KZ_logo1

Vzrušující filmy, které překonají i Padesát odstínů

13.1.2020

Chcete si udělat se svým protějškem příjemný večer a překvapit ho filmem, kterému nebude chybět děj ani erotický náboj? Vyberte si z doporučovaných erotických snímků, které vás budou bavit víc než Padesát odstínů. Nezapomeňte na svíčky a šampus k doladění atmosféry!

1) Love

O čem je:

Tento film je o Lásce. Vypovídá však o lásce jinak, jak ji neznáte. Posuzuje lásku jako genetickou potřebu, duševní chorobu, mocenskou hru i tvrdou drogu. Film vypráví o milostném příběhu chlapce a dvou dívek. V takovém případě pak může být láska nejen naplňující, ale také spalující a zničující. Láska ve všech podobách, která vám připomene, že milovat stojí za to.

Co vás zaujme:

Zajímavá atmosféra filmu, něha i melancholie, která má velmi daleko od drsných a vulgárních scén plných erotiky. Připravte se spíš na zajímavý děj, humor, ironii a zároveň zobrazení sexuálních scén tak, aby působili vášnivě i smyslně.

Jak moc lechtivý je:

Film je skvělý jako předehra a po něm se těšte na dlouhé milostné hrátky, na konci kterých vás čeká zasloužený a intenzivní orgasmus.

2) Raluca

O čem je:

Příběh vypráví o soukromém detektivovi, který má poměr se svou asistentkou. V minulosti byl policista v současné době se živí sledování lidí za peníze. V životě se mu objeví svůdná žena Raluca a najednou se změní směr jeho cesty. Možná je to past, možná jen náhoda, ale v každém případě se dějí věci, které nikdo nečeká.

Co vás zaujme:

Napínavý děj, vražda, divoký sex a kombinace zmíněného připraví ojedinělý zážitek. Bavit vás bude hra se světlem a stíny, které navodí smyslnou atmosféru.

Jak moc lechtivý je:

Připravte se na svůdnost, sexuální scény, které mohou být návodem, jakou polohu a praktiku zkusit. Jedná se spíš o lehkou erotiku a náznaky.

3) Klip


O čem je:

Příběh vás přenese do zapadlého města v Srbsku, kde mladá dospívající dívka řeší složité životní podmínky. Na diskotékách, kam si chodí odpočinout, se setkává s alkoholem i drogami. Dostává se na zcestí, kdy hledá vlastní identitu a vymyká se kontrole rodičů. Závěr filmu vás naprosto odzbrojí.

Co vás zaujme:

Nekompromisní, upřímné a nemilosrdné vyprávění. Chladnokrevné zachycení reálného života, explicitní sexuální scény a autentičnost celé výpovědi.

Jak moc lechtivý je:

Připravte se na divoký sex plný drog, alkoholu a násilí. Ve filmu uvidíte množství odhalených scén, které vás překvapí tím, jak dokážou být reálné.

4) Anatomie pekla


O čem je:

Snímek vypráví o ženě, která si najme mladého homosexuála, který ji má sledovat. Tohoto člověka si vybírá proto, že by mu ženy neměly nic říkat a pro ni je tak vzrušující objevovat a ukazovat mu to, co dosud neviděl.

Co vás zaujme:

Některé reálné zobrazení z ženského života vás mohou až šokovat. Mezi takové patří například penetrace násadou od nářadí nebo menstruační pohlavní styk a další.

Jak moc lechtivý je:

Film si dal za úkol překonat tabu, v některých případech se však od scén odvrátíte, na jiné se podíváte se zaujetím a uvidíte zobrazení lidského těla, na které nejste jen tak zvyklí.

5) Helena v krabici


O čem je:

Film vypráví o muži, který je úspěšným lékařem. Ten je posedlý krásnou dívkou a chce ji získat za každou cenu. To se mu podaří, ovšem ve velmi šokující situaci, kdy ji přejede auto a musí jí být amputovány nohy. Lékař ji posléze amputuje také ruce a vytvoří ji u sebe doma velmi zvláštní oltář. Zde se o ni stará, tráví s ní čas.

Co vás zaujme:

Mělo by se jednat o ukázku toho, jak to může dopadnout, když je člověk traumatizovaný výchovou a touží vlastnit ženu, kterou si vybere. Uvidíte posedlost, šílenost a zároveň jakýsi zvláštní vztah, měnící se v oddanost a možná i lásku?

Jak moc lechtivý je:

Milostným scénám nechybí smyslnost, erotický náboj je cítit v celém filmu. Na tento film se však klidně podívejte i sami nebo s nejlepší kamarádkou, budete překvapené ztvárněním neobvyklého příběhu muže a ženy.

Který z těchto filmů vás láká nejvíc? Na který se podíváte?

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář