KZ_logo1

Tajemství ženy, se kterou chtějí muži strávit zbytek života

9.7.2016

Říká se, že pro každého někde na světě běhá ta pravá osoba, ale mnohým dá opravdu velkou práci na ni narazit a hlavně být pro ni oním zbožňovaným a rovnocenným partnerem. Oproti tomu ale existují i ženy, které mají opačný problém – snad všichni muži, které potkaly, je vidí jako svoji vysněnou spřízněnou duši, ve které objevili vše, o čem kdy snili, a musí ji – stůj co stůj – mít alespoň napořád! Jaké je tajemství takové ženy?

Potvora

Muže odjakživa přitahují potvory. Ženy, které působí nepolapitelně, sebevědomě a výrazně. Nemusíte být hned mrchy a zneužívat svého postavení, jen buďte drzá, vyzývavá, rýpněte si, když je vám nahráno na smeč. Naučte se využít situace a vraťte ránu, která míří do černého. Musí však být jasně znát, že nejste zlá! Zároveň jim buďte kamarádkou, oporou a zpovědní vrbou ve chvílích, kdy je to žádoucí. Když se jim podaří takovou bytost ulovit, mají pocit, že dobyli vyšší metu. Toho však jako šedá myška, co promlouvá jen ve chvíli, kdy je tázána, těžko docílíte.

Divoká

Ukažte mu, že se váš svět neomezuje pouze na partnerský život. Buďte tou, která je těžko zkrotitelná. Tou, která přes veškerou lásku chovanou k partnerovi nebude skákat tak, jak se od ní očekává. Mějte své vlastní zájmy, plány, bavte se životem – máte jen jeden!

Zábavná

Taková žena se hledá hůř než jehla v kupce sena. Ve výsledku se setkáváme hlavně s takovými, které se ve snaze být zábavné stanou pouze směšnými. Nejsmutnější je, že nevnímají hranici, která tyto dvě vlastnosti odděluje. Je jedna věc, když máte zdravý smysl pro humor, je s vámi legrace, nikdy nezkazíte žádnou zábavu a jste vlastně pro každou špatnost, a je věc druhá, když za každou cenu musíte být středem pozornosti, vykládáte historky, které nikoho nezajímají, a smějete se jim tak, že padáte pod stůl, přičemž nikoho dalšího téměř nepustíte ke slovu. Naučte se vnímat, kdy jste už jednoduše „za čárou“.

Soběstačná

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Soběstačné ženy jsou tvrdým oříškem. Je těžké narazit na takovou, která je např. finančně nezávislá, aniž by to své polovičce dávala „sežrat“. Umí si sama přivrtat polici, opravit nefunkční DVD, vyčistit ucpaný sifon, zkrátka zařídí, co může. Mužům imponuje, když na nich nevisíme, ale všechny takové dovednosti je důležité držet na uzdě tak, aby partner nikdy nedošel k závěru, že ho ve svém životě vlastně nepotřebujeme.

Empatická

Ne každé z nás byla tato vlastnost dána do vínku, ale pokud jste jednou z těch obdarovaných – šťastnějších, jste o krok před ostatními. Mužům imponují ženy, které jim rozumí i bez sáhodlouhého mluvení, vysvětlování a objasňování. Pokud zrovna neoplýváte touto vlastností, nebuďte smutné, i vnímavost vůči lidem okolo sebe se dá vytrénovat, jen to není úplně zadarmo.

Parťák do nepohody

Žena, která neohrnuje nos před partnerovými zájmy, je ideální partnerkou. Zajímejte se o věci, o které se zajímají muži – překvapte je znalostmi ze sféry, které pro ženu nejsou tak běžné. Nastudujte třeba pravidla partnerova oblíbeného sportu a fanděte společně s ním. Buďte tou, která ho vytáhne na pivo, když se tváří kysele po špatném dni. Rozdrťte ho v oblíbené hře na X-boxu, jezděte na hudební festivaly. Hlavně nedělte svou zábavu dvěma, ale naopak – násobte ji!

Našly jste se? Pak už víte, proč se na vás muži lepí jako vosy na bonbóny!

Ella Konečná

pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…
rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…

Související příspěvky

Zanechte komentář