KZ_logo1

Posuvné dveře na stěnu nebo do stavebního pouzdra?

28.8.2019

Posuvné dveře ušetří prostor a vypadají skvěle. Minimalisticky jednoduché, nadčasové, originální. Nikdy nás nepřestanou bavit svojí rafinovaností.

Vybrat správné interiérové dveře nemusí být právě procházka růžovou zahradou. Náročný úkol to může být zejména tehdy, když se objeví nějaký problém. Nejčastějším neduhem moderních interiérů přitom bývá nedostatek prostoru. S tím, že nemáme místo, bojujeme v našich domovech takřka neustále. Chybí nám úložné prostory, rozmístit nábytek tak, aby byl funkční a zároveň to dobře vypadalo, se jeví jako nadlidská mise. Proto možná zajásáte, když vám řekneme, že máme řešení – posuvné dveře.

S posuvnými dveřmi eliminujete „mrtvý prostor“

Posuvné dveře jsou hitem současného interiérového designu. Nám padly do oka hned z několika důvodů. Kromě toho, že vypadají až neuvěřitelně skvěle, čehož si na dveřích vždy ceníme, jsou mimořádně praktické a rafinované. Ušetří místo, které by jinak muselo zůstat kvůli manipulaci s dveřním křídlem otočných dveří volné. Tento prostor se běžně označuje jako „mrtvý“. Už z toho vyplývá, že to není něco žádoucího. Posuvné dveře ale žádný mrtvý prostor nemají. Podívejme se, co nám mohou nabídnout.

Vsaďte na jedničku na trhu – stavební pouzdra Eclisse

V první řadě se zaměříme na posuvné dveře do stavebního pouzdra. V nabídce MAND CZ najdete ty nejlepší stavební pouzdra na trhu – pouzdra Eclisse. Stojíme si totiž za tím, že když už si pořizujeme do domácnosti takový jedinečný prvek, jakým dveře do pouzdra jsou, měl by byt naprosto bezchybný. Stavební pouzdra Eclisse se vyrábí již od roku 1989. Dnes tato značka vyprodukuje 1 300 stavebních pouzder denně. Své produkty neustále testuje, inovuje, vyvíjí nové a nové patenty. To, že si za svými stavebními pouzdry stojí, se odráží i na záruce – na stavební pouzdra Eclisse poskytujeme záruku 12 let.

Dost ale o dokonalosti pouzder Eclisse. Jistě se ptáte, proč byste si měli vůbec pořizovat posuvné dveře do pouzdra, když jste do nynějška měli všude otočné dveře a docela vám vyhovovaly. Otočné dveře představují nepochybně tradiční řešení oddělení místností. Zabírají ale místo. Když je otevíráte, musíte mít volný prostor pro manipulaci s dveřním křídlem. Když otevíráte posuvné dveře, zmizí do zdi, respektive do stavebního pouzdra. Vy tak můžete volný prostor využít plnohodnotně.

Dveře do pouzdra neomezují při zařizování interiéru

Otočné dveře často omezují i při zařizování interiéru. Je nutné je sladit. Naproti tomu posuvné dveře do pouzdra působí velmi elegantně a minimalisticky. Když jsou otevřené, nejsou ani vidět. Jako první vás možná napadne, že se hodí jen do moderních interiérů, kterým dominuje právě zmíněný minimalismus, čisté linie a vysoký lesk. Není to ale pravda. Pozvednou každý interiér. Do pouzdra totiž lze zasouvat jakékoliv dveřní křídlo – klidně celoskleněné nebo z dřevěného masivu. Je to jen na vás. Přijďte se o dokonalosti stavebních pouzder přesvědčit do našeho showroomu v Libušské ulici na Praze 4 a vyberte si to své – o montáž dveří i vše související se už postaráme my.

Posuvné dveře na stěnu se stanou ozdobou interiéru

Pokud se vám nechce pouštět do větších stavebních prací a chcete si přeci jen užít luxusu posuvných dveří, zvolte posuvné dveře na stěnu. Jejich montáž nevyžaduje žádné větší stavební úpravy a vypadají úžasně. U posuvných dveří na stěnu nemůžete logicky předpokládat, že při otevření zmizí. Nezmizí. Ale i to vám otevírá velmi zajímavé možnosti. Rozhodně můžete zauvažovat o pořízení originálního dveřního křídla, které se stane ozdobou interiéru.

Posuvné dveře se od otočných v mnohém liší – o tom již byla řeč. Možná vás napadlo, že je nelze otevřít klasickou klikou. Protože se v MAND CZ staráme o vaše dveře od A do Z, máme i doplňky, kterými si své dveře, a to i ty posuvné, můžete vyšperkovat. Samozřejmostí je pro nás i kování pro posuvné dveře. Vybírat můžete z mušlí, madel a zámků, které budou dokonale ladit s vaším dveřním křídlem a postarají se o dokonalý efekt.

pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
vánoce a děti

Co s dárky na Vánoce, pokud nemáte dostatek financí

Všude na nás číhají reklamy a slevy, které ohlašují,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…
žena

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu?…

Související příspěvky

Zanechte komentář