KZ_logo1

Odpovědi na 7 zajímavých otázek o sexu

22.10.2016

Myslíte si, že o sexu víte všechno? Možná vás napadají další otázky, na které se však nemáte koho zeptat. Pokud se bojíte, stydíte nebo vám přijde hloupé někomu takový dotaz pokládat, nezoufejte – zeptali jsme se za vás! Přinášíme vám odpovědi na zajímavé otázky, které nejednoho z nás často napadají. Tak čtěte dál, snad ukojíte svou zvědavost a třeba se i odhodláte vyzkoušet něco nového…

1) Co je to ženský bod G a kde ho hledat?

O tomto tajemném bodu koluje velké množství informací. Některé studie tvrdí, že tento bod neexistuje, jiné jej naopak nazývají „spouštěčem rozkoše.“ Lékaři tvrdí, že ne každá žena musí tento bod G mít. Pokud jej však má, je často menší než zrnko hrášku, při vzrušení se ale může zvětšit. Měl by se nacházet na přední stěně pochvy, několik centimetrů od poševního vchodu. Jeho dráždění má vést k silnému orgasmu.

2) Mají také muži svůj bod G?

U mužů také existuje něco jako bod G. Je to místo, které by mělo přinést velmi příjemný a mnohem intenzivnější orgasmus. Zkuste partnerovi jemně zatlačit na hladkou hráz mezi varlaty a konečníkem nebo drážděte prostatu přes konečník. Váš partner bude vrnět blahem a zažije maximální rozkoš.

3) Jak přivést ženu k mokrému orgasmu?

O ženské ejakulaci se tvrdí, že ji může zažít jen určité procento žen, ve skutečnosti stačí vědět kam a jak sáhnout a mokrý orgasmus může zažít každá žena. Zkuste dráždit místo mezi močovou trubicí a pochvou. Toto místo ukrývá Skeneho žlázy a právě díky nim můžete mokrý orgasmus zažít. Věnujte svou pozornost dráždění oblasti bodu G, ideálně místo drážděte zevnitř. Drážděte toto místo bříšky prstů, jemně zde poťukávejte a poté vyvíjejte menší tlak a místo třete. Mokrý orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.

4) Jaká je průměrná doba milování?

Možná řešíte, zda je váš sex dostatečně dlouhý nebo zda nemáte třeba moc krátkou předehru. V průměru trvá samotný sexuální akt od 5 do 15 minut. Předehra, popřípadě následné mazlení pak může trvat i několik hodin. Dlouhé mazlení a dráždění je intenzivní a může být velmi smyslné, krátký sex je pak často velmi vášnivý a podmanivý.

5) Kdy je nejlepší doba na sex?

Dalo by se říct, že vždy, když na to máte chuť. Zároveň však výzkumy dokazují, že nejlepší sex zažijete ráno. V ranních hodinách jsou totiž muži na vrcholu sil, mají nejvyšší hladinu testosteronu a ženy jsou zase po ránu příjemně uvolněné. Večerní sex má také spoustu výhod, například se vám po něm bude lépe spát. V ideálním případě kombinujte ranní a večerní milování a dopřejte si sex hlavně tehdy, kdy se vám to bude líbit.

6) Proč a kdy jsme nevěrní?

Nevěra je součástí mezilidských vztahů už odnepaměti. Může vás potkat téměř kdykoliv, nevyhýbá se ani spokojeným a šťastným vztahům. Pokušení vás totiž může zastihnout zcela nepřipravené. Velmi často však nevěra žen přichází kolem 30 let. V této době ženám tikají biologické hodiny, jsou nejvíce vzrušivé a snáz dosahují orgasmu. U mužů pak nevěra přichází nejčastěji kolem 50 let. Jako by si muži chtěli dokázat, že ještě nejsou staří a že dokážou svést i mladou, krásnou ženu…

7) Záleží u mužů a žen na velikosti?

Divíte se, že by záleželo na velikosti u žen? Ve skutečnosti však mnohé ženy řeší velikost svého klitorisu a následného vzrušení. Kvalitní sex je ale ve skutečnosti spíše o kvalitních partnerech a vnímání toho, co se druhému líbí. Velikost klitorisu pak při dráždění nehraje tak velkou roli. Velikost mužského penisu je často řešeným tématem. Méně vybavení muži mohou využít polohu, kdy partnerka leží na zádech, pokrčí roztažené nohy v kolenou a přitáhne si je co nejvíc k tělu. Partner tak do ní může proniknout mnohem hlouběji.

Máte další otázky, na které byste chtěli znát odpověď?

Michaela Michalíková

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář