KZ_logo1

Netypický horoskop – víte, čeho se znamení zvěrokruhu nejvíce bojí?

12.2.2016

Díky horoskopu se můžete nejen o sobě dozvědět spoustu zajímavých věcí, mimo jiné i niterní pocity, obavy a skryté strachy… Tento speciální horoskop vám řekne, z čeho máte největší obavy, co vás dokáže rozhodit a na co byste si měli dávat pozor. Zároveň se můžete podívat i na svého partnera a možná mu pak budete ještě větší oporou.

Beran

Berani patří mezi velmi nejisté znamení. Lidé narození v tomto znamení o sobě velmi často pochybují, neustále se pozorují a hledají hranici svého ještě přirozeného a už hraného chování. Velmi často pak trpí stydlivostí a mnohdy jsou plní rozpaků. Mimo jiné si nevěří a občas jsou i velmi přecitlivělí. Berani mají také sklony k podezíravosti, neustále mají potřebu chránit se před vším a všemi a jejich vlastní já je opravdu velmi zranitelné.

Býk

Býci ke svému spokojenému životu potřebují hlavně jistotu. Jejich největší strach je pak vidina chudoby a ztráty toho, co tak těžce získali. Nikdy nemají pocit, že by měli dost a byli opravdu bohatí. Neustále chtějí víc a víc. Býci bývají také velmi žárliví a mají strach, že přijdou o svého partnera. Jen málokdy dokážou dát svému partnerovi potřebnou svobodu. Velmi často proto vyhledávají slabší protějšky, kteří na nich doslova visí.

Blíženci

Blíženci patří mezi znamení, které má nejvíce utajených strachů. Zažívají pocity méněcennosti, domnívají se, že nejsou dost dobří, nemají dostatečné vzdělání, nejsou dost krásní a vlastně celkově trpí tím, že nejsou dokonalí. Mimo jiné se bojí promluvit na veřejnosti, vystupovat před lidmi a jsou si zcela jistí, že nezvládají komunikaci. Mnozí Blíženci také celý život touží po samotě, ve které by se ale jistojistě zbláznili.

Rak

Největším životním problémem bývá pro Raky jejich minulost. Většinou mají nedořešené vztahy s rodiči, nepříjemné zážitky z dětství, které je stále pronásledují, a zároveň mají velký problém při navazování vztahů. Navenek totiž působí chladně a odtažitě, ve skutečnosti jsou však skoro až přecitlivělí a zranitelní. Mimo jiné mají strach z materiálního nedostatku a bojí se také zodpovědnosti. Nezřídka se stávají závislí na svých protějšcích a velmi těžce nesou rozchody.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva mají největší strach z nedostatku uznání. Mají problémy se seberealizací a kladou na sebe často velké nároky. Protože se mnohdy nemají rádi, trpí pocitem, že je nemůže mít rád ani nikdo jiný. Mají v sobě věčný boj, kdy se přeceňují a zároveň podceňují. V případě, že se cítí ohrožení, jsou velmi nepřátelští, žárliví a málokdy se umí opravdu uvolnit. Mimo jiné jsou posedlí svou důstojností a málokoho si dokážou vážit.

Panna

Panny mají největší strach z psychického zklamání a také z nemocí. Toto znamení snad nejvíc vnímá potřebnou rovnováhu mezi tělem a myslí. Panny kolem sebe nutně potřebují pořádek a určitý řád. Bojí se nedisciplinovanosti a všech možných problémů, které z ní mohou plynout. Mnohdy trpí hypochondrií a jsou posedlí čistotou. Zároveň se však bojí lékařů a zřídkakdy k němu skutečně jdou. O svou osobu mají každopádně úzkostný strach.

Váhy

Toto znamení má nejvíce problémů i strachů spojených se vztahy. Mnohdy hledají staršího a zkušenějšího partnera, aby se mohli nechat vést. V mnohých případech se spíš dostávají do problémů a jejich vysněný partner je většinou nedostupný, zadaný nebo si jich nevšímá. A právě tímto pak Váhy trpí. Celý život tak touží po té ideální a pravé lásce. Ovšem ve skutečnosti dělají Váhy vše proto, aby se jim právě tato šťastná láska vyhnula obloukem.

Štír

Velké množství Štírů trápí finanční problémy. Mnohdy bývají finančně závislí na rodičích, později na partnerovi. Zároveň Štíři trpí narušeným citovým i sexuálním životem. Mívají strach se někomu otevřít a oddat. Mají také časté problémy, které se týkají sexuálního života. Chtějí být dokonalými milenci, ale ve svých vztazích postrádají city. Je spíše zázrakem, když se Štírovi podaří navázat plnohodnotný vztah.

Střelec

Střelci jsou velmi hloubavým znamením, které trápí celoživotní hledání smyslu života. Mnohdy se uzavírají do sebe a trpí depresemi. Trápí je nedostatek víry, spravedlnosti, duchovního i morálního naplnění. V životě touží po silných zážitcích a ty si kompenzují velkým množstvím sexuálních eskapád nebo naopak přísným dodržováním celibátu. Mimo jiné mají Střelci problém s autoritami a lidem kolem sebe vyčítají nepružnost.

Kozoroh

Kozorozi v životě nejvíce trpí tím, že mají neustálý pocit omezení, nutnosti si vše vybojovat a neustále kolem sebe vidí překážky. Mnohdy trpí přísnou výchovou a následným postavením ve své práci. Sami pro sebe nejsou nikdy dost dobří a neustále se snaží být o krok napřed. Kozorozi mají také časté problémy ve vztazích, kdy si nedokážou vybrat jen jednoho partnera a tomu se zcela oddat. Bývají tak považováni za chladné a nepřístupné.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře trpí nejvíce svou samotou a odloučeností. Celý život si přejí patřit k většině, která jde s proudem. Sami jsou ale odlišní a velmi originální. Oni sami se považují za vyhnance a trpitele. I přesto, že jsou citově založení a dokážou vytvořit rodinné zázemí, málokdy se cítí naplnění a šťastní. Mají celoživotní strach z opravdové a vnitřní samoty.

Ryby

Toto znamení je typické svou neústupností, Ryby vždy musí mít poslední slovo. Bojí se toho, že by byl někdo lepší než oni, snažil se je ovládnout nebo dokonce zničit. Někdy mají lidé v znamení Ryb obrovský strach z životních nástrah, které nemohou sami ovlivnit. Mnohdy se cítí osaměle, a hledají si proto velmi citově založené partnery. Ti pak mají za úkol kompenzovat jejich citlivost, kterou se ale bojí ukázat i navenek. V rodinných i milostných vztazích se obětují a potřebují uznání všech.

Jak na vás sedí tento horoskop? Z čeho máte strach vy?

Michaela Michalíková

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář