KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Lva

22.7.2015

Lvi jsou označováni jako páni zvířat. Jaké jsou však ženy narozené pod tímto znamením? Jsou také dominantní, jsou královny? Zajímá vás, co jim hvězdy nadělily? Nebo jste vy sama Lvice a ráda byste věděla, které znamení zvěrokruhu bude pro vás top? Pak jste zde správně a my vám přejeme příjemné čtení.

Co můžeme říci o Lvici?

Lvice je především velká osobnost. Je výrazná, nezávislá a sebejistá. Ví, co chce. Má příjemné vystupování a umí jednat s lidmi. Miluje společnost. Také je sebestředná, hrdá a domýšlivá. Nemá ráda prohry a nesnáší, když ji někdo omezuje. Od partnera vyžaduje zahrnování luxusními dary a miluje velkorysý životní styl.

Tyto ženy dobře vědí, jak muže přitahují. Flirt je jejich koníčkem a zbožňují a vyžadují lichotky. Lvice se snadno zamiluje, ale doopravdy milovat je pro ni složité. Miluje sex a je vášnivá a náročná milenka. V posteli je dominantní a sebevědomá. Chce muže ovládat a chce být chválena za své výkony – i v posteli.

Které znamení se ke Lvici hodí?         

Beran

Mezi těmito dvěma to jiskří hned při prvním setkání. Ona ho podporuje a on ji obdivuje. Mohou spolu být šťastní, jestliže dokáží ovládnout svůj boj o moc. Shodnou se i ve financích, protože oba milují luxus a přepychové věci. Jejich sexuální život je téměř dokonalý. Oba mají nekončící potřebu milování.

Býk

Muž ve znamení Býka je tvrdohlavý a Lvice pyšná. Ona chce komplimenty, a to denně, Býk jimi ale zrovna neplýtvá. Ona miluje společnost, on by byl raději doma. Jejich fyzická přitažlivost je ovšem nekonečná a sex je oba velmi baví.

Blíženec

Žena Lvice Blížence rychle uchvátí. Pokud i on zaujme ji, snaží se ho okamžitě zkrotit, což nemusí být úplně jednoduché. Lvice vyžaduje lichotky, ale on pořád chválit odmítá. Vadí mu i její žárlivost, i když může být opodstatněná. V posteli jim to klape téměř dokonale, a pokud přistoupí na kompromisy, mohl by vztah fungovat.

Rak

Tito dva si rozumí okamžitě. Rak je citlivý a něžný, stará se o ni a chrání ji. Skládá jí neustálé poklony. Přesně tohle Lvice miluje. Problémy mohou nastat ve financích, protože Rak je spíše spořivý a Lvice ráda utrácí za luxusní věci. Mezi těmito dvěma existuje velká vášeň a milování prožívají opravdu intenzivně.

Lev

Lvice a Lev si musí ve vztahu dominovat. Ona se chce realizovat a potřebuje být uznávána. On nesnese, aby byla pozornost upřena jen na ni, a kdyby náhodou Lvice vydělávala víc než Lev, nejspíše by to už nerozdýchal. V sexu si rozumí perfektně. Lvi sex milují, umějí přijímat i dávat. Pokud spolu nebudou věčně soupeřit, mohlo by jim to klapat.

Panna

Žena Lvice je extravagantní a extrovertní, muž v Panně zase konzervativní a introvert. Ona peníze ráda rozhazuje, on je raději šetří na horší časy. On je kritický a velmi často ji poučuje, což ona bytostně nesnáší. Jedinou jejich možností je vzájemný respekt. V intimním životě by jim to klapat mohlo.

Váha

Tito dva jsou si souzeni. Oba milují zábavu a společnost. Muž ve Vahách zahrnuje Lvici dárky a to ona miluje. Ovšem pozor, Lvice na něj velmi žárlí – a oprávněně, neboť tento muž rád flirtuje. V posteli si rozumí fantasticky a jejich sex je ohnivý a vášnivý.

Štír

Lvice se mohou od zkušených Štírů mnohému naučit. U Štíra může Lvice získat citovou stabilitu a oddanost. Štír je však také velmi žárlivý a ona potřebuje obdiv od jiných mužů. Neshody mohou nastat i ve financích, které si ale naštěstí Lvice umí vydělat. V sexu ji na začátku přitahuje jeho romantická povaha, ale po nějakém čase už ji to moc nebaví. Potřebuje více vzrušení. Aby jim to opravdu fungovalo, musí se hodně snažit.

Střelec

Tito dva se k sobě velmi dobře hodí. Určitě se spolu nebudou nudit. Lvice na Střelcích milují jejich upřímnost. Ona ho okouzlí svou hravostí a vřelostí. Muž Střelec by ji měl vnímat jako sobě rovnou. V sexu jsou opravdu sehraní. Jejich milování je něžné a smyslné.

Kozoroh

Kozoroh je konzervativní a Lvice výstřední. Ona je navíc impulzivní, ráda se baví a utrácí a on je naopak tichý, chce být spíš doma a je šetrný. Kozoroh by jí měl dopřát mnohem více volnosti. I když jsou dosti rozdílní, pokud se naučí dělat ve vztahu kompromisy, mohlo by jim to klapat.

Vodnář

Tito dva se neuvěřitelně přitahují. Co jednomu chybí, druhý má v dvojnásobné míře. Vodnář má ale problémy s vyjadřováním citů a Lvice právě to vyžaduje. Pokud s ní Vodnář bude chtít zůstat, bude se muset naučit sypat lichotky z rukávu. Jejich sexuální život je skvělý. Při milování se mu Lvice zcela oddá a Vodnáři se dostane mnoho něhy a lásky.

Ryba

Muž v Rybách by se neměl Lvici jen přizpůsobovat, ale ukázat jí i svou hrdost. Lvici vadí jeho tajnůstkaření a jemu zase její žárlivost. Ve vztahu musí oba hledat rovnováhu. Ona by měla být jemnější a on zase průbojnější. V sexu jim to hned neklape, je potřeba trocha cviku.

A jsme zase na konci. Snad jste se o Lvicích dověděla něco, o čem jste doposud neměla zdání, a pokud ne, doufáme, že jste se alespoň příjemně pobavila. Příště se můžete těšit na Pannu a na její charakteristiku.

Martina Mádlová

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář