KZ_logo1

Kočičí oči: Vyzkoušejte líčení podle Kim Kardashian!

12.10.2017

Kim Kardashian máme spojenou s její čokoládovou pletí, skandály, stylem a bezesporu i s jejím uhrančivým pohledem. Možná vás potěší, že styl obrácených kočičích očí, kterými se tak proslavila, je trendem letošního podzimu!

Kim Kardashian je osoba, o které už slyšel snad úplně každý. Někdo oslavuje její opravdu ženské křivky, jiný její styl a vizáž a jiní ji nemohou vystát, třeba kvůli jejím názorům. Nebudeme zde dnes hodnotit Kim jako osobu. Rozhodně jí však nelze upřít, že ví, co jí nejlépe sluší, případně – jak to nejlépe prodat.

A protože letošním podzimem hýbe trend obráceného kočičího líčení, rozhodli jsme se, že dáme Kim šanci vás naučit, jak tuto nehynoucí klasiku okořenit špetkou něčeho nového.

Takže – vezměte svůj arzenál líčidel a jdeme na to!

Před zahájením líčení na pleť naneste svůj obvyklý pečující krém a nechte jej vstřebat. Následně na pleť i krk naneste svůj běžný denní make-up a zapracujte ho do pleti štětcem. Sáhněte po korektoru a zakryjte kruhy pod očima a veškeré nedokonalosti pleti. Pro lepší výsledek můžete použít štětec či kosmetickou houbičku, která vstřebá veškeré přebytky z pleti. Celý obličej zapudrujte.

Sáhněte po bronzujícím pudru a zvýrazněte kontury své tváře. Pro menší nos naneste pudr na vnější strany kořene nosu, pro kulatější špičku nosu naneste oblouček nad špičku nosu a do prohlubně nozder. Naneste bronzující pudr také pod lícní kosti, spodní čelist směrem k bradě a podél čela. Hustým štětcem všechny kontury rozmažte. Na tvář naneste broskvové zdravíčko.

Na celé horní víčko naneste korektor či bázi pod oční stíny, díky které výsledek vydrží mnohem déle. Nyní sáhněte po tělovém očním stínu a naneste jej po celé ploše horního víčka. Stín rozetřete směrem ven z vnějšího koutku oka (viz 0:43). Následně na štětec naberte metalický oční stín v odstínu champagne a naneste jej od středu víčka směrem k vnitřnímu koutku oka. Na štětec naberte bronzový oční stín a naneste jej do vnějšího ohybu oka, díky čemuž bude celé víčko lépe vystínované. Pod obočí naneste rozjasňovač.

Vezměte tužku na oči a naneste ji podél celé spodní linie řas. Linku rozetřete štětcem směrem do vnějšího koutku oka směrem nahoru. Do vnitřního koutku oka naneste rozjasňovač.

Černou tužkou zvýrazněte spodní vodní linku. Zavřete oko a tužkou zvýrazněte i vrchní linii řas od vnitřního koutku oka. Sáhněte po černém očním stínu a zvýrazněte spodní linku. Nemusíte se bát linku udělat o něco silnější než obvykle.

Vezměte štětec a lehce rozmažte kočičí linku směrem do horního víčka tak, aby část černé barvy přešla do stínování horního víčka a protažená linka byla méně definovaná. Černou tužkou zvýrazněte vnitřní koutek oka.

Na horní víčko aplikujte řasenku a umělé řasy. Řasenku naneste i na řasy spodního víčka.

Na rty naneste rtěnku či lesk v tělovém odstínu a tváře a nos rozjasněte rozjasňovačem.

Kateřina Umová

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář