KZ_logo1

Seriály s hrdinou, do kterého se zamilujete

20.10.2019

Dlouhé zimní večery si zaslouží nějakou tu odpočinkovou aktivitu, které se můžete věnovat poté, co splníte své povinnosti. A co může být lepšího než seriál, který vás svede nejen svým příběhem, ale i okouzlujícím hlavním hrdinou? Další část o seriálech, které si zamilujete.

Útěk z vězení (Prison Break)

Kvůli politické konspiraci je nevinný muž odsouzen k smrti. Lincoln prožívá své poslední chvíle, kdy se do vězení dostane i jeho nevlastní bratr, Michael Scofield. Ten totiž bratrovi uvěřil, že zločin nespáchal a rozhodl se ho z vězení dostat. Dokonalý plán vyžaduje komplice a tak Michael začne spolupracovat s dalšími trestanci, kteří však nejsou až tak nevinní. A získá si na svou stranu i přitažlivou doktorku, která mu nevědomky pomůže..

Michael Scofield – Prison Break, Zdroj: Screenrant, 2017

Čím vás Michael okouzlí?

Hlavní hrdina je nejen dobře vypadající chlap s pronikavě modrýma očima a výraznou čelistí, je také nadmíru inteligentní. I když se někdy zdá, že situace nemá východisko, Michael vždy najde řešení. Vynalézavost a inteligence nejsou všechno, co si na něm zamilujete. Michael je obětavý muž, který vždy dodrží co slíbí a pokud jde o lidi, které miluje, žádná překážka není dost velká.

Poslední království (The Last Kingdom)

Příběh se odehrává v Anglii v 9. století v dobách, kdy vládl panovník Alfréd Veliký. Země se zmítá v bojích, v nichž proti sobě stojí Sasové a Vikingové. Hlavní dějová linka se točí kolem muže, který byl narozen jako Sas, ale vychovali jej Vikingové, Uhtreda. Po násilné smrti adoptivní rodiny Uhtred utíká z Dánska a vrací se do rodné země. Chce získat své dědictví, trůn v Bebbanburgu, které mu právem patří. Nejprve se ale musí zavázat do služby králi Alfredovi, se kterým vůči sobě již od začátku chovají nevraživost. Jejich vztah se ale časem formuje a postupně si jeden druhého začíná vážit. Seriálu samozřejmě nechybí ani dobrá romantická zápletka.

Uthred – Last Kingdom, Zdroj: Edna, 2019

Čím vás Uhtred okouzlí?

Muž, který vlastně nikde a nikomu nepatří, si dokáže získat vaše srdce téměř okamžitě. Uthred je silný, úžasný bojovník a stratég, který se jen tak něčeho nezalekne. Vždy dodrží své slovo, což dokazuje i jeho vztah s králem Alfredem. A navíc, je to taky hodně hezký chlap.

Živí mrtví (The Walking Dead)

Když se Rick, který pracoval jako šerif, probudí v nemocnici po střelném zranění, zjišťuje, že celý svět se změnil. Ovládl ho virus a z lidí se staly chodící mrtvoly – zombíci. Rick se v novém světě rychle zorientuje. Jeho jedinou motivací je najít svou ženu a syna.

Seriál není obyčejným příběhem o zombie, právě naopak. Jde o postapokalyptický příběh, ve kterém můžeme pozorovat formování nové komunity a také to, jak nový svět lidi změní.

Daryl – The Walking Dead, Zdroj: Wegotthiscovered, 2019

Čím vás Daryl okouzlí?

Ano, příběh se točí zejména kolem Ricka, který se stává vůdcem jedné z komunit. Je to typický hrdina se silnou morálkou, kterou se ale časem musí naučit ohýbat, aby ochránil život své skupiny. Nejzajímavější postavou je ale stejně Daryl. Chlapík, který se celý život poflakoval, jeho otec se k němu nechoval pěkně a teď, když nastala apokalypsa, může konečně ukázat, že přece jen na něco dobrý je. Daryl je uzavřený, málomluvný muž, který je navíc vynikající stopař i lukostřelec. Na začátku agresivní a ovlivňovaný svým bratrem se postupně mění ve spolehlivého a schopného společníka, který by pro své přátele obětoval i svůj život. Mnohokrát právě Daryl zachrání situaci a vy si ho pro jeho mužnost, sílu a odvahu prostě zamilujete.

Původní upíři (The Originals)

Tři sourozenci, nejstarší upíři na světě, se vracejí do New Orleans, kterému kdysi vládli. Klaus, Elijah a Rebeka. Sourozenci, jejichž pouto je silnější než cokoliv jiného na světě. Sourozenci, kteří se milují a zároveň nenávidí. Občas vás jejich činy překvapí, někdy bojují proti sobě, ale nenechte se zmást, neexistuje nic, co by jeden pro druhého neudělali, protože rodinu mají na prvním místě. A každý jejich nepřítel to má už předem spočítané..

Klaus se rozhodl získat své město zpět. Elijah New Orleans vidí jako příležitost k novému začátku. Místo, kde mohou obnovit rodinné vztahy. V tom jim pomůže i Hayley, vlkodlačka, která po jedné vášnivé noci s Klausem zázrakem otěhotněla. Příběh plný intrik, bratrské lásky, romantiky a magie vás svede ani nebudete vědět jak..

Klaus – The Originals, Zdroj: Youtube, 2016

Proč si Klause zamilujete?

Nejprve mu musíte dát čas. Klaus není hrdina, který vás okouzlí na první pohled. Nejprve budete zděšena, protože vám bude připadat jako monstrum. Později se váš pohled změní. Možná to bude díky Cami, terapeutce, která s ním povede osobní rozhovory, možná proto, že uvidíte jak miluje svou rodinu. A možná vaše srdce obměkčí jeho dítě, ke kterému si Klaus postupně nachází cestu. Klaus je sice krutý a špatný, ale má dobré a laskavé srdce. Pouze musí uvěřit, že je schopen konat dobro a odpustit si za předchozí zločiny.

Tak co na to říkáte? Jste připravena zamilovat se?

pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
vánoce a děti

Co s dárky na Vánoce, pokud nemáte dostatek financí

Všude na nás číhají reklamy a slevy, které ohlašují,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…
žena

Jednoduchá cesta k intenzivnímu orgasmu

Chcete si užít milostné hrátky a dosáhnout intenzivního orgasmu?…

Související příspěvky

Zanechte komentář