KZ_logo1

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

5.8.2019

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande je pro vás už téměř cizí pojem? Zkuste svůj protějšek překvapit a naplánujte neobvyklé a jedinečné rande, na které budete oba dva dlouho vzpomínat. A pokud oba milujete přírodu, inspirujte se a připravte se na schůzku, na které bude o zábavu postaráno!

1) Piknik v přírodě

Láska prochází žaludkem, a tak je na místě naplánovat společně s romantickou schůzkou i výborné jídlo. Připravte si piknikový koš a do něj připravte dobroty, které si společně se svým protějškem užijete v přírodě. K dobrotám přidejte kvalitní víno a vyberte si pro piknik místo, kde vás nebude nikdo rušit, kde můžete roztáhnout deku, společně si číst, hrát nějakou deskovou hru a užívat si jen jeden druhého. 

2) Rybaření nemusí být nuda

Miluje váš drahý rybaření? Zeptejte se ho, zda byste mohli jet na ryby společně.  Nic se nevyrovná  rannímu posezení u rybníka a společnému východu slunce. Zkuste společně klidně jen sedět, být tiše a užívat si jeden druhého. Poproste svého muže, aby vás také naučil rybařit a společný úlovek si posléze můžete připravit k obědu. Podobné zážitky a sdílení koníčků vás sblíží a uvidíte, že se na další takovou akci budete těšit už dlouho dopředu.

pár při jezere

 

3) Přenocování v lese

Zajímavým nápadem na rande v přírodě je přenocování v lese. Rande pojměte jako menší bojovou hru a připravte jeden pro druhého cestu i náročným terénem, geocaching anebo stopování zvířat a poznávání přírody kolem. Na neobvyklém rande si můžete také postavit vlastní přístřešek z věcí, které v lese najdete nebo si vzít s sebou celtu, spacák a karimatku a přespat pod širákem. 

4) Romantika u hradu

Milovníci historie a památek ocení rande u hradu, zámku nebo třeba u zříceniny. Vyrazte již brzy ráno a projděte se po okolí nebo jděte na hrad, případně zámek pěšky. Některé hrady a zámky dokonce nabízí i přenocování, případně si můžete najít akce na hradech a zámcích, kam patří i zámecká noc. 

5) Tajemná výprava

Ti, kteří mají pro strach uděláno, mohou vyzkoušet rande spojené s tajemnou výpravou. Najděte místa, o kterých se říká, že tam straší a jsou ve vašem okolí. Mezi oblíbená tajemná místa patří Branišovský les, lom Malá a Velká Amerika, případně další spousta míst, které se nachází po celé České republice. Nastudujte si, kdo právě v těchto místech straší a na co si tak dát pozor. A baterku rozhodně s sebou!

zamilovaný pár

6) Doma na zahradě

Pokud máte rádi přírodu, ale nechce se vám nikam cestovat ani se v létě vydávat na výlet, tak si naplánujte rande i doma na zahradě. Ať už máte na zahradě bazén, ke kterému si můžete dát lehátka, vychlazené šampaňské s jahodami nebo vyzkoušejte zahradní piknik v trávě. Rande v zahradě je skvělé v tom, že se můžete kdykoliv vrátit domů pro pití, jídlo a teplou deku, když by se ochladilo. Dejte na zahradu také lampiony, případně jiné intimní osvětlení a večer můžete pozorovat hvězdné nebe.

7) Stanování v kempu

Nejezděte na dovolenou až do zahraničí. Stačí, když si vyberete kemp u oblíbeného rybníka a zajedete tam třeba jen na jednu noc. Nebo řekněte svému milému, ať rande naplánuje. Ať vybere zajímavá místa v okolí, podívá se, kam si můžete sednout na jídlo a nechte se překvapit společně stráveným časem.

8) Adrenalinový zážitek

Pro někoho je rande klidným a romantickým zážitkem. Není to ale pravidlo. Pokud máte vy a váš partner srdce dobrodruha, tak vyzkoušejte jakýkoliv adrenalinový zážitek. Může se jednat o společný let balonem, skok padákem nebo bunge-jumping. Originální nápad je výlet do hor a společné slaňování nebo šplhání na nejbližší horu. Na takové rande také jen tak nezapomenete. 

Jaké bylo vaše nejzajímavější rande v přírodě?

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář