KZ_logo1

Proč odložit stud stranou a dát šanci erotickým hračkám

8.8.2015

Vyzkoušela jste již některé z erotických hraček pro dospělé? Ne? Tak to nemáte tušení, o co všechno se ochuzujete – ať už jste sama, nebo s partnerem. Pokud v posteli stále střídáte jenom pár zaručených a poctivě odzkoušených poloh, kdy už dopředu víte, která bude následovat jako další, a začínáte se značně nudit, vězte, že experimentování s erotickými pomůckami stereotyp z vaší ložnice zaručeně vyžene. Prostřednictvím těchto hraček lépe poznáte svoji sexualitu a umocníte samotný zážitek ze sexu, který bude rázem uspokojivější. Zlepšení sexuálního života se navíc pozitivně projeví i větší spokojeností v běžném životě.

A proč tedy erotické pomůcky používat?

Dnešní erotické pomůcky již nepředstavují pouhé hračky! Pokud má žena problém vyvrcholit, vibrátor je pro ni při sexu skoro stejně důležitý jako kartáček na zuby při čištění zubů. Erotická pomůcka je také užitečná v tom, že se díky ní zkrátí doba předehry, neboť dokáže ženu rozpálit o dost rychleji a ve finále činí sex zajímavějším a uspokojivějším pro oba partnery. Pomůcky se dnes navíc vyrábějí z různých materiálů, takže si můžete vybrat takový, který vám bude stoprocentně vyhovovat. Vůbec se nemusíte bát ani samotného nákupu, protože vše lze nakoupit přes internet z pohodlí domova a zboží vám bude diskrétně doručeno až domů. Až se k vyzkoušení erotických pomůcek skutečně osmělíte, možná zalitujete, že jste je nepoužila již mnohem dříve. A jaké pomůcky můžete vyzkoušet?

Lubrikanty

Lubrikant už dlouho nepatří mezi výrobek, za jehož používání byste se měla stydět. Vhodně zvolený lubrikant vám sex zaručeně zpříjemní. Opět máte na výběr ze široké nabídky. Pokud jste se ke koupi některé erotické pomůcky nechala zlákat, na lubrikační gel byste neměla zapomínat. Většina těchto pomůcek vám totiž bez použití lubrikantu může namísto vzrušení obstarat spíše nepříjemné pocity, místy až bolest.

Vibrátor

Nejspíš nejznámější erotická pomůcka vůbec. Existuje v různých podobách od realistického provedení penisu, přes klasické vibrátory, minivibrátory do kabelky až po ánální vibrátory a vibrační vajíčka či motýlky. Vibrace, které z vibrátoru vycházejí, jsou velice vzrušující. Dají se těžko vyvolat vlastním tělem, protože jde o několik desítek drobných pohybů za sekundu, které ještě ke všemu bývají směřovány do stran.

Venušiny kuličky

Určitě už jste o nich někdy slyšela. Tato šikovná věcička je původem z Japonska a oblibu našla u žen z celého světa. Používání Venušiných kuliček posiluje pánevní dno, což následně zkvalitňuje sexuální prožitek obou partnerů. Většinou se jedná o dvě kuličky na šňůrce, ale může jich být i více. Každá kulička má v sobě jednu další menší kuličku. Použití je vskutku jednoduché. Stačí kuličky zavést do pochvy a ty se pak pohybují při každém vašem pohybu. Současně se pohybují i vnitřní kuličky, které svými nárazy o stěnu vnějších kuliček stimulují nervová zakončení v pochvě, což vyvolává velmi příjemné pocity. Ty jsou tedy nejsilnější
při větší fyzické aktivitě ženy, například u cvičení.

Návleky na penis

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Většinou silikonové návleky s různými výstupky pohodlně obepnou penis vašeho partnera. Slibují vyšší výdrž u mužů a větší potěšení pro ženy. Dají se pořídit i tvarované návleky
na prst.

Erekční kroužky

Slouží k udržení erekce u mužů. Kroužek nasadíte partnerovi na kořen penisu. Můžete zvolit mezi nevibrační a vibrační variantou.

Anální pomůcky

Anální hračky vás mohou poněkud děsit, pokud těmto praktikám jinak neholdujete. Pokud jim ale dáte šanci, možná vás velmi příjemně překvapí potěšením, které mohou přinést. Dobře vám poslouží análními kolíky s vibrací i bez, anální šňůry a korále, anální vibrátory
a dilda. Začátečníkům se doporučuje začít s malým silikonovým análním kolíkem.

Tak co říkáte? Zabrousíte po přečtení článku do některého z internetových sexshopů nebo se dobrovolně rozhodnete zůstat nadále ochuzená o slast, kterou erotické hračky přinášejí?

Lucie Fajmonová

601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
vídeň trhy

Nejhezčí vánoční trhy

Vánoce se blíží a vy pořád necítíte tu správnou…
cola

Co dělá s tělem kola bez cukru

Patříte mezi milovníky koly a nedokáže si ji odepřít…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…

Související příspěvky

Zanechte komentář