KZ_logo1

Netypická místa pro sex

31.5.2015

Ložnice už vás omrzela? Sex v posteli je pro vás fádní a stereotypní? Zkuste si vylepšit svůj sexuální život změnou prostředí, ve kterém se vaše postelové radovánky odehrávají. Občas je dobré přinést do milostného života i něco nového.

Sexuologové i další odborníci se shodují na tom, že pro okořenění sexuálního života a potažmo i celého vztahu je dobré věnovat se erotickým hrátkám i mimo ložnici. Na milování na netradičních místech zkrátka nikdy nezapomenete. Vybrali jsme pro vás hned několik zajímavých a netypických míst pro sex.

Bazén

Jestliže vlastníte bazén, máte atraktivní místo na sex hned doma na zahradě. Stačí do něj skočit spolu s protějškem a zábava může začít. Jestliže nic, v čem je dostatek vody, nevlastníte, budete muset využít bazénů hotelových, veřejných lázní nebo dokonce veřejných koupališť. Můžete se milovat v soukromí, decentně s publikem, které budou tvořit lidé koupající se opodál, nebo uprostřed žhavé noci při měsíčku. Jen buďte opatrní na různé plísně a bakterie.

Výtah

Výtah je opravdu intimní a zajímavé místo pro sex. Hlavně v případě, že si vyberete vhodnou denní dobu (či spíše noční) nebo zastavíte v mezipatře, aby k vám náhodou nepřistoupili další spolucestující. V opačném případě by to vůči ostatním lidem bylo značně nevhodné. Tedy pokud byste je nepožádali, aby se k vám přidali…

Hromadná doprava

Máte-li rádi skutečný adrenalin, vyzkoušejte některý z veřejných dopravních prostředků. Ideální je vlak a zamknuté kupé se zataženými závěsy. To napětí, které vámi pronikne pokaždé, když někdo vezme za dveře, jinde nezažijete. K zahození nejsou ani milostné hrátky v noční téměř prázdné tramvaji.

Kino

Kino a zejména poslední místa k sezení bývají velmi oblíbeným místem pro sexuální radovánky. Pokud navíc máte dvojsedadlo a ve filmu běží erotická scéna, jste k tomu vyloženě donuceni situací. Zkrátka za nic nemůžete.

Park

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Venku se konečně začíná oteplovat, jaro přichází, příroda je v rozpuku a lidé taky. Teplé počasí si přímo říká o nějaký ten venkovní sex. Teplé meze jsou fajn, ale pokud chcete opravdu experimentovat a zároveň máte rádi to napětí, že vás někdo může spatřit, vyzkoušejte lavičku v parku. V noci je zde málo lidí, navíc není vidět na velkou dálku. Pokud zvolíte správnou polohu a nebudete moc svlečení, budete k nerozeznání od jiných objímajících se párů. Co na tom, že vy na té lavičce provádíte mnohem odvážnější kousky než puberťáci v okolí…

Kostel

Jste nevěřící? Pak vyzkoušejte kostel. Ve spojení s tímto slovem vás určitě napadne spousta jiných věcí než právě sex. Ovšem je to svým způsobem také velmi vzrušující místo, které mnoho lidí přitahuje. Katolické kostely se přes den většinou nezavírají, takže nebude problém do některého opatrně vklouznout. Horší bude najít ideální místo, kde „to“ provést. Vyzkoušet můžete lavici, oltář či zpovědnici. Musíte také počítat s procházejícími lidmi, kteří budou dozajista pohoršeni, pokud vás uvidí „v akci“. V kostelech také bývá často zima, takže počítejte spíše s rychlovkou než s dlouhým milováním.

Zkušební kabinka

Zkušební kabinka je místem pro otřelé fajnšmekry. Především kabinka v obchodě se spodním prádlem k nějakým hrátkám doslova vybízí. Větší riziko přistižení a pořádné ostudy působí na mnohé hodně stimulačně.

Další netradiční místa mohou být např. lesy, pláže, houpačky nebo telefonní budky. Záleží jen na vás a na vašem partnerovi. Pokud se na společném místě shodnete, vyrazte tam.

A jaká netradiční místa jste vyzkoušela vy?

Martina Mádlová

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář