KZ_logo1

Zážitek je dárek na celý život. Věnujte letecké zážitky

28.8.2019

Jsme obklopeni nadbytkem nesmyslů. Někdy si je kupujeme sami, jindy je dostáváme jako dárky. Změňte to. Nehromaďte a žijte. Dárkem, který je skutečně navždy, je nezapomenutelný zážitek. A takové dárky si přejte, i je dávejte druhým. Zkuste třeba letecké zážitky.

Letecké zážitkové dárky patří mezi nejoblíbenější

Přestože letadlem dnes létáme zcela běžně na dovolenou, létání jako takové rozhodně neztrácí na atraktivitě. Navíc, není létání jako létání. Z vyhlídkového letu nad svým oblíbeným místem v republice budete mít rozhodně mnohem silnější zážitek než z letu do Hurghady. Letecké zážitky mohou být poučné, ale i adrenalinové. Je jej na vás, který zvolíte – ať již pro sebe, nebo jako dárek.

Když to chcete okořenit řádnou dávkou adrenalinu

Asi je naprosto jasné, že zážitkem plným adrenalinu bude seskok padákem . Podobně nezapomenutelným pak je i paragliding . Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Fyzicky rozhodně ano. Skáče se formou tandemového seskoku z výšky větší než tři kilometry. V Praze si neskočíte kvůli provozu Letiště Václava Havla, ale oblíbené jsou seskoky se startem na letišti v Hořovicích nebo třeba v Příbrami.

I paragliding si užijete se zkušeným doprovodem. Hitem je let s padákem v Beskydech, ale i termický tandem paragliding, kde je doba letu mnohem delší, protože letíte i směrem nahoru, k čemu se využívají stoupavé proudy. Užijete si tak 15 až 30 minut úžasného létání a možná objevíte sport svého života a již u něj zůstanete.

Adrenalinový zážitek v romantickém duchu? To je let balónem

Pro někoho je už samotný let balónem neuvěřitelnou zkouškou odvahy. Obvykle je však úžasným romantickým zážitkem. I proto je to jeden z nejoblíbenějších zážitkových svatebních darů. Létá se z 20 lokalit po celé republice, takže dojet na místo startu rozhodně nebude problém. Letět můžete v malém týmu za velice výhodnou cenu, pouhých 3950 Kč na osobu. Objednat si lze i privátní let balónem pro dvě osoby. Právě to je ideální dárek pro zamilované či novomanžele. Privátní let balónem pro čtyři osoby je zas perfektním rodinným dárkem. Na co dávat pod stromeček rodině haldy zbytečností? Let balónem – to je dárek, za který vás budou děti milovat. Jenom nezapomeňte, že z bezpečnostních důvodů je let balónem vhodný až pro děti od 8 let.

Jaké další letecké zážitky letí?

Jedny z nejoblíbenějších jsou vyhlídkové lety. Létá se z 15 letišť a nabízí se skutečně nádherné vyhlídky nad českou krajinou. Letadlem se můžete ale vydat i dál po Evropě, a dokonce si zkusit řízení letadla . Nejen na leteckém simulátoru, což je mimochodem rovněž oblíbený zážitkový dárek.

Letět lze i vrtulníkem . Dokonce je možné absolvovat i akrobatický let vrtulníkem či letadlem. Kdo to pak s létáním myslí vážně, ten jako dárek ocení možnost získat za zvýhodněných podmínek pilotní průkaz. Věnujete takový dárek sobě?

Nejlepší letecké zážitky

Všechny tyto úžasné letecké zážitky najdete na zážitkovém webu Leteckezazitky.cz. Organizuje je tým nadšenců a profesionálů s bohatými zkušenostmi a tisíci spokojenými zákazníky. Na stránkách webu snadno do několika minut pořídíte jakýkoliv ze zmíněných leteckých zážitkových dárků v podobě dárkového poukazu.

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář