KZ_logo1

Netypická místa pro sex

31.5.2015

Ložnice už vás omrzela? Sex v posteli je pro vás fádní a stereotypní? Zkuste si vylepšit svůj sexuální život změnou prostředí, ve kterém se vaše postelové radovánky odehrávají. Občas je dobré přinést do milostného života i něco nového.

Sexuologové i další odborníci se shodují na tom, že pro okořenění sexuálního života a potažmo i celého vztahu je dobré věnovat se erotickým hrátkám i mimo ložnici. Na milování na netradičních místech zkrátka nikdy nezapomenete. Vybrali jsme pro vás hned několik zajímavých a netypických míst pro sex.

Bazén

Jestliže vlastníte bazén, máte atraktivní místo na sex hned doma na zahradě. Stačí do něj skočit spolu s protějškem a zábava může začít. Jestliže nic, v čem je dostatek vody, nevlastníte, budete muset využít bazénů hotelových, veřejných lázní nebo dokonce veřejných koupališť. Můžete se milovat v soukromí, decentně s publikem, které budou tvořit lidé koupající se opodál, nebo uprostřed žhavé noci při měsíčku. Jen buďte opatrní na různé plísně a bakterie.

Výtah

Výtah je opravdu intimní a zajímavé místo pro sex. Hlavně v případě, že si vyberete vhodnou denní dobu (či spíše noční) nebo zastavíte v mezipatře, aby k vám náhodou nepřistoupili další spolucestující. V opačném případě by to vůči ostatním lidem bylo značně nevhodné. Tedy pokud byste je nepožádali, aby se k vám přidali…

Hromadná doprava

Máte-li rádi skutečný adrenalin, vyzkoušejte některý z veřejných dopravních prostředků. Ideální je vlak a zamknuté kupé se zataženými závěsy. To napětí, které vámi pronikne pokaždé, když někdo vezme za dveře, jinde nezažijete. K zahození nejsou ani milostné hrátky v noční téměř prázdné tramvaji.

Kino

Kino a zejména poslední místa k sezení bývají velmi oblíbeným místem pro sexuální radovánky. Pokud navíc máte dvojsedadlo a ve filmu běží erotická scéna, jste k tomu vyloženě donuceni situací. Zkrátka za nic nemůžete.

Park

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Venku se konečně začíná oteplovat, jaro přichází, příroda je v rozpuku a lidé taky. Teplé počasí si přímo říká o nějaký ten venkovní sex. Teplé meze jsou fajn, ale pokud chcete opravdu experimentovat a zároveň máte rádi to napětí, že vás někdo může spatřit, vyzkoušejte lavičku v parku. V noci je zde málo lidí, navíc není vidět na velkou dálku. Pokud zvolíte správnou polohu a nebudete moc svlečení, budete k nerozeznání od jiných objímajících se párů. Co na tom, že vy na té lavičce provádíte mnohem odvážnější kousky než puberťáci v okolí…

Kostel

Jste nevěřící? Pak vyzkoušejte kostel. Ve spojení s tímto slovem vás určitě napadne spousta jiných věcí než právě sex. Ovšem je to svým způsobem také velmi vzrušující místo, které mnoho lidí přitahuje. Katolické kostely se přes den většinou nezavírají, takže nebude problém do některého opatrně vklouznout. Horší bude najít ideální místo, kde „to“ provést. Vyzkoušet můžete lavici, oltář či zpovědnici. Musíte také počítat s procházejícími lidmi, kteří budou dozajista pohoršeni, pokud vás uvidí „v akci“. V kostelech také bývá často zima, takže počítejte spíše s rychlovkou než s dlouhým milováním.

Zkušební kabinka

Zkušební kabinka je místem pro otřelé fajnšmekry. Především kabinka v obchodě se spodním prádlem k nějakým hrátkám doslova vybízí. Větší riziko přistižení a pořádné ostudy působí na mnohé hodně stimulačně.

Další netradiční místa mohou být např. lesy, pláže, houpačky nebo telefonní budky. Záleží jen na vás a na vašem partnerovi. Pokud se na společném místě shodnete, vyrazte tam.

A jaká netradiční místa jste vyzkoušela vy?

Martina Mádlová

Jak vybrat stahovací prádlo pro vytvarování postavy snů?

Trápíte se dietami a usilovným cvičením, ale stále některé…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…
creatv-eight-zzMb7jacyBc-unsplash

Kuchyně, které jsou letos v kurzu – jak si je zařídit?

Kuchyně patří k místnostem, ve kterých trávíme velké množství…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…
ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…

Související příspěvky

Zanechte komentář