KZ_logo1

Nejlepší sex v životě

27.2.2016

Pravdou odvěkou je, že každý chce to nejlepší. „To nejlepší“ očekáváme také v otázce milostných zážitků. Opět jsme oslovili ty nejpovolanější. Zalovili jsme přímo v základně našich čtenářek, ale oslovili jsme také dámy z řad široké veřejnosti. Všem dotázaným jsme položili stejnou otázku – „Jaký byl váš nejlepší sex v životě? Případně – jak si nejlepší sex představujete?“

Chcete vědět, jakých odpovědí jsme se dočkali? Čtěte dál.

Podle mě nejlepší sex nemůžeme zažít, když si jdeme večer lehnout do pelíšku a hupsneme na to. Říkám tomu „na vanilku“ – neurazí, ani nenadchne. Ale rozdat si to cestou domů na zahradě či v bazénu, vlítnout na to odpoledne na kuchyňské lince nebo ždímající pračce… to je podle mě skvělé a aspiruje to na nej sex. Prostě něco netradičního.

Jana, 29 let                             

Můj nejlepší sex byl na „houbičkách“. Úplně jiná dimenze, všechno jsem prožívala intenzivněji, přišlo mi to jako něco magického, jako bychom společně létali. Tak nějak si představuju nebe! Nepotřebuju být samozřejmě na drogách, aby můj sex stál za to, ale zkušenost to byla dobrá, vlastně nejlepší sex v životě.

Miroslava, 25 let

Jednoznačně nejlepší sex byl s mužem o 14 let starším. Byl vnímavý a velmi, velmi nápaditý. Na všechno měl čas, vše si se mnou užíval, ale byl zároveň příjemně dominantní. Ani jsem nedutala, ale to zakončení bylo famózní. Takže rokům navíc fandím!

Lenka, 28 let

Jednoznačně můj třetí a další anální sex… Ty první dva byly jen tak na zkoušku, než zjistíte, jak na to. Když odepíšete stud a budete si počínat jemně – doporučuju zprvu používat raději hračky než prsty, ty jsou takové „ostré“ – orgasmus je minimálně dvojnásobný! Manžel říkal, že jsem řvala jak na lesy.

Sylva, 34 let

Zatím nejlepší sex jsem zažila, když jsem byla single. Bylo to jen na jednu noc – zato ale dost dlouhou. Byla jsem o dost mladší, než jsem teď, a bylo toho pro mě hodně nového, byla jsem zvědavá. A nějak jsem se s „cizincem“ nechala unést. Všemožné olizování, sperma na tváři, různé polohy. Spontánní, nezávazné a velmi poučné.

Marie, 26 let

Nejlepší sex jsem ještě neměla. Jak bych taky mohla. Po nejlepším sexu už není nic a nejde ho překonat. Skoro každý sex je super, ale nejlepší žádný. To bychom pak už nemusely hledat dál a nebylo by na co čekat.

Ester, 19 let

Asi to není zrovna na chlubení, ale nejlepší sex jsem zažila při nevěře. Vzala jsem to hopem, rovnou se dvěma. Nebyla jsem namol, ale opilá jsem teda byla. Při „akci“ jsem byla šíleně zaměstnaná, pořád bylo co dělat. Pánové se mi plně věnovali. Bylo mi skvěle, bylo to divoké a super. S přítelem jsem pořád, nikdy jsem se nepřiznala. Občas toho využívám a při sexu s přítelem se toulám ve vzpomínkách…

Natálie, 28 let

Přestože mám pocit, že se to dneska moc nenosí, nejlepší sex zažívám se svým mužem. Byla to láska jako trám hned na první pohled, vdávala jsem se ve 20 a pořád paráda! Vždycky po aktu si řeknu „nejlepší“ a hned další číslo je ještě lepší!

Petra, 23 let

Sex

Foto: 123rf.com

Hodnotit nějaký sex jako nejlepší není pro mě úplně snadné. Ráda hledám nové podněty. Jeden z nejlepších orgasmů jsem měla při sexu, kdy jsem byla v podřízené roli. Dvojité vyvrcholení zase při násilnických hrátkách. Obyčejný sex v posteli ale nezavrhuju. Aby to bylo „nejlepší“, je potřeba povolit uzdu fantazii, a to jde kdekoliv.

Krista, 39 let

Na nejlepší sex zatím čekám. Zakládám si na orálním sexu, takže na tomto poli očekávám slibné zážitky. Poctivě hledám, zkouším. Každopádně to nevzdávám…

Bára, 20 let

Zvláštní, ale jako nejlepší sex si vybavuju úplné začátky v sexu se svým přítelem. Chodili jsme spolu asi 3 měsíce, vídali jsme se málo, takže žádný sex. Potom jsme spolu odjeli na léto pracovat do Anglie. Skoro každé ráno jsme na to nadržení vlítli. Nejlepší sex byl zároveň ten nejkratší. Asi během 2 minut jsme se to společně zakončili za velkých ovací. Rychlovka, dost upocená a hlasitá… Určitě mi to neutkvělo v paměti jen tak.

Gabriela, 26 let

Jednoznačně nejlepší sex byl se ženáčem, letní flirt, city šly stranou. Po nočním koupání v bazénu to mezi námi jiskřilo jak v Temelíně, švihl se mnou o zem a bylo to – nejlepší sex v mém životě.

Jitka, 30 let

Nejlepší sex podle mě není o vážné a nesmrtelné lásce, spíše naopak. Když jde jen o tělo, není v sázce nic než jenom ta chvilka spolu a jde o to dát do toho všechno a všechno si taky vzít. Sex ve vztahu mi splývá tak nějak se vším ostatním do jednoho celku, ale jeden vášnivý úlet bez zábran se prostě zaryje do paměti napořád.

Karolína, 25 let

Příspěvky byly redakčně upraveny a zkráceny.

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář