KZ_logo1

Sexy dlouhé a husté vlasy už nejsou pouhým snem!

19.4.2015

Módní trendy se v současné době mění velmi rychle. Rozhodně to platí i o účesech. Je běžné, že chvíli jsou IN krátké vlasy, zanedlouho naopak extra dlouhé. Ženy a dívky nechtějí být pozadu, a vlasy si tedy stříhají do moderních mikád, ale problém pak nastává ve chvíli, kdy by chtěly dlouhou hřívu – a ona ne a ne dorůst! Co s tím?

CLIP IN vlasy          

Naštěstí má i tato situace řešení – CLIP IN vlasy. Jde o revoluční metodu prodloužení vlasů, která je šetrná a oblibu si našla i u řady světových celebrit. Výhodou je snadná aplikace vlasů k prodloužení, kterou zvládne každá žena zcela sama během pár minut. Na různě širokých vlasových pásech jsou přišité clip sponky se speciálním silikonovým proužkem, jenž slouží k pevnějšímu uchycení a zabraňuje sklouznutí. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit si na hlavě pěšinku, ke kořínkům vlasů přiklapnout pomocí sponeček vlasový pás a začesat vlastními vlasy.

Sada clip vlasů obsahuje osm pásů. Jak je na hlavě rozmístíte, záleží čistě na vás, vždy ale dbejte na rovnoměrnost a nezapomínejte na oblast kolem obličeje, protože i zde musí být vlasy prodloužené, aby byl výsledek co nejpřirozenější.

Zahuštění či šetrné melírování vlasů

Foto: CLIP IN

Foto: CLIP IN

Jestliže máte jemnější vlasy, můžete je u kořínků natupírovat a přelakovat, než budete aplikovat clip in pás, uchycení pak bude extra pevné. Clip in jsou vhodné i pro zahuštění vlasů nebo jejich šetrné promelírování. Každý den můžete mít jinak barevný melír, aniž by tím trpěly vaše vlastní vlasy.

Údržba clip in vlasů

Možná vás potěší fakt, že clip in nejsou tak náročné na péči a údržbu jako vlasy na permanentní prodloužení, které z hlavy prostě nemůžete jen tak sundat, a jsou proto mnohem více namáhané. Clip in stačí dle aktuální potřeby umýt pod tekoucí vodou, použít na ně kvalitnější šampon a opláchnout. Samozřejmě platí, že čím víc péče vlasům dáte, tím déle vydrží krásné, takže na ně můžete používat i kondicionéry, masky, olejíčky do konečků apod.

Tepelné a chemické úpravy

Clip in ze 100% lidských vlasů evropského typu v prémiové REMY kvalitě lze tepelně i chemicky upravovat. Před použitím žehličky nebo kulmy vlasy ošetřete přípravkem, který je ochrání před teplem a usnadní jejich úpravu. Pakliže vám úplně nesednul barevný odstín, vlasy můžete barvit i tónovat přelivy, ale nedoporučujeme je odbarvovat. Odbarvování znamená pro vlasy velkou zátěž, mohlo by dojít i k jejich vysušení.

Clip in vlasy jsou k dostání v délkách 43 cm – 73 cm a v mnoha různých gramážích. Na výběr máte z tmavých, světlých i melírovaných odstínů, z nichž si jistě vyberete takový, který vám přesně sedne. Pro kompletní změnu vzhledu můžete použít i oblíbenou clip in ofinu, která má univerzální střih – ten můžete dále upravovat ke svému účesu. Pro rychlé oživení účesu jsou tu barevné clip in pramínky a pro účes upravený po celý den clip in culíky z pravých vlasů i japonského kanekalonu. Přemýšlíte-li o clip in, zde si určitě vyberete – http://www.clipinhair.cz/2-clip-in-100-lidske-vlasy-53cm.

 

Máte s clip in nějaké zkušenosti nebo je chcete vyzkoušet? Napište nám!

Alice

Zdroj: http://www.clipinhair.cz/

 

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

1 KOMENTÁŘ

Království žen | Jak na mikádo? Známe rychlé účesy

12.6.2015 v 02:28

[…] opět dlouhé. Přečtěte si náš článek o prodlužování vlasů pomocí sady clip-in sponek: http://kralovstvizen.cz/sexy-dlouhe-a-huste-vlasy-uz-nejsou-pouhym-snem/. Je to snadný a rychlý způsob, jak mít vlasy podle svých představ a nebát se přitom držet […]

Zanechte komentář