KZ_logo1

Trend letních měsíců? Výrazné šperky!

16.6.2016

Slunce svítí, teplota šplhá k tropickým výšinám a nám je horko, takže ukazujeme čím dál více nahé kůže… Nudí vás jednoduché outfity bez špetky invence? Vsaďte na výrazné šperky!

Jednoduché šaty či overal mohou působit velmi elegantně. Při jejich častějším nošení se však můžete dostat do situace, kdy budete toužit po změně. Případně – ve vašem šatníku visí několik let skvostný kus oděvu, ale po těch letech byste ho ráda pozvedla trochu výše.

Léto je ideální dobou, kdy vsadit na výrazné doplňky, které se mohou velmi snadno stát ikonickými kousky vaší šperkovnice. A co víc – svého oblíbence jistě nalezne každá žena, jelikož velikosti, vzorům a ani materiálům se meze nekladou!

Pojďte se s námi podívat na TOP kousky letošní sezony!

Náušnice

V žádné šperkovnici by jistě neměly chybět alespoň jedny trendy náušnice. Vybírat můžete z velkého množství různých designů – ať už se jedná o bohémské náušnice s barevnými pírky, nebo o uhlazenější kousky v podobě listů a dalších florálních motivů. Ty odvážnější mohou sáhnout po barevných náušnicích s výrazně barevnými kameny. Výhodou náušnic je jejich poměrně nízká pořizovací cena a fakt, že je využijete k různým příležitostem během roku.

Zleva nahoře: Růžové - BeYou.cz za 269,-, náušnice s peřím lze Lindex za 149,-, krémové náušnice - Lindex za 129,- a modré náušnice s kameny  - BeYou.cz za 140,-.

Zleva nahoře: Růžové – BeYou.cz za 269,-, náušnice s peřím – Lindex za 149,-, krémové náušnice – Lindex za 129,- a modré náušnice s kameny – BeYou.cz za 140,-

Náramky

Nemáte propíchnuté uši nebo si z nějakého důvodu na náušnice příliš nepotrpíte? Pak vás jistě zaujmou nápadité náramky.

Výhodou náramků je bezesporu fakt, že je lze libovolně kombinovat mezi sebou. Na své si však přijdou i vyznavačky elegantního minimalismu. Pokud jste kreativní duše či milovnice zvířátek, jistě vám úsměv na tváři vykouzlí hravý náramek se včelkou vykládanou kamínky. Stejně jako u náušnic platí, že za relativně málo peněz získáte mnoho muziky.

Zleva nahoře: Růžové náramky - H&M za 299,-, modrý náramek s perlami - Lindex za 299,-, stříbrný náramek s kameny a náramek se včelkou - BeYou.cz za 220,- a 399,-

Zleva nahoře: Růžové náramky – H&M za 299,-, modrý náramek s perlami – Lindex za 299,-, stříbrný náramek s kameny a náramek se včelkou – BeYou.cz za 220,- a 399,-

Prsteny

Ne každá žena je zvyklá nosit prsteny. Ovšem díky našemu výběru možná změníte názor.

Prsteny byly vždy považovány za ukazatel společenského postavení a velmi často se jim připisuje symbolický význam. V poslední době si však designéři berou tradiční prsteny trochu na paškál. Můžeme se setkat s prsteny na více prstů či s prsteny spojenými řetízky. Díky těmto inovacím však mohou vzniknout naprosto unikátní a dech beroucí kousky. Jako bonus můžete nakoupit více kusů v jednom balení. A to se vyplatí!

Zleva nahoře: Sadu prstenů s květinou a sadu čtyř prstenů - H&M, obojí za 199,-, sadu dvou zlatých prstenů a prsten s modrým kamenem - Lindex za 129,- a 149,-

Zleva nahoře: Sadu prstenů s květinou a sadu čtyř prstenů – H&M, obojí za 199,-, sadu dvou zlatých prstenů a prsten s modrým kamenem – Lindex za 129,- a 149,-

Náhrdelníky

Při výběru náhrdelníku si můžeme pěkně zavařit. V tento moment se téměř v každé ženě probudí její vnitřní straka. Občas si říkáme, zda nám to designéři nedělají schválně. Která žena by dokázala odolat třpytu barevných kamenů ve tvaru nejrůznějších květin a lesku drahých kovů? Pokud vás pohled na jakýkoliv náhrdelník ponechává chladnou, přijměte naše gratulace.

Náhrdelníky jsou spolu s nejrůznějšími řetízky vládci každé šperkovnice. Nikdy jich není příliš mnoho a v žádném případě není na škodu mít na výběr z různých stylů. Pokud jste milovnicí výrazných šperků na krk, vždy dbejte zvýšené opatrnosti při výběru dalších doplňků. Výrazný náhrdelník si mnohdy zaslouží solitérní postavení ve vašem outfitu.

Zleva: Růžový s květinami - BeYou.cz za 379,-, zlatý s pery - Lindex za 499,- a modrý -  H&M za 349,-

Zleva: Růžový s květinami – BeYou.cz za 379,-, zlatý s pery – Lindex za 499,- a modrý – H&M za 349,-

Čelenky a sponky

Mezi ženami existuje i jistá odnož fajnšmekrů. Tato odnož žen je přímo magicky přitahována nejrůznějšími ozdobami do vlasů.

Výhodou čelenek a ozdobných sponek do vlasů je nesporně fakt, že během několika vteřin vykouzlíte z obyčejného účesu slavnostní. Navíc i jen jedna ozdobná čelenka bohatě stačí k tomu, aby celý váš outfit působil slavnostním dojmem. Správně zvolenou čelenku či sponku můžete využít na společenskou událost typu svatba. Květinové se zase hodí pro víly a na festivaly pod širým nebem, které k létu neodmyslitelně patří.

Zleva nahoře: Čelenka s perlami - BeYou.cz za 290,-, čelenka s růžemi a sada tří čelenek - H&M za 149,- a 199,-, spona ve tvaru pírka - BeYou.cz za 241,- a čelenka s kamínky lze - H&M za 299,-.

Zleva nahoře: Čelenka s perlami – BeYou.cz za 290,-, čelenka s růžemi a sada tří čelenek – H&M za 149,- a 199,-, spona ve tvaru pírka – BeYou.cz za 241,- a čelenka s kamínky lze – H&M za 299,-.

Popusťte uzdu fantazii a nechte svého kreativního ducha, ať se naplno projeví!

Jaký typ šperků je váš nejoblíbenější?

Kateřina Umová

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…

Co vás šokovalo naposled? Ty, kdo investují, nejspíš rostoucí cena zlata

Přemýšlíte, jak rozumně zúročit vydělané peníze? Investujte do zlata,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář