KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Panny

29.7.2015

Léto máme v plném proudu a my se vám opět hlásíme s dalším dílem našeho astronomického povídání. Tentokrát se zaměříme na znamení Panny a na ženy, které se v tomto znamení narodily.

Jakými vlastnostmi se Panny vyznačují?

Panna je intelektuálka a realistka. Stojí nohama pevně na zemi a je spolehlivá, zodpovědná, dochvilná a racionální. Zároveň je také citlivá, ale své emoce většinou skrývá. Žena v Panně je navíc vlídná, skromná a upřímná.

Tyto ženy jsou perfekcionistky, které chtějí být vždy dokonalé. Jsou úzkostlivé a skeptické a navíc také přehnaně kritické. Rády poučují druhé.

Co se týče vzhledu, jsou tyto ženy krásné, přitažlivé a mívají výrazné oči. Potrpí si na kvalitu, čistotu a pořádek. Mají vysoké nároky na partnera. Chtějí, aby byl solidní a finančně zabezpečený. Navíc o sebe musí pečovat.

Ženy v Panně milují romantiku, něhu, mazlení a dlouhou předehru. Příliš je nelákají erotické pomůcky ani experimenty. Jestli však něco takového učiní partnera šťastným, udělají to pro něj.

Jak se k ženě ve znamení Panny hodí ostatní znamení?

Beran

Tito dva mají rozdílné pohledy na svět, a proto zde idylický vztah vznikne jen velmi těžko. Nejvíce škodí její velká kritičnost. Ona ho poučuje před ostatními a to Beran nesnese. Navíc on je vášnivý milenec a miluje vše se sexem spojené, Panna ale sex vnímá především jako akt početí a přirozený pud. Na druhou stranu musíme říct, že u těchto dvou málokdy dochází k nevěrám.

Býk

Oba jsou praktičtí a pojí je touha po domově a rodině. Na rozdíl od Býka však ženy v Panně přímo milují pořádek. Oba se musí učit vzájemnému respektu. Co se týče sexu, žena v Panně o něm ráda mluví a muž v Býku by raději méně mluvil, ale spíše konal.

Blíženec

Aby tento vztah vydržel, je zapotřebí hodně trpělivosti. Když se do sebe tito dva zamilují, je to často spíše ze zvědavosti. Muž Blíženec je romantický idealista, žena v Panně praktická realistka. Aby spolu mohli fungovat, nesmí ho brát žena vážně – nebo naopak on ji musí začít brát vážněji. I v intimní sféře mezi nimi panují rozdíly.

Rak

Žena ve znamení Panny rozumí tomuto muži jako málokdo. Chápe ho a umí s ním soucítit. Rak ji má dokonale přečtenou. Shodnou se i na financích, oba jsou šetřiví. Jeho často rozčiluje její neustálé kritizování. Sex mají báječný, jak po stránce fyzické, tak i duševní. Rak umí v Panně probudit opravdovou vášeň.

Lev

Muži ve Lvu mají potřebu ochraňovat ženy ve znamení Panny. Když s ní Lev vede rozhovor, ztratí svou jistotu a ona ho dokáže okouzlit svou inteligencí, vřelostí a slušností. Jejich vztah bude harmonický, dokud ho žena nezačne kritizovat a poučovat. Panna to však se Lvem umí a ví, že ho musí hodně chválit. Jejich intimní život je plný vášně a jemnosti. Tento vztah by fungovat mohl.

Panna

Žena v Panně chce trávit s mužem ve stejném znamení společný čas. Potřebuje hodně lásky a pozornosti, na kterou on často zapomíná. Panny mají sklon poučovat druhé, myslí si, že nemají žádné chyby. Aby došlo i k fyzickému uspokojení, musí se k němu oba dopracovat. V sexu zažívají spíše něhu než silnou vášeň. Pokud zapracují na svých nedostatcích, může jejich vztah fungovat.

Váha

Mezi těmito dvěma znameními panují vzájemné sympatie. Muži ve Vahách milují vlídnost Panny a její ohleduplnost. Pannám se zase líbí bystrost a šarm Vah a oceňují smysl pro pořádek. Oba neradi dělají chyby a snaží se, aby vztah klapal. Muži ve Vahách by si jen měli dát pozor na své ustavičné flirtování. Rozumějí si i v posteli.

Štír

Žena v Panně a muž ve Štíru jsou na začátku ostýchaví a začnou si důvěřovat, až když se lépe poznají. Musí se také naučit vzájemné toleranci. On si váží její spolehlivosti a jí se zase líbí, jak je dobrosrdečný. Shoda panuje i ve financích. Tito dva jsou si plně oddaní a potřebují si věřit, aby se uvolnili a došli i fyzického uspokojení. Pak bude jejich sex skutečně vášnivý.

Střelec

Střelec i Panna se musí naučit přizpůsobovat. Už na finance se každý dívá jinak. Žena v Panně chce mít jistotu. Oba dokáží diskutovat, dopřávají si svobodu a jsou k sobě upřímní. Navíc jsou také oba rozumní a praktičtí. Muži Střelci obdivují trpělivost a zodpovědnost žen v Panně. Jejich sexuální život je plný vášně a dobrodružství.

Kozoroh

Pořádkumilovná Panna si ráda zkrášluje své obydlí a muž Kozoroh chce mít doma řád a je rád, že je o něj dobře postaráno. Výborně spolu komunikují a umějí dělat kompromisy. Shodnou se i ohledně peněz. Ona ráda poznává nová místa, on by byl raději doma. Muž Kozoroh by měl hlídat svou neústupnost a ženy v Panně zase svou tendenci kritizovat. Na sexu musí chvíli pracovat, ale pak bude stát za to.

Vodnář

Vodnáři zbožňují, jak se o ně ženy Panny starají. Vodnář by však neměl zneužívat toho, že když tato žena něco slíbí, dodrží to za každou cenu. Zároveň by si z ní neměl neustále utahovat. Vodnáři a Panny rádi společně sní a nikdy se nenudí. V intimním životě si dokonale rozumí. Vědí, co má rád ten druhý. Jejich sex je plný vášně a nechybí ani občasné zpestření.

Ryba

Tito dva se přitahují jako magnety. Vždy si najdou téma k rozhovoru, oba rádi cestují a zajímá je zdravý životní styl. Bohužel na finance má každý jiný názor. Panna by také měla opustit od své časté kritiky, jinak se muž v Rybách stáhne do sebe. Sex funguje báječně. On v ní dokáže probudit touhu a vášeň a Panna se mu zcela oddá.

Každé znamení je jedinečné – i proto si každé zaslouží svou pozornost. Dnes jsme ji proto zaměřili na ženy ve znamení Panny a příště se podíváme na Váhy. Už teď se máte na co těšit!

Martina Mádlová

Jak bojovat se suchou a dehydrovanou pokožkou rukou?

Ruce jsou naší vizitkou. Každý den jim dáváme pěkně…

Tvorba loga může být důležitý start i pro váš byznys

Logo je nedílnou součástí corporate identity. Není značky bez…

Vystupte z davu s českými mikinami Utopy

Kdo chce nosit originální oblečení, ten nesmí nakupovat ve…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář