KZ_logo1

Vzrušující filmy, které překonají i Padesát odstínů

13.1.2020

Chcete si udělat se svým protějškem příjemný večer a překvapit ho filmem, kterému nebude chybět děj ani erotický náboj? Vyberte si z doporučovaných erotických snímků, které vás budou bavit víc než Padesát odstínů. Nezapomeňte na svíčky a šampus k doladění atmosféry!

1) Love

O čem je:

Tento film je o Lásce. Vypovídá však o lásce jinak, jak ji neznáte. Posuzuje lásku jako genetickou potřebu, duševní chorobu, mocenskou hru i tvrdou drogu. Film vypráví o milostném příběhu chlapce a dvou dívek. V takovém případě pak může být láska nejen naplňující, ale také spalující a zničující. Láska ve všech podobách, která vám připomene, že milovat stojí za to.

Co vás zaujme:

Zajímavá atmosféra filmu, něha i melancholie, která má velmi daleko od drsných a vulgárních scén plných erotiky. Připravte se spíš na zajímavý děj, humor, ironii a zároveň zobrazení sexuálních scén tak, aby působili vášnivě i smyslně.

Jak moc lechtivý je:

Film je skvělý jako předehra a po něm se těšte na dlouhé milostné hrátky, na konci kterých vás čeká zasloužený a intenzivní orgasmus.

2) Raluca

O čem je:

Příběh vypráví o soukromém detektivovi, který má poměr se svou asistentkou. V minulosti byl policista v současné době se živí sledování lidí za peníze. V životě se mu objeví svůdná žena Raluca a najednou se změní směr jeho cesty. Možná je to past, možná jen náhoda, ale v každém případě se dějí věci, které nikdo nečeká.

Co vás zaujme:

Napínavý děj, vražda, divoký sex a kombinace zmíněného připraví ojedinělý zážitek. Bavit vás bude hra se světlem a stíny, které navodí smyslnou atmosféru.

Jak moc lechtivý je:

Připravte se na svůdnost, sexuální scény, které mohou být návodem, jakou polohu a praktiku zkusit. Jedná se spíš o lehkou erotiku a náznaky.

3) Klip


O čem je:

Příběh vás přenese do zapadlého města v Srbsku, kde mladá dospívající dívka řeší složité životní podmínky. Na diskotékách, kam si chodí odpočinout, se setkává s alkoholem i drogami. Dostává se na zcestí, kdy hledá vlastní identitu a vymyká se kontrole rodičů. Závěr filmu vás naprosto odzbrojí.

Co vás zaujme:

Nekompromisní, upřímné a nemilosrdné vyprávění. Chladnokrevné zachycení reálného života, explicitní sexuální scény a autentičnost celé výpovědi.

Jak moc lechtivý je:

Připravte se na divoký sex plný drog, alkoholu a násilí. Ve filmu uvidíte množství odhalených scén, které vás překvapí tím, jak dokážou být reálné.

4) Anatomie pekla


O čem je:

Snímek vypráví o ženě, která si najme mladého homosexuála, který ji má sledovat. Tohoto člověka si vybírá proto, že by mu ženy neměly nic říkat a pro ni je tak vzrušující objevovat a ukazovat mu to, co dosud neviděl.

Co vás zaujme:

Některé reálné zobrazení z ženského života vás mohou až šokovat. Mezi takové patří například penetrace násadou od nářadí nebo menstruační pohlavní styk a další.

Jak moc lechtivý je:

Film si dal za úkol překonat tabu, v některých případech se však od scén odvrátíte, na jiné se podíváte se zaujetím a uvidíte zobrazení lidského těla, na které nejste jen tak zvyklí.

5) Helena v krabici


O čem je:

Film vypráví o muži, který je úspěšným lékařem. Ten je posedlý krásnou dívkou a chce ji získat za každou cenu. To se mu podaří, ovšem ve velmi šokující situaci, kdy ji přejede auto a musí jí být amputovány nohy. Lékař ji posléze amputuje také ruce a vytvoří ji u sebe doma velmi zvláštní oltář. Zde se o ni stará, tráví s ní čas.

Co vás zaujme:

Mělo by se jednat o ukázku toho, jak to může dopadnout, když je člověk traumatizovaný výchovou a touží vlastnit ženu, kterou si vybere. Uvidíte posedlost, šílenost a zároveň jakýsi zvláštní vztah, měnící se v oddanost a možná i lásku?

Jak moc lechtivý je:

Milostným scénám nechybí smyslnost, erotický náboj je cítit v celém filmu. Na tento film se však klidně podívejte i sami nebo s nejlepší kamarádkou, budete překvapené ztvárněním neobvyklého příběhu muže a ženy.

Který z těchto filmů vás láká nejvíc? Na který se podíváte?

54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
šikana

Vše, co jste chtěli vědět o šikaně

O šikaně existuje nespočet knih i filmů, které upozorňují…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…
portrait-4246954_1280

Kontaktoval tě po rozchodu bývalý? Má k tomu tyto důvody!

Rozchod s člověkem, se kterým jsme si byli nějaký…

Související příspěvky

Zanechte komentář