzku, na které bude o zábavu postaráno!

1) Piknik v přírodě

Láska prochází žaludkem, a tak je na místě naplánovat společně s romantickou schůzkou i výborné jídlo. Připravte si piknikový koš a do něj připravte dobroty, které si společně se svým protějškem užijete v přírodě. K dobrotám přidejte kvalitní víno a vyberte si pro piknik místo, kde vás nebude nikdo rušit, kde můžete roztáhnout deku, společně si číst, hrát nějakou deskovou hru a užívat si jen jeden druhého. 

2) Rybaření nemusí být nuda

Miluje váš drahý rybaření? Zeptejte se ho, zda byste mohli jet na ryby společně.  Nic se nevyrovná  rannímu posezení u rybníka a společnému východu slunce. Zkuste společně klidně jen sedět, být tiše a užívat si jeden druhého. Poproste svého muže, aby vás také naučil rybařit a společný úlovek si posléze můžete připravit k obědu. Podobné zážitky a sdílení koníčků vás sblíží a uvidíte, že se na další takovou akci budete těšit už dlouho dopředu.

pár při jezere

 

3) Přenocování v lese

Zajímavým nápadem na rande v přírodě je přenocování v lese. Rande pojměte jako menší bojovou hru a připravte jeden pro druhého cestu i náročným terénem, geocaching anebo stopování zvířat a poznávání přírody kolem. Na neobvyklém rande si můžete také postavit vlastní přístřešek z věcí, které v lese najdete nebo si vzít s sebou celtu, spacák a karimatku a přespat pod širákem. 

4) Romantika u hradu

Milovníci historie a památek ocení rande u hradu, zámku nebo třeba u zříceniny. Vyrazte již brzy ráno a projděte se po okolí nebo jděte na hrad, případně zámek pěšky. Některé hrady a zámky dokonce nabízí i přenocování, případně si můžete najít akce na hradech a zámcích, kam patří i zámecká noc. 

5) Tajemná výprava

Ti, kteří mají pro strach uděláno, mohou vyzkoušet rande spojené s tajemnou výpravou. Najděte místa, o kterých se říká, že tam straší a jsou ve vašem okolí. Mezi oblíbená tajemná místa patří Branišovský les, lom Malá a Velká Amerika, případně další spousta míst, které se nachází po celé České republice. Nastudujte si, kdo právě v těchto místech straší a na co si tak dát pozor. A baterku rozhodně s sebou!

zamilovaný pár

6) Doma na zahradě

Pokud máte rádi přírodu, ale nechce se vám nikam cestovat ani se v létě vydávat na výlet, tak si naplánujte rande i doma na zahradě. Ať už máte na zahradě bazén, ke kterému si můžete dát lehátka, vychlazené šampaňské s jahodami nebo vyzkoušejte zahradní piknik v trávě. Rande v zahradě je skvělé v tom, že se můžete kdykoliv vrátit domů pro pití, jídlo a teplou deku, když by se ochladilo. Dejte na zahradu také lampiony, případně jiné intimní osvětlení a večer můžete pozorovat hvězdné nebe.

7) Stanování v kempu

Nejezděte na dovolenou až do zahraničí. Stačí, když si vyberete kemp u oblíbeného rybníka a zajedete tam třeba jen na jednu noc. Nebo řekněte svému milému, ať rande naplánuje. Ať vybere zajímavá místa v okolí, podívá se, kam si můžete sednout na jídlo a nechte se překvapit společně stráveným časem.

8) Adrenalinový zážitek

Pro někoho je rande klidným a romantickým zážitkem. Není to ale pravidlo. Pokud máte vy a váš partner srdce dobrodruha, tak vyzkoušejte jakýkoliv adrenalinový zážitek. Může se jednat o společný let balonem, skok padákem nebo bunge-jumping. Originální nápad je výlet do hor a společné slaňování nebo šplhání na nejbližší horu. Na takové rande také jen tak nezapomenete. 

Jaké bylo vaše nejzajímavější rande v přírodě?

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář