KZ_logo1

Otestovaly jsme pro vás: theBalm Mary-Lou Manizer – Rozjasňovač, zvýrazňovač a stíny

26.5.2015

Značka theBalm si pro své zákaznice připravila multifunkční produkt: Mary-Lou Manizer – Rozjasňovač, zvýrazňovač a stíny v jednom. Tento rozjasňovač rozptyluje světlo a slibuje, že vaše pleť bude vypadat jemnější, mladší a zářivější. Je vhodný pro všechny odstíny pleti. Stojí opravdu za to? Vyzkoušely jsme ho za vás!

Co vlastně rozjasňovače umí?

Přestože většina žen nemá rozjasňovač ve své kosmetické taštičce, při správném používání patří k velice užitečným pomocníkům k dokonalému vzhledu. Díky pigmentům, které odrážejí světlo, dokáží prosvětlit nelichotivé stíny a kruhy kolem očí, a odstranit tak váš unavený a nezdravý vzhled. Jeho další funkcí je zvýraznění lícních kostí. Pokud máte malé oči, rty či nos, pomůže vám také k jejich optickému zvětšení.

Jak rozjasňovače používat?

Naličte se jako obvykle a nakonec použijte rozjasňovač, kterým zvýrazníte či projasníte potřebná místa. Tato dekorativní kosmetika se obvykle nanáší na vrchní část lícních kostí, tedy nad tvářenku, což zvýrazní vaše kontury a dodá vaší tváři svěží vzhled. Pokud chcete zvýraznit a projasnit oči, naneste rozjasňovač pod obočí, čímž ho zvýrazníte a projasníte tak i svůj pohled. Nanesete-li ho k vnitřním koutkům očí, zvýrazníte je a opticky zvětšíte. Pro zvýraznění rtů ho naneste nad horní ret.

Výsledkem vašeho úsilí by měl být svěží vzhled, zvýraznění některých částí obličeje a optické zvětšení potřebných míst. Mějte však na paměti, že méně někdy znamená více. Rozjasňovač vždy používejte s citem a mírou. Nanášejte ho na správná místa, aby nenadělal více škody nežli užitku. Na místa, která chcete spíše zakrýt nebo utlumit, používejte korektor.

Rozjasňovač theBalm Mary-Lou Manizer!         

Jak je již pro značku theBalm typické, retro obal je opravdu působivý. Krásný vzhled obalu je poutavý a probouzí v nás touhu stát se jeho majitelkou. Součástí rozjasňovače je i kvalitní zrcátko, takže se balení může stát i skvělým „kamarádem“ do kabelky, kde se s ním díky bytelnému balení nic nestane. Uvnitř balení tedy najdete rozjasňovač a z druhé strany zrcátko, aplikátor ale součástí balení není. Plusem je, že výrobek není testovaný na zvířatech.

Co ale krásné balení ukrývá?

11304559_10204600052705540_1810601985_nJiž na první pohled je zřejmé, že se jedná o perleťový pudr. Jednou z jeho vlastností je snadná roztíratelnost. Textura působí hebkým dojmem a jeho roztíratelnost je opravdu výborná. Na nalíčení vám bude stačit malé množství, protože zlatavý pudr je vysoce pigmentovaný a zanechává sytou stopu s metalickými odlesky. Je velmi jemně mletý, takže se nemusíte bát žádných velkých či kýčovitých třpytek. Jedná se spíše o jemnou perleť, která vás lehce projasní.

Jak bylo již zmíněno, rozjasňovač je multifunkční líčidlo. Já jsem ho používala na zvýraznění lícních kostí, přičemž jsem nad tvářenku na závěr líčení nanesla malou vrstvu rozjasňovače. Dále jsem ho používala pro optické zvětšení očí a rtů. Pudr jsem nanášela pod obočí, čímž jsem zvýraznila obočí i oči, ale také do koutků očí. Měla jsem pocit, že moje oči byly výraznější, především pak smyslnější. Rozjasňovač vypadal velice dobře i jako oční stíny. Opět jsem nanesla jen malé množství, takže výsledek byl přirozený, ale zároveň podtrhl vzhled očí. Nakonec jsem výrobek použila také nad ret, abych zvýraznila svá ústa. I zde jsem cítila malou změnu k lepšímu. Jelikož mám nos spíše větší, jeho dalšího zvýraznění jsem se raději vyvarovala. Výrobek by se dal používat i na dekolt.

Na konec…

Foto: theBalm

Foto: theBalm

Rozjasňovač příjemně prozářil můj obličej a při pohledu do zrcadla jsem se cítila svěží. Na výrobku oceňuji především to, že na obličeji vydrží celý den a stačí používat opravdu malé množství, takže nám výrobek vydrží i několik měsíců. Dalším kladem je univerzálnost a hlavně přirozenost. S tímto produktem vypadá nalíčení přirozeně a svěže. Přestože jsem nikdy nebyla příznivcem rozjasňovačů, přiznávám, že je to opravdu šikovná věc, která posune váš celkový make-up minimálně o jeden level výš. Výrobek má celkový objem 8,5 g a jeho pořizovací cena je obvykle 499 Kč. Koupit si ho můžete například zde – www.thebalm.cz

 Andrea Malá

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář