KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Ryb

9.9.2015

Náš seriál se chýlí ke konci. Došli jsme k poslednímu znamení Zvěrokruhu, a tím také uzavíráme i naše články o nich. Ovšem nemusíte se bát. Nová série zajímavých článků už se chystá! Užijte si dnešní čtení, snad tu jako vždy najdete hodně zábavy a také nějaké to poučení.

Jak jsou na tom Ryby?

Ryby jsou zasněné, plaché a jemné. Navíc oplývají skromností, jsou chápavé, laskavé a dobrosrdečné. Mají velkou fantazii a intuici. Nevyvolávají konflikty. Problém mají s tím, že jim málokdo rozumí a mají potřebu chránit si svá tajemství. Často mívají sklony k sebeobětování.

Žena v Rybách se straní větší odpovědnosti. Nesnáší kritiku a snadno se urazí. I když se to nezdá, umí být i bezohledná a jízlivá. Tyto ženy jsou křehké a velmi zranitelné. Muži je rádi ochraňují. Ryby neumějí žít samy. Když jim partner neposkytne péči, něhu a porozumění, najdou si rychle jiného.

V sexu si vychutnávají zejména dlouhé předehry a baví je experimenty. Jsou romantické a v posteli se snaží vyjít partnerovi maximálně vstříc.

Jak se k ženě ve zmanení Ryb hodí ostatní znamení?

Beran

Tito dva jsou dobrý pár. Beran ženu rád chrání a Ryba se k němu dokonale hodí, protože touží po bezpečí a Beran ví, že to není žena na jednu noc. Vyhovuje mu, že žena Ryba nechce být autoritativní a ráda ho poslouchá. Jediná věc, která mu vadí, je to, že stále ochotně pomáhá druhým – on by ji chtěl mít jen pro sebe. V sexu jim to klape výtečně.

Býk

Muž v Býku může svou přímočarostí ženě Rybě nejednou ublížit. Ona je ochotná dělat kompromisy, on chce, aby vše bylo podle něj. Býk často využívá její tolerance. Až jí to jednou přestane bavit, odejde od něj bez varování. Jestli jim má vztah vydržet, musí na něm oba pracovat. V posteli ovšem zažívají nevídanou rozkoš.

Blíženec

Ryba se muži ve znamení Blíženců přizpůsobuje prakticky ve všem. Chce, aby jejich vztah byl harmonický, a když je zamilovaná, úplně ztrácí hlavu. Muže Blížence hodně rozčiluje její otálení se vším a vyhýbání se konfliktům. Rybu zase štve, jak je kritický a náladový. V intimní sféře se dobře doplňují a umí vyhovět potřebám toho druhého.

Rak

Muži narození v Raku očekávají od Ryb oddanost, věrnost a péči. A tyto ženy se rády obětují pro svou lásku a váží si jeho něžnosti, inteligence a smyslu pro humor. Oba mají velkou fantazii a vždy se mohou spolehnout jeden na druhého. Jejich sexuální život je přímo fantastický.

Lev

Žena ve znamení Ryb imponuje muži ve Lvu. Navíc s ním má trpělivost a je klidná, tedy jeho pravý opak. Díky tomu může být v tomto vztahu rovnováha. Oba jsou věrní a oddaní. Lev jako jeden z mála dokáže v Rybě probudit vášeň.

Panna

Jsou ve vynikajícím souladu. Muž v Panně je ten typ může, kterého žena v Rybách potřebuje a může se o něj opřít. Oba se umějí přizpůsobit a dokáží spolu skvěle komunikovat. Muž by ji však neměl tolik kritizovat. Muž v Panně se s ní cítí být sám sebou. I když jejich sex není příliš vášnivý, jsou si oba oddaní.

Váhy

Tito dva tvoří opravdu šarmantní pár. Jsou citliví a mají smysl pro estetiku a rádi si spolu povídají. Muže ve Vahách rozčiluje její soucitnost a to, že se nechá snadno využít. Musí mít s Rybou hodně trpělivosti. Panuje mezi nimi velká vášeň. Ví, jak jí splnit i ty nejtajnější fantazie. Ona je hodně vnímavá a důvěřuje mu. Je to ideální vztah.

Štír

Muž ve Štíru a žena v Rybách jsou ze začátku oba opatrní. Musí důvěřovat jeden druhému, než se do sebe zamilují. Štír by neměl zneužívat toho, že se mu žena ochotně podřizuje. Jejich intimní život je neuvěřitelný. Dokonalá vášeň a intenzivní prožitky.

Střelec

Střelce žena v Rybách fascinuje. Zejména tím, jak je tichá, milá a ráda mu naslouchá. Problémy může přinést jeho až krutá pravdomluvnost. Ona se snadno urazí a ne vždy se to dá vrátit zpátky. Pokud chtějí, aby jim to klapalo, musí se oba hodně snažit. Potřebují trpělivost a toleranci. V sexu na něj Ryba působí odtažitě.

Kozoroh

Ženám v Rybách imponuje to, jak je muž Kozoroh pozorný a rozvážný. Jemu se zase líbí její tolerance a dobrosrdečnost. Oba mají smysl pro humor. On je hodně tvrdohlavý. Ryba ráda cestuje a dokáže nadchnout i Kozoroha. Při milování si dokonale rozumějí. Kozoroh se s ní umí skutečně uvolnit.

Vodnář

Jejich souhra je výtečná. Ona je jemná a něžná. Vodnář je ochránce a vůdce. Potíže může přinést výbušná povaha muže v Kozorohu a její velká citlivost. Oba rádi vedou diskuze. Velmi se přitahují a jejich sex je skvělý.

Ryba

Jsou naprosto kompatibilní. Muž i žena v Rybách mají od první chvíle jasno, že našli toho pravého. Ona ho snadno svede, on nedokáže odolat jejímu šarmu. Ryby mají rádi svobodu a dokáží si ji navzájem dopřát. Rádi sní a jsou pasivní. Jejich sex je osvěžující a smyslný.

 Tak a jsme skutečně na úplném konci. Doufáme, že vás čtení těchto článků bavilo alespoň tolik, jako nás jejich psaní. Rádi a s nadšením jsme je pro vás připravovali a brzy přineseme zase něco nového.

Martina Mádlová

pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…
rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
601

Soutěž o masážní přístroj na obličej

Hledáte účinný způsob, jak bojovat proti vráskám? Vaší odpovědí…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

banner kitchennete

Nejnovější články

rozchod

Kvíz: Mám se s ním rozejít?

Někdy se v životě ocitáme před důležitým rozhodnutím. Jsme…
man-802062_1280

30 zajímavých, vtipných i pravdivých citátů o manželství

Každý z nás, kdo žije v manželském svazku nebo…
vánoce v páru

Jak strávit první Vánoce s novým partnerem

Máte nového partnera a čekají vás první společného Vánoce?…
pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…

Související příspěvky

Zanechte komentář