KZ_logo1

Tipy, jak potěšit svého partnera

30.3.2015

Na vztazích se musí neustále pracovat a zdokonalovat je. Ani zde není nic zadarmo. Ženy nemohou očekávat dech beroucí dary, překvapení či krásné chování, pokud se samy nebudou snažit a o vztah pečovat. I když nemá váš milý zrovna narozeniny, zkuste ho něčím překvapit a zlepšit mu náladu. Dobré skutky se obvykle vrací jako bumerang.

Podívejte se s ním na fotbalový zápas a snažte se mlčet

Mnoho žen má doma milovníky sportu. Většinou se však jedná o sportovce pasivní, tedy vášnivé fanoušky. Možná vás jeho fandění občas dovádí k šílenství a nechápete, jak se hodiny a hodiny může rozčilovat nad tím, že chlapci špatně hrají… Zkuste to na jeden den pustit z hlavy a fanděte spolu s ním. Přestože příliš nerozumíte pravidlům, radujte se, když se raduje on, rozčilujte se, když se rozčiluje on… Staňte se naslouchajícím parťákem a dejte si s ním pivo. Raději se moc nepouštějte do debaty o faulech a spíše se starejte, zda si váš miláček nedá pivo nebo svačinku. Jestliže vás sport nebaví, myslete si na to své, ale nedejte na sobě nic znát. Třeba vás to nakonec chytne a budete mít další společné hobby.

Láska prochází žaludkem

Každý má nějaké jídlo, které miluje. Zamyslete se, jaké jídlo je favoritem vašeho muže, a udělejte mu radost pořádnou chlapskou porci. Mnoho žen myslí spíše na svou dietu nežli na partnera, a tak je mnoho mužů nuceno jíst stále jen salát, a přitom sní o krvavém steaku. Proměňte jeho sny ve skutečnost. Možná mu dokážete, že umíte vařit lépe než jeho maminka!

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Pusťte ho na pivo nebo pijte s ním                    

Většina Čechů prostě miluje pivo, to je známá věc. Udělejte partnerovi radost a pošlete ho na pivo s jeho kamarády. Zatímco bude vaše polovička pít lahodný zlatavý mok a věnovat se svým kamarádům, vy můžete volný čas využít pro vlastní aktivity. Chcete-li ho překvapit a zároveň trávit čas společně, zajděte na pivo s ním. Vyberte hospodu, zarezervujte si místo a udělejte si večer v mužském stylu. Který muž by nemiloval ženu, která s ním pije pivo!

Vrhněte se na něj hned u dveří

Každý muž má rád, když je milován a sváděn. Vrhněte se na něj již u dveří a nad ničím nepřemýšlejte. Oba se oddejte té chvíli a nic neřešte. Určitě ho to potěší a bude se cítit jako nadsamec. Kdo by nechtěl sexy dračici?

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Sexy postelové oblečení

Přestože se na vás partner vrhá, i když jste zrovna v teplácích, potěšte ho a kupte si novou sexy soupravu. Může to být korzet, podvazky, svůdná košilka nebo alespoň sexy spodní prádlo. Potěšte jeho ego a staňte se pro něj bohyní. Pokud nebudete experimentovat pouze v oblékání, ale začnete i v posteli, vaše akcie stoupnou…

Zapomeňte na úklid

Možná patříte k těm, pro které je úklid na prvním místě. Pravděpodobně s tím iritujete své okolí, včetně partnera. Zkuste se tedy na úklid jeden den vykašlat a dělejte nepořádek spolu se svým mužem. Jezte s ním tam, kde jí jindy tajně a společně dělejte drobečky. Tato volnost ho určitě rozradostní. Pokud se bojíte nepořádku, takový volný den si udělejte před velkým dnem úklidu.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Kupte mu dárek

Kupte svému příteli nějaký dárek jako překvapení. Nemusí se hned jednat o nové auto nebo elektroniku. Stačí, když si na něj vzpomenete v potravinách nebo v obchodu s oblečením. Oblíbená dobrota nebo jakákoliv jiná maličkost ho také jistě potěší. Alespoň uvidí, že na něj myslíte i při nákupech. Méně někdy znamená více.

Splňte mu přání

Každý člověk je specifický a má svoje tajná přání. Zamyslete se nad tím, po čem touží váš miláček, a zkuste mu nějaké realistické přání splnit. Nevíte, o čem sní? Poraďte se s jeho kamarády. Žijeme jen jednou, tak ať si to pořádně užijeme!

Co platí na vašeho partnera a co ho zaručeně potěší? Podělte se s námi.

Pavlína Malá

Jak bojovat se suchou a dehydrovanou pokožkou rukou?

Ruce jsou naší vizitkou. Každý den jim dáváme pěkně…

Tvorba loga může být důležitý start i pro váš byznys

Logo je nedílnou součástí corporate identity. Není značky bez…

Vystupte z davu s českými mikinami Utopy

Kdo chce nosit originální oblečení, ten nesmí nakupovat ve…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář