KZ_logo1

Na velikosti záleží. Čím se mohou pochlubit muži ve světě?

5.12.2015

I když se všichni tváří, že na velikosti vlastně nezáleží, pravda je úplně jiná. Proč by se jinak muži na svůj penis tolik zaměřovali a neustále ho porovnávali s ostatními? A víte, jak jsou na tom muži za hranicemi? Lépe, nebo hůř než ti naši? Slušný „materiál“ můžete potkat už jen pár hodin cesty od našich hranic…

Aby spolu mohli muž a žena v klidu žít, je velikost penisu faktorem zcela nevýznamným. To ostatně potvrzuje i sexuolog Jan Raboch v knize O sexualitě a partnerských vztazích. Přesto se délka i šířka mužského penisu vždy řešila, řeší a nejspíše bude řešit i nadále. Při výzkumu sexuálního chování 1. LF UK odpovědělo 27 % mužů, že délka penisu je pro ně to nejdůležitější v sexuálním životě. Stejně tak odpovědělo i 28 % žen. Čísla prostě hovoří jasně, a to je také důvod, proč si muži bez rozdílu věku i národnosti rádi přidávají centimetry navíc.

Češi se rádi chlubí něčím, co nevlastní

Čeští muži podle výsledků již zmíněného průzkumu uvádějí, že jejich penis měří asi 16-20 centimetrů. Podle většiny sexuologů má však 25 % našich mužů spíš velké oči než penis a vidí své přirození větší, než ve skutečnosti je. Jinde ve světě to ovšem není o nic lepší. Jak na tom tedy skutečně ostatní muži jsou?

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Mapa srovnávající délku penisů po celém světě  

Podle celosvětové mapy, kterou můžete nalézt zde, je mužská „chlouba“ rozdělena do pěti kategorií podle velikosti.

  • První kategorie 9,66 až 11,66 cm
  • Druhá kategorie 11,67 až 13,47 cm
  • Třetí kategorie 13,48 až 14,87 cm
  • Čtvrtá kategorie 14,88 až 16,09 cm
  • Pátá kategorie 16,10 až 17,93 cm

A jak jsou na tom Češi? Překvapivě více než dobře. Průměrná velikost českého penisu je 15,89 centimetrů. Dobře jsou na tom i naši východní sousedé. Na Slovensku se průměrná velikost pohybuje okolo 15,21 centimetrů.

Evropské velikosti

V Evropských zemích jsou na tom nejhůře Irové (12,78 cm) a Portugalci (13,19 cm). O stupínek výš jsou Španělé (13,48 cm), Ukrajinci (13,97 cm), Rakušané (14,16 cm), Poláci (14,29 cm) a Němci (14,48 cm).

Svým vybavením se mohou pochlubit Francouzi (16,01 cm), Nizozemci (15,87 cm), Belgičané (15,85 cm), Italové (15,74 cm), Dánové (15,29 cm) nebo Bulhaři (15,02 cm). Nejlépe jsou na tom z evropských národů Maďaři, ti se mohou chlubit velikostí okolo 16,51 centimetru.

Černoši jsou top

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Zdá se, že to, co si většina žen myslí, je skutečně pravda. Černoši mají nejen dokonale bílé zuby, ale pod jejich kalhotami se ukrývá pořádný macek. V Africe jsou na tom nejlépe muži v Kongu (17,93 cm), Ghaně (17,31 cm), Kamerunu (16,67 cm), Súdánu (16,47 cm) a Beninu (16,2 cm). Špatně na tom nejsou ani Venezuelané a Kolumbijci (17,03 cm), Bolivijci (16,51 cm) a Ekvádorci (17,77 cm).

Asiaté se nemají příliš čím chlubit

Muži z Asie příliš velký dojem svou velikostí neudělají. Ostatně to můžete posoudit samy. V Thajsku je průměrná velikost okolo 10,16 cm, v Indii 10,24 cm, v Číně 10,89 cm, v Japonsku 10,92 cm a ve Vietnamu 11,47 cm a Jihokorejci jsou dokonce pod deseti centimetry na pouhých 9,66 cm.

Délka je důležitá, ale plodnost více

Není pro vás délka až tak důležitá, pokud funkčnost je v pořádku? A chcete znát malý trik, který vám ukáže, zda je váš vysněný muž i vhodným adeptem na tvoření dětí? Stačí chvilka a máte potřebnou informaci. Vezměte obyčejný metr a změřte vzdálenost od spodní části šourku po anální otvor. Pokud naměříte více než 5,2 centimetrů, je partner plodný a má dost životaschopných a pohyblivých spermií. Veškeré hodnoty pod touto metou signalizují až sedmkrát menší šance na oplodnění. Na tento rychlý a jednoduchý způsob přišel tým výzkumníků z amerického Rochesteru. Studie se opírá o testy na více než stovce dobrovolníků.

Pokud má váš partner dostatečně velký penis a navíc i jeho plodnost je v pořádku, blahopřejme. Teď už jen stačí, aby měl i srdce na správném místě (a slušná práce také není k zahození). Pokud váš partner splňuje všechny tyto parametry, dá se říct, že máte doma svého „Pana Božského“.

Martina Mádlová

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář