KZ_logo1

Sexuální pomůcky – jak fungují?

25.3.2017

Snad už od středověku je známo, že ženy mají potřebu ukojit svoje sexuální touhy stejně jako muži. V našem století ovšem máme mnoho výhod a trh nám nabízí několik druhů takovýchto hraček pro příjemné zážitky… Využít je můžeme samy nebo s partnerem. Jak co funguje a co si vybrat?

Vibrátor

Nejznámější pomůckou pro ženy je vibrátor. Máme velmi mnoho druhů, velikostí a typů. Od provedení čistého hladkého povrchu po různé zákruty a tvary. Záleží na vkusu. Super věcí na těchto pomůckách bývá dráždidlo na klitoris, jež některé typy mají. Některé typy jsou zase uzpůsobené tak, aby nás cíleně dráždily kolem bodu G. Jiné typy zase mají nastavitelnou intenzitu vibrací nebo jsou v nich zabudovány programy s kombinací vibrování. Co se týče materiálu, nejkvalitnější je lékařský silikon, ale výběr je čistě na vás. Dámy, zvolte samy, který typ je pro vás ten správný. Vibrátor patří k ženě stejně jako prkénko do kuchyně. Takže jestli ještě nemáte žádný takový kousek, šuplík svého nočního stolku o něj obohaťte. V široké nabídce a cenové relaci si určitě vyberete ten svůj!

Venušiny kuličky

Další velmi oblíbenou pomůckou u žen jsou Venušiny kuličky, které patří k nejstarším sexuálním pomůckám. Jejich princip je založen na dvou kuličkách – jedna kulička je uzavřena v druhé. Při pohybu vnitřní kulička vysílá vibrace na vnější kuličku, což nám působí rozkoš. Jejich působení se těžko popisuje, musíte to okusit na vlastní kůži! Pro některé z nás to může být velmi příjemné, pro jiné o něco méně. Využití těchto kuliček je i zdravotně prospěšné a můžeme si je vzít na sportovní aktivitu i na běhání. Pokud zvolíme správnou velikost, můžeme je užít i při sexu s partnerem. Jejich nevýhoda je, že fungují manuálně. Takže pokud se zrovna nehýbeme a ležíme na zádech, moc užitku nepřinesou. K sehnání jsou buď jako dvě samostatné kuličky, nebo pohodlně spojené, takže připomínají slzičky.

Vibrační vajíčko

Vajíčko funguje na principu malého vibrátoru s tím rozdílem, že je zavedeno úplně celé – jako tampon. Je k dostání ve dvou základních variantách, a to drátové a bezdrátové. Lepší volbou je bezdrátové provedení. Každé takové vajíčko má u sebe dálkový ovladač s mnoha „programy vibrací“. Svěřte někdy příteli ovladač, třeba když si vyrazíte do kina. Oba vás bude čekat skvělý zážitek! K jejich nevýhodám patří vysoká cena.

Vibrační/stimulační kroužek

Tento zázrak ocení především páry. Vibrační kroužek se dá sehnat ve dvou variantách, a to jako jednorázový nebo dlouhodobý. Oba typy vám skvěle zpestří sex. Vibrace jsou příjemné oběma současně, což je velmi vzrušující. K dostání je i kroužek, který vám spočítá kalorie, odměří čas nebo počítá přírazy. Později se můžete společně pobavit a podívat se, kolik jste spálili kalorií. S touto pomůckou se určitě nudit nebudete! Muži bývá velmi dobře snášena, protože nijak zvlášť netlačí a je pohodlná. Tento zázrak razí heslo „za málo peněz hodně srandy“.

Stimulační kroužek zadržuje krev v kořeni penisu, a tak oddaluje vyvrcholení, takže si můžete užít větší chlouby. Nevýhodou může být nesnášenlivost mužem. Je to přece jen velmi těsné a pro některé to může být až bolestivé.

Vlastníte nějakou sexuální pomůcku?

Jana Holoubková

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář