KZ_logo1

Seriály, které si zamiluje každá žena

15.8.2019

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku úplně vypnout? Filmy jsou dobré jen na jeden večer a číst se nám vždy nechce. I proto je seriál ideální volbou. S hlavními hrdiny si prožijete leccos, poznáte je, ba dokonce se stanou vašimi přáteli.

Jaké seriály vás zaručeně přenesou mimo realitu , nechybí jim romantická zápletka i hloubka?

 

Příběh služebnice (Handmaid’s Tale)

Dystopický seriál se soustředí na novou společnost Gilead, která vznikla na území USA po svržení vlády. Nenechte se mýlit. Nejde o žádný nudný politický příběh. Právě naopak. Seriál je plný hlubokých myšlenek. Navrací nás k podstatě ženství, mateřství a osobní svobody.

Ústřední hrdinkou je June, žena, která díky své plodnosti získala status služebnice. Její očima se dozvídáme, jak zvrácená společnost funguje, kolik bolesti a strasti zvládne překonat jeden obyčejný člověk a jaký pocit prožívá matka, které vezmou dítě.

Děj je dramatický, bude vás držet v napětí od začátku až do konce a oslazuje ho i trpká romantická zápletka. Příběh služebnice vás dojme, přivede k slzám a donutí vás ocenit i maličkosti, které v dnešní společnosti často bereme jako samozřejmost.

Melissa a Joey

Zábavný sitcom o ženě, která působí v politice a je nucena vychovávat svou neteř a synovce v teenagerském věku, protože jejich rodiče zavřeli do vězení. Jelikož je pracovně vytížená a nestíhá se dětem věnovat naplno, najme si pečovatelku – Joea.

Joe je shodou okolností bývalý úspěšný finančník, který přišel o majetek právě kvůli Melissiné sestře a jejímu manželovi.

Joe a Melissa mají zvláštní vztah, neustále se špičkují a dohadují. Přitažlivost mezi nimi je přímo hmatatelná. Stačí si už jen počkat na to, kdy se políbí. Rodinnou atmosféru doplňují humorné situace, výchovné lekce a romantické momenty mezi hlavními hrdiny.

Sedmilhářky (Big little lies)

Život není tak perfektní, jak se na první pohled zdá. Dramatický seriál o pěti ženách, které žijí v malém městečku Monterey, kde každý každého zná, vznikl na základě knihy od Liane Moriarty.

Osudy žen se prolínají, poté co je navždy spojí tragická událost. A přestože od začátku víme, že zde někdo umřel, netušíme kdo ani jak. Byla to nehoda nebo vražda?

Seriál jasně a přitom originálně vykresluje téma manželství, přátelství, mateřství, nevěry, znásilnění, domácího násilí a vraždy.

Strhující příběh, úchvatné herecké výkony a skvělá režie – jestli se pro seriál rozhodnete, raději si vyhraďte aspoň dvě odpoledne, protože je víc než jisté, že vás od něj nic neodtrhne.

Nejsem do tebe blázen (You’re the worst)

Jimmy a Gretchen jsou vážně nejhorší. Nejen pro své okolí, ale i pro sebe navzájem. Oba mají sebedestruktivní sklony a sobeckost je jejich druhých jménem. Zároveň jsou ale pravděpodobně jediní na světě, kteří jeden druhého zvládnou.

Poznávají se na svatbě Jimmyho bývalé přítelkyně, která je zároveň sestrou Gretcheniné nejlepší kámošky. Hned první noc se spolu vyspí a začíná jejich vztah, který můžeme snadno přirovnat k jízdě na horské dráze.

Satiru zesměšňující romantické komedie doplňují jejich nejlepší přátelé – Edgar, bývalý voják trpící posttraumatickou stresovou poruchou a Lindsey, žijící v klidném a nudném manželství s Paulem. Humor je jen maskou a odlehčením, protože příběh se ve skutečnosti soustředí na vážné téma – dozvídáme se, jak dokáže klinická deprese ovlivnit vztah, a jak se s mentální chorobou vyrovnávají blízcí.

Cizinka (Outlander)

Historický příběh hluboké lásky, která nepřenáší hory, ale hýbe časem. Zdravotní sestra Claire se po druhé světové válce vydá se svým milovaným manželem Frankem, profesorem historie, do malého skotského městečka.

Vůbec netuší, že jde o osudové rozhodnutí. Při toulkách po okolí natrefí na staré kameny, které ji přenesou do 18. století, kde poznává odvážného skotského bojovníka Jamieho.

Netrvá dlouho a oba hrdinové k sobě zahoří obrovskou vášní a láskou. Na to, aby mohli být spolu, však musí překonat mnoho překážek. Nemluvě o tom, že jako Damoklův meč nad nimi visí čas a Clairin budoucí a zároveň bývalý manžel Frank. Seriál vás provede nádherným prostředím skotské vysočiny a posledními momenty nezávislého Skotska.

Ty (You)

Psychotriller o obyčejném mladém muži, který pracuje jako prodavač v knihkupectví. Joe odjakživa miluje knihy.

Ty však nejsou jeho jedinou posedlostí. Tou další jsou ženy. Tedy jedna žena. Beth. Krásná blondýnka, která se neúspěšně pokouší prorazit jako spisovatelka.

Joe se do ní zamiluje na první pohled a napínavé pronásledování začíná. Beth se Joe líbí, je jiný než ostatní chlapi v jejím životě .. Ale netuší, jak moc se od nich liší.

Romantické chvilky se prolínají se strachem o hlavní hrdinku. Přestože je Joe šílenec, což je zřetelné již od prvního okamžiku, je těžké nesympatizovat s ním. Jeho vystupování, upřímný pohled a velkolepá gesta si získají vaše srdce, i když se tomu budete vehementně bránit.

Co na to říkáte? Dáte některému ze seriálů šanci?

601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
vídeň trhy

Nejhezčí vánoční trhy

Vánoce se blíží a vy pořád necítíte tu správnou…
cola

Co dělá s tělem kola bez cukru

Patříte mezi milovníky koly a nedokáže si ji odepřít…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…

Související příspěvky

Zanechte komentář