KZ_logo1

O čem ženy lžou na začátku vztahu

21.1.2017

Při hledání vztahu a dokonalého partnera ženy často využívají různé intriky a neškodné lži, o nichž přesně vědí, kdy je vhodné je použít. Proč to dělají? Aby byly pro možného budoucího partnera atraktivnější a zdánlivě lepší v mnoha věcech než jejich sokyně. Pojďte se s námi pobavit a zjistit, v čem ženy nejčastěji na začátku vztahu lžou. Možná, že se v některých polopravdách naleznete také.

Věk

Ačkoli nemusí vždy od muže padnout otázka, kolik je ženě přesně let, mohou ženy samy mlžit různými připomínkami a scénkami, které mají v muži evokovat představu, že randí s mladou kráskou. Některé ženy se oblékají nebo líčí podle stylu mladých slečen, jiné se naopak snaží vypadat dospěleji. Zkrátka věk je velmi ožehavé téma, při kterém ženy rády své idoly šálí.

Počet partnerů

Ačkoli to nikdy nepřiznají, muže velmi zajímá, kolik už před nimi měla daná žena vztahů nebo i sexuálních partnerů. Podle toho odhadují, jaké bude mít žena zkušenosti a vytváří si na ni názor. Ať už je to vaše „číslo“ vysoké nebo příliš nízké, snad v žádném případě žena nepřizná, jak to doopravdy je. Pokud je číslo nízké, muž by si mohl myslet, že nejste pro muže příliš atraktivní a nemáte zkušenosti. Pokud je naopak vysoké, mohla byste působit lacině. Zlatý střed proto volí opravdu mnoho žen.

Milostné hrátky

Pokud se ženě někdo opravdu líbí a ráda by na něj udělala dojem, bude lhát i o tom, co se jí líbí v posteli. Jestliže si muž při milostných hrátkách užívá některé polohy nebo praktiky, žena ráda zalže o tom, že i ona si je vždy chtěla vyzkoušet. Přitom to však nemusí být vůbec pravda. O prožití orgasmu a jeho předstírání se snad ani nemusíme zmiňovat. Tato lež většinou nevěstí nic dobrého, jelikož je sexuální stránka poměrně důležitá, avšak pro ten začátek…

Hlídání postavy

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Na prvním rande si dá salát, neperlivou vodu a moučník určitě vynechá. Takto muži žena ukazuje, jak perfektně se stará o svoji postavu, aby uvěřil, že má ráda zdravý životní styl. Že si doma občas zobne chipsů, popcornu nebo zmrzliny přece nemusí vědět. Ženy obecně rády lžou o tom, že se o sebe perfektně starají, ovšem realita může být úplně jinde. K těmto polopravdám může žena přidat i své fiktivní oblíbené sporty, které náhodou korespondují s těmi jeho.

Večírky s kamarádkami

Chodíte si ráda užít se svými kamarádkami na party? Baví vás koketovat s muži na baru a nevázaně si užívat? Pak to určitě nepřiznáte – jako většina žen. Pokud byste totiž přiznala, že vás večírky každý víkend zkrátka baví, muž by ve vás viděl příliš velké riziko. Být společenská je žádoucí, avšak časté vyhazování z kopýtka s mnoha drinky na muže asi moc nezapůsobí. A my to dobře víme.

Zlepšování naší image k začátku vztahu prostě patří. Většinou je však lepší přiznat, jaké opravdu jsme, aby se vztah mohl dobře vyvíjet dál.

Jaké jste vy? Mlžíte někdy při randění s novým objevem, nebo jste zkrátka své?

Tereza Obořilová

Jak bojovat se suchou a dehydrovanou pokožkou rukou?

Ruce jsou naší vizitkou. Každý den jim dáváme pěkně…

Tvorba loga může být důležitý start i pro váš byznys

Logo je nedílnou součástí corporate identity. Není značky bez…

Vystupte z davu s českými mikinami Utopy

Kdo chce nosit originální oblečení, ten nesmí nakupovat ve…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář