KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Berana

24.6.2015

Rády byste se dozvěděly něco o svém znamení a o tom, kdo se k vám vlastně hodí? Jaký partner je ten ideální a kterému je lepší se obloukem vyhnout? Pak čtete správný článek. Připravili jsme pro vás nový seriál, kde se na jednom místě a přehledně dozvíte všechny potřebné informace. Abychom začali pěkně od začátku, vezmeme si jako první ženu ve znamení Berana.

Jaká je žena Beran?

Žena zrozená v Beranu je nevypočitatelná a působí poměrně nepřístupně, chladně až odtažitě. Na první pohled se může zdát, že ji muži nezajímají, ale je to naopak. Tato žena je temperamentní, paličatá, hravá, vše chce vyzkoušet a nebojí se hledat něco nového a neznámého.

Tyto ženy milují svádění, lichotky, poklony. Jsou upřímné, a když se zamilují, jdou za svým srdcem hlava nehlava. Velice ji baví sex a důležité je, aby z něj měla potěšení především ona. V milostných hrátkách je velice aktivní a vynalézavá. V manželství chce být hodně dominantní a také je hodně žárlivá.

Jaká polovička se k ženě ve znamení beran hodí?

Muž Beran

Oba dva přesně vědí, co chtějí. Zároveň jsou však velmi dominantní a jejich delší soužití bývá velmi problematické. Jejich vztah je založen především na velké sexuální vášni, ale tím to také končí. Na trvalý vztah se k sobě dva Berani příliš nehodí.

Muž Býk

Dva protiklady. Ona miluje výstřednosti, on svůj klid, ona vyžaduje svobodu a volnost, on je velmi majetnický a chce mít ženu pod dohledem. Žena v Beranu bere sex jako propojení dvou milujících se lidí, muži v Býku se naopak zaměřují hlavně na pocit uspokojení a také dělání dětí. Býk je pro takovou ženu zkrátka příliš pasivní a ona si brzy začne hledat rozptýlení jinde.

Muž Blíženec

Beranka je žárlivá a majetnická, zatímco muž v Blížencích není žárlivý vůbec. A zde padla kosa na kámen. Ona chce, ba přímo vyžaduje, aby její partner žárlil. Až na tento problém si spolu ti dva rozumí a dokážou spolu žít. Jen sex není úplně dokonalý. Žena má v posteli spousty nápadů a ráda si plní své sexuální fantazie, muž Blíženec jejímu tempu někdy nestačí. Nedivme se proto, že se Beranka začne brzy nudit.

Muž Rak

Žena Beran má dostatek sebevědomí a ví, co chce. Nebojí se být ve vztahu vůdcem, ale když je to potřeba, podvolí se. Pokud má vedle sebe muže Raka, může být sama sebou. Bohužel pro oboustrannou obrovskou žárlivost bude hodně těžké udržet tento vztah při životě. Navíc i v sexu se mohou objevit jisté potíže. Žena sex miluje, za což je Rak sice rád, ale přesto je na něj sexuální apetit Beranky trochu moc.

Muž Lev

Tito dva mohou mít krásný vztah, ale občas se i zde vyskytnou rychlé emocionální zvraty. Snadno vyvolávají hádky, ale často jen proto, aby se pak mohli zase udobřovat. Je to vztah založený na vášni a osudové přitažlivosti.

Muž Panna

Toto spojení by mohlo fungovat velmi dobře. Po boku Panny se Beranka změní na milou a vlídnou ženu a nepotřebuje být dominantní. Mimoto mezi nimi funguje ohromná sexuální přitažlivost.

Muž Váha

Tato znamení jsou naprostý protiklad. I tak mezi nimi určitá přitažlivost funguje, ovšem v dlouhodobém vztahu se jejich cesty většinou rozdělí. Muži ve Vahách jsou velmi šarmantní a ženy na ně letí. Žárlivé Berance se tedy snadno zatmí před očima z ohromné žárlivosti.

Muž Štír

Vztah těchto dvou znamení nebývá příliš harmonický. Rušivá je tu mimo jiné i příliš velká otevřenost. A také sklony k nevěrám, kterými Štír oplývá. On si vlastně ani nemůže pomoci. Co se týče sexu, umí Štír naplnit i nejskrytější sexuální touhy Beranky, na této bázi může tedy vztah fungovat hodně dlouho.

Muž Střelec

I když jim nevyjde láska, mohou být tato dvě znamení skvělými přáteli. Jejich případný vztah naráží na to, že ona se chce usadit a mít děti, ale Střelec se právě do těchto aktivit příliš nehrne. Střelci milují svoji svobodu a volnost.

Muž Kozoroh

Ženy ve znamení Berana přitahuje na Kozorohovi jeho osamělost. Bere to jako výzvu. Kozoroh je ovšem velmi uzavřený a ani zdaleka nenavazuje kontakt tak jednoduše. V sexu je ovšem vše v pořádku. Ona je vášnivá a on vítá její akčnost.

Muž Vodnář

Tito dva by mohli mít krásný vztah, ale často naráží na to, že Vodnáři přemýšlí jinak než Beranky. Vodnáři se mnohokrát smějí právě, když jsou nešťastní a naopak. Rádi se druží a mají hodně přátel a to se žárlivé Berance moc nelíbí. V sexu je ovšem všechno v pořádku.

Muž Ryba

Ryba se pro Beranku příliš nehodí. Ona chce sebevědomého, silného muže, kterým on ovšem není. Sex by však klapat mohl. Ryby jsou citlivé, něžné a mají bohatou sexuální fantazii.

Chcete také vědět, jak moc si sedíte nebo nesedíte s muži v různých znameních? Pak si nenechte ujít další pokračování našeho seriálu. Příště se zaměříme na ženu ve znamení Býka.

Martina Mádlová

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

1 KOMENTÁŘ

Markéta Rubešová

24.6.2015 v 19:09

Jsem bliženec.děkuji

Zanechte komentář