KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Kozoroha

26.8.2015

Nechceme zapomenout na žádné ze znamení, a proto se vám hlásíme s dalším dílem naší série článků o jednotlivých představitelích Zvěrokruhu. Tentokrát jsme se zaměřili na ctižádostivou ženu v Kozorohu. Co vám o ní můžeme říci?

Jaké má žena Kozoroh vlastnosti?

Je klidná, rozvážná, přemýšlivá a trpělivá, také svědomitá a spolehlivá. Má velký smysl pro realitu a ctí tradice. Na druhou stranu je také velmi hrdá a poměrně tvrdohlavá. Je spíše pesimistka, hodně kritická a má sklony k perfekcionismu. Miluje humor založený na inteligenci a často mívá umělecké sklony.

Ženy v Kozorohu působí na své okolí vážně a nepřístupně. Přísně střeží své soukromí a její důvěru si získáte hodně těžko. Příliš neukazuje své emoce a hodně se ovládá. Muže přitahuje její neobyčejná krása. Klade vysoké nároky na partnera a jeho materiální zabezpečení. Je pro ni důležitá rodina a věrnost.

Jako milenka je vášnivá. Má ráda dlouhý sex a miluje se často. Muž by měl mít velkou výdrž. V posteli je ráda dominantní.

Jak se k ženě v Kozorohu hodí ostatní znamení?             

Beran

Vztah těchto dvou bude velmi komplikovaný a plný hádek. Fungovat mohou jedině za předpokladu, že spolu přestanou soupeřit. Jejich soužití narušuje i jejich odlišný pohled na peníze. Beran rád utrácí, zatímco žena Kozoroh spíše šetří. Neshodnou se ani v sexuálním životě.

Býk

Tito dva se k sobě dokonale hodí. Žena v Kozorohu okouzlí Býka svou krásou. Pokud se přesvědčí o tom, že je to ten pravý, bude s ním chtít být navždy. Býk se musí snažit být méně dominantní. Kozorožka má ráda svůj prostor. Oba jsou spořiví a praktičtí. Rádi se zcela oddávají rodině. Nepodvádějí se a po intimní stránce si rozumějí úžasně.

Blíženec

Žena Kozoroh si muže v Blížencích získá svou věrností a důvtipností. On humor potřebuje, protože nudu přímo nenávidí. Jejich vztah trochu narušuje perfekcionismus ženy. Sex je po všech stránkách dokonalý. Sice spolu nezažijí explozi vášně, ale dokáží se navzájem uspokojit.

Rak

Tito dva se neskutečně přitahují. Rak má hned od prvního okamžiku pocit, že ženu v Kozorohu velmi dobře zná. Ona o něj ráda pečuje. Rak by si měl ohlídat svou náladovost a dopřát jí i nějakou volnost. Dokonale se shodnou, když jde o rodinu – pro tu by oba obětovali cokoliv. Intimní stránka je fantastická a jejich sexuální život je pestrý a smyslný.

Lev

Lev obdivuje její vytrvalost, trpělivost a klid. Kozorožka zase jeho veselou povahu a štědrost. I přesto mají ve vztahu mnoho problémů. On snadno vybuchne, ona zase tvrdohlavě mlčí. Ona nemá ráda poučování nebo kritizování. Příliš jim to neklape ani v intimní sféře. Aby jim to opravdu fungovalo, musí se skutečně hodně milovat.

Panna

Muž v Panně a žena Kozoroh se k sobě velmi hodí. Na muži v Panně se této ženě líbí jeho zodpovědnost a oddanost. On má rád ve všem pořádek a moc se nechce přizpůsobovat. Problémy mohou nastat v tom, že se muž příliš nehrne do manželství. Pokud je tu však skutečná láska, nakonec si ji vezme. Jejich fyzická přitažlivost je však ohromná již od prvních chvil a časem se ještě zvyšuje. Při milování jsou si velmi blízcí. V intimním životě se mu ale občas zdá, že je žena chladnější.

Štír

Štíři a Kozorožky přistupují k lásce seriózně. Oba mají silnou vůli a velmi si střeží své soukromí. Tito dva si mají vždy o čem povídat. Jejich sexuální přitažlivost je ohromná. Umí vytušit, co ten druhý potřebuje a cítí. Tuto ženu přitahuje Štírova ohleduplnost a tajemnost.

Střelec

Muž Střelec umí tuto ženu rozesmát a ona si ho ráda dobírá. Cení si navzájem upřímnosti toho druhého. Kozorožka se chce hned vázat, on má však raději neformální vztah. Ona je raději doma, on se rád chodí bavit. Na rozdíl od něj je žena v Kozorohu hodně spořivá a šetří. V sexu jim nějakou chvíli potrvá, než se úplně sehrají.

Kozoroh

Vztah mezi těmito stejnými znameními se vyvíjí pomalu. Oba jsou charakterní, ambiciózní i zranitelní. Jsou silně připoutáni ke svým rodinám a hledají pevný vztah a velkou lásku. Shodnou se na financích. Občas by měli slevit ze svých nároků a nebýt tak majetničtí. Sex je u těchto dvou jedinečný.

Vodnář

Vodnáři příliš neřeší, co si o nich druzí myslí. Ženy v Kozorohu naopak vyžadují respekt. On ví, jak vnést do jejího života více vzrušení. Kozorožka je praktická a zodpovědná, drží snílka Vodnáře při zemi. Sex je u těchto dvou vnímán především jako fyzická potřeba.

Ryba

Žena v Kozorohu a muž v Rybách se od sebe velice liší. On nebere nic vážně. Ona chce muže, který ví, co chce. Ryba potřebuje svobodu, což pro majetnickou Kozorožku může být značný problém. Musí se snažit hodně komunikovat, protože mluvení vyřeší mnohé. Občas by to chtělo nějaké překvapení v posteli, aby se muž v Rybách nezačal nudit.

Každé znamení má svá pro a proti, proto je také každý člověk tak jedinečný. Možná jste se našly v tomto článku, ale možná na ten svůj ještě čekáte. Nemusíte se však bát, na nikoho nezapomeneme.

Martina Mádlová

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář