KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Raka

15.7.2015

Každé znamení má své přednosti a také nedostatky. Dnes se podíváme na ženy narozené ve znamení Raka. Snad se dozvíte něco, co jste o sobě dosud nevěděla, a hlavně doufáme, že se u čtení příjemně pobavíte.

Jaká je žena Rak?

Ženy ve znamení Raka jsou velmi emocionální, a to tak intenzivně a často proměnlivě, že jim ne každý porozumí. Zároveň jsou tyto ženy vřelé, obětavé, empatické a řídí se svou intuicí. Mají smysl pro humor a jsou vtipné.

Na druhou stranu dokáží být pěkně náladové a urážlivé. Někdy mohou trpět malou sebedůvěrou, potřebují obdiv a nesnesou kritiku a odmítání.

Žena Rak je vzorná matka a skvělá kuchařka. Její předností je smyslnost a umění okouzlit. Sex spojuje s láskou a lásku se sexem. Nemá v oblibě vztahy na jednu noc. Vyžaduje dlouhé předehry, mazlení a dotyky.

Jak se k Račici hodí ostatní znamení?

Beran                                                                                

Račice Berana snadno okouzlí, působí na něj velmi žensky a zranitelně. Tito muži rádi dělají ochránce a navíc jim vyhovuje péče, které se jim od Račice dostává. Neshody mohou mít ve financích. Ona šetří, on zase rád utrácí. Sex jim ovšem funguje naprosto výborně.

Býk

S mužem v Býku to Račice umí. Oba sice potřebují čas, než se do sebe zamilují, ale do svých citů pak dají všechno. Oba jsou ovšem velmi žárliví a na to je potřeba dávat pozor. Sexuální soulad mezi nimi je ovšem výjimečný.

Blíženec

Tito dva mají mezi sebou příliš mnoho rozdílů. On chce vědět, co má ráda, co ji trápí, ona se ale se svými pocity nerada svěřuje. Račice je na všechno opatrná, on je rychlý a odvážný. Ona šetří a on ne. Ani intimní život mezi těmito dvěma příliš nefunguje.

Rak

Oproti Blížencům mají muži Raci s ženou Račicí mnoho společného. Jsou hodně citliví, rádi se tím druhým nechají ukonejšit. Pro oba je rodina na prvním místě a podřídí tomu vše. I v posteli by mělo být vše v pořádku. Jsou si věrní. Jednoznačně se k sobě hodí.

Lev

Žena v Raku je pro Lva náladová a majetnická. Sobecký Lev zase ignoruje její pocity. Jejich soužití vylepší děti. Muži Lvi obdivují, jak tyto ženy zvládají kariéru a domácnost. Po fyzické stránce se ohromně přitahují a doplňují.

Panna

Tito dva mají kolísavý vztah. Žena Rak musí být hodně trpělivá, aby dokázala překonat období, kdy bude na vše sama, protože muži v Panně mají občas potřebu mít svůj klid a být o samotě. Velkou výhodou je, že jsou oba klidní a neradi se hádají. V sexu jim to výborně klape.

Váha

Muži ve Vahách jsou trpěliví a oddaní. Račice se o ně pečlivě starají. Co může vztah narušit, je otálení Vah ohledně svatby. Jejich sexuální život je poměrně nevyzpytatelný, někdy to mezi nimi jiskří a někdy ne. Láska jim ovšem pomůže překonat rozdíly.

Štír

Muži ve Štíru ženu Raka dokonale chápou a umějí ji ocenit. Jejich vztah je plný důvěry a jsou si naprosto oddaní a věrní. K erotice mají rozdílný přístup. Štír je velmi vášnivý, zatímco Račice spíše něžná a citlivá. Oba si musí bezmezně důvěřovat, aby jim to naplno šlapalo.

Střelec

Žena Račice působí na Střelce jako magnet. Musí však překonat mnohé rozdíly. Pro ni je rodina všechno, on nesnese omezení a miluje společnost. Navíc Střelec rád flirtuje a není právě nejvěrnější. V intimním životě se navzájem doplňují.

Kozoroh

Tito dva jsou v naprosté shodě. Kozorozi jsou chápaví a klidní. Račice se s Kozorohem cítí v bezpečí. Rozumí si i ohledně manželství a v rodinném životě. Jejich sexuální život je vzrušující. Oba jsou vášniví a pozorní.

Vodnář

Žena v Raku se snaží až příliš a dopřává Vodnáři tolik pozornosti a péče, až to hraničí s omezováním. Vadí mu i její náladovost. Jejich vztah může fungovat jen v případě, že mu žena Rak dopřeje dostatečnou volnost. Oba dva rádi cestují a dokáží se hodně nasmát. Po sexuální stránce si vyhovují a jejich intimní život je jedinečný.

Ryba

Žena Rak a muž v Rybách si jsou velmi podobní. Vědí, že bez sebe nemohou být šťastní, a snaží se, aby spolu zůstali. Menší rozkol mohou způsobit peníze. V sexu se dokáží navzájem uspokojit, oba umějí lásku upřímně projevovat i přijímat.

Pod každým znamením se skrývá jedinečná osobnost. Kam patříte vy? Jste žena narozená v Raku? Pak doufáme, že jste v našem článku našla něco užitečného i zajímavého. Příště se můžete těšit na divokou Lvici a její charakteristiku.

Martina Mádlová

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář