KZ_logo1

Sex na jednu noc. Kdy do toho jít?

11.6.2016

Zajímavá zkušenost, nebo vzpomínka, kterou ukryjete na dno svojí duše a budete se snažit předstírat, že na nic takového nikdy nedošlo? Poradíme vám, jak docílit toho, abyste se druhou variantou nikdy nemusela zaobírat.

„Porozchodové“ období

Všechny to známe – už je to nějaký čas, co vás naposledy někdo držel v náručí a přesto, že ex-přítel už vám nechybí, do nového vztahu se zrovna nehrnete. Ideální čas si zařádit. Vyvarujte se však situací, kdy vás k tomu tlačí pocit osamění, či touha dohnat citový deficit. Mělo by jít ryze o doplnění sexuálních potřeb, abyste nakonec místo zábavy nezabředla do nového trápení v podobě upnutí se na nesprávnou osobu.

Párty čas

Oslovila jste na baru neznámého muže, ze kterého jste celý večer nemohla spustit oči, dali jste se do řeči a po pár skleničkách jste se odebrali kamsi? Ať už se vzbudíte u vás nebo u něj v posteli bok po boku s bolavou hlavou a morální kocovinou, hlavu nevěšte. Dle všeho nejste ani první ani poslední osoba, která takto zakončila divoký večer.

Důležité je takovou noc dopustit jen ve chvílích, kdy je člověk srovnaný s jejími dopady na vlastní osobu – zářez, nebo šrám?

Filmová noc

Jste v lechtivém kontaktu s mužem, ke kterému chováte jisté sympatie, a pozval vás k sobě na film. Váháte, zda se vydat tak snadno všanc, ale nakonec se pod útěchou pro vlastní svědomí, že přece jde jen o film, rozhodnete nabídku přijmout. Hned za jeho prahem se k vám lísá kocour, ON vás vítá s nalitou sklenkou a úsměvem ve tváři, byt voní po svém obyvateli a vy si v duchu gratulujete, že jste si před odchodem nezapomněla oholit nohy. Prvotní důvod návštěvy vás zajímá už jen pramálo.. A proč by vlastně měl?

Takovýto večer je vhodné strávit s osobou, se kterou nejste v každodenním osobním kontaktu, což by mohlo vést k nepříjemným situacím pro vás oba. Nebo s někým, u koho nemusíte mít strach o změnu vztahů, kterou společný zážitek tohoto rázu zaručeně vyvolá.

Náhlé vzplanutí vášní

Vyrazili jste s bandou přátel zbrázdit úpatí hor, či provandrovat kus země s batohy na zádech a někdo z nich k vašemu výletu přibral svého známého, který se vám velice zamlouvá. Po několikadenní akci, kdy jste se náramně bavila a byla středem pozornosti onoho nového společníka, přichází poslední večer. Kromě bolavých nohou a hlavy plné dojmů si chcete zpátky přivézt i parádní zážitek, celé to zakončit nějak jinak než je obvyklé, a tak se oddáte kouzlům svůdníka.

Podstatné je ujistit se, že oba chcete totéž – bezva vzpomínku z cest.

Sex na jednu noc není pro každého. Ty z nás, které těžko drží své city na uzdě, by se této aktivitě měly obloukem vyhnout. Namísto „nabití se“ z povyražení by se mohly stát obětí své vlastní nerozvážnosti. Na druhou stranu je dobré bláznit, dokud je člověk single, mít na co vzpomínat a možná tak i předejít případným roupům v dlouhodobých vztazích.

A co vy? Litujete, nebo vzpomínáte se šibalským úsměvem?

Ella K.

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář