KZ_logo1

Letní filmy, které vás budou bavit!

10.8.2016

Co očekáváte od letních filmů? Chcete zažít romantiku na pláži, pohodovou nebo vtipnou dovolenou nebo sázíte na dobrodružství? Přinášíme vám nejlepší letní filmy, ze kterých si vybere každý. Dopřejte si je v letním kině nebo si doma udělejte filmový večer s přáteli.

1) Modrá laguna

O čem film je

Co byste si s sebou vzali na pustý ostrov? A co by vám zde chybělo? V romantickém snímku Modrá laguna se ocitnete na pustém ostrově se dvěma dětmi – Richardem a Emmelinou. Na ostrově se pak oba naučí přežít. Čeká je rybaření, hledání ovoce a vzájemné objevování… Co se stane, když se přátelství dvou mladých lidí postupně začne měnit v lásku? A může taková láska vytrvat?

Čím vás zaujme

Film vás upoutá romantickým dobrodružstvím, smyslností i letní náladou. Užijete si průzračně modrý oceán, krásnou přírodu. Nezklame vás ani příjemný děj celého filmu, a navíc si můžete dopřát pokračování filmem Návrat do modré laguny.

2) Zkus mě rozesmát

O čem film je

Každému z nás se už určitě stalo, že z nevinné lži, která měla být ku prospěchu, vznikl spíše problém. Když se do příběhu zapojí plastický chirurg, asistentka, která předstírá, že bude jeho manželkou, a společný víkend na Havaji, můžete čekat opravdovou zábavu.

Čím vás zaujme

Chcete si užít pohodový večer u filmu, nemuset přemýšlet a opravdu si odpočinout? Dopřejte si tuto komedii, skvělé herecké obsazení, jednoduchý děj, ale zároveň příjemný humor.

3) Léto

O čem film je

Delphine a Carole jsou dvě mladé ženy. Atraktivní, sebevědomé, a i když každá pochází z jiných poměrů, zahoří k sobě vášnivou láskou. Příběh napínavě vypráví o lásce, která je v té době zakázaná, nemorální, a přesto se ji snaží dvě ženy vybojovat.

Čím vás zaujme

Zaujme vás příběh, který není obyčejným vyprávěním s dobrým koncem. Potěší vás i vzrušující atmosféra, emoce, vzbouření i určitá revolta žen. Závěr filmu vás možná dojme, možná překvapí, každopádně si užijete celý film v napětí a s očekáváním, jak tohle může skončit.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

4) Prázdniny v Římě

O čem film je

Samotná Audrey Hepburn zaručuje, že se jedná o kvalitní film, který stojí za to zhlédnout. Mladá dívka se vydává do Říma a na chvilku skrývá svou korunku princezny. Zapomíná na panovnické povinnosti a poznává obyčejný svět okolo. Do cesty se jí připlete láska a romantická letní komedie s lákavým dějem je na světě.

Čím vás zaujme

Tento film byl nominován na 10 Oscarů. Čeká vás decentní a jemný humor, kouzlo černobílé Itálie, silné emoce a ta pravá letní láska, kterou si jen dokážete představit. Prázdniny v Římě jsou romantickou, něžnou lovestory, která předčí i tu nejlepší pohádku.

5) Návrat

O čem film je

I v létě se můžete osvěžit napínavým a mysteriózním dramatem. Drama Návrat vypráví o dvou chlapcích, kteří se po letech shledají s otcem. Otec je vezme na ryby a na společné cestě pak řeší vzájemný vztah. I na takové krátké cestě se dá zažít to, o čem chlapci celý život přemítali.

Čím vás zaujme

Nechybí napětí, nepředvídatelnost a krásný hluboký příběh. Skvěle si tento film užijete v letním kině nebo na větším plátně. Film je emocionálně nabitý, intenzivní a snadno zapomenete, že se právě nehoupete na loďce a nečekáte na svůj úlovek.

Máte svůj vlastní oblíbený film s letní tématikou? Podělte se s námi o svůj tip.

Michaela Michalíková

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář