KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Štíra

12.8.2015

Další část našeho seriálu o znameních se bude týkat ženy ve znamení Štíra. Pojďme si o ní něco říct a takříkajíc se jí pořádně podívat na zoubek. Jaká je? A kdo se k ní hodí?

Co o Štírce můžeme říci?

Tato žena působí žensky a jemně a zároveň je to silná a sebevědomá osobnost. Dokáže být současně laskavá i chladná. Emoce ukrývá hluboko v sobě a své nitro nerada ukazuje.

Je to žena přátelská, ctižádostivá a nezávislá. Váží si upřímných a čestných lidí a nikdy neprozradí cizí tajemství.

Štírka je smyslná a velmi přitažlivá. Ráda provokuje. Dokáže milovat vášnivě a stejně tak nenávidět. Miluje živočišný sex. Je schopná experimentovat s čímkoliv, ráda bývá dominantní a muž by měl mít velkou sexuální výdrž.

Jak se k ženě ve znamení Štíra hodí ostatní znamení?

Beran

Vztah těchto dvou je založen zejména na fyzické přitažlivosti, protože jinak jsou velmi odlišní. Beran je přímý a ona si ráda udržuje svá tajemství. Štírku štve Beranova tvrdohlavost. Navíc by ji Beran neměl tolik omezovat a rozkazovat jí. Oba se musí učit vzájemné toleranci. Jejich sex je dokonalý.

Býk

Zde vznikne buď dokonalý vztah, nebo katastrofa. Vše záleží na postavení planet. Štírka Býka velmi přitahuje, ale jednoduché to s ní mít nebude. Oba nejsou příliš naklonění kompromisům a nejsou ani moc taktní. Budou se muset hodně snažit. Jejich milování je smyslné a plné požitků. Když se tito dva zamilují, dají do toho úplně všechno.

Blíženec

Blížence žena ve Štíru fascinuje – zejména její odlišnost. Blíženec má dvě tváře a Štírka neví, která je ta pravá. Věří však, že na to jednou přijde. Tito muži se na rozdíl od Štírek nedokáží odevzdat jen jedinému člověku navždy. Jejich sexuální přitažlivost je mimořádná. V posteli rádi experimentují a nemají žádné zábrany.

Rak

Tito dva se spolu nikdy nenudí. Štírka se rychle nadchne pro cokoliv nového, Rak se spíše chvíli rozhoupává. Neradi se svěřují se svými tajemstvími a zároveň je rozčiluje, když jim ten druhý něco tají. Štírka nemá ráda, když si z ní Rak utahuje, a klidně se mu i pomstí. V intimnostech u nich ale dochází k neskutečnému souladu.

Lev

Lev působí na Štírku jako magnet. On se utápí v jejím kouzlu. Oba se přitahují hned od první chvíle. Žena ho respektuje, on obdivuje její oddanost. Oba jsou velmi tvrdohlaví, což může být někdy velký problém. Ženy ve Štíru často rozčiluje jeho arogance a pýcha. Jemu zase vadí její odměřenost. Ani sex není úplně dokonalý a chtělo by to na něm více zapracovat.

Panna

Velmi se k sobě hodí. Muži v Panně hledají trpělivou a oddanou partnerku. Vědí, že žena ve Štíru je ta pravá, která ho bude milovat, respektovat a ochraňovat. Muži v Panně si váží její inteligence. Oba jsou upřímní a rádi poznávají nová místa. V sexu se nejdříve musí sehrát.

Váha

Tyto muže Štírky snadno získají. Váhy jsou jimi přímo očarovány. Muž ve Vahách je ženou nadšený, problémy však přicházejí záhy. Překážkou jsou zejména její majetnické sklony a žárlivost. Štírce vadí jeho ustavičné flirtování a žárlí na něj. Sex těchto dvou je vášnivý a velmi kvalitní. Oba ho považují za důležitou součást života.

Štír

Muž i žena ve Štíru berou lásku velmi vážně. Oba jsou vřelí a ochraňují druhé. Jejich vztah by mohla nejvíce poničit nevěra. Zradu ani jeden z nich neodpouští a navíc se rádi mstí. Intimní život je ale úžasný. Rádi o sexu i mluví a umějí se při milování uvolnit a užít si jeden druhého.

Střelec

Pro Střelce jsou Štírky velkou výzvou. Muž je optimistický a otevřený. Ona je naopak pesimistická a drží věci v tajnosti. Nikomu příliš nedůvěřuje. Střelec miluje společnost, což může být pro žárlivou Štírku velký problém. Oba jsou vášniví a umějí si sex vychutnat.

Kozoroh

Muže Kozoroha přitahuje odměřenost a záhadnost této ženy. Ona ho dokáže očarovat svým pohledem. On ji zaujme svým klidem a mlčenlivostí. Jejich láska vznikne v podstatě v tichu a beze slov. Kozoroh by měl být méně majetnický a nechat ženě více volnosti. Štírka není příliš zvyklá na omezování a chce více svobody. V sexu si musí nejdříve začít důvěřovat a teprve potom si ho mohou užít.

Vodnář

Žena ve Štíru a muž Vodnář potřebují dostatek svobody. Oba se chtějí uplatnit a budovat kariéru. Štírka by měla ve vztahu krotit svou podezřívavost a žárlivost. Pokud ji Vodnář zradí, měl by počítat s pomstou. Na sex se každý dívá jinak. On ho považuje za zábavu, ona za něco s vyšším smyslem.

Ryba

Výjimečný vztah, který se rozvíjí pomalu, ale to nevadí, neboť oba našli to, co hledali. Štírka ví, co v životě chce, a umí toho dosáhnout. Muž v Rybách ji dokáže motivovat a hnát kupředu. Je velice trpělivý. Jejich sex je naprosto dokonalý.

A jsme zase na konci. Také je vám to tak líto jako nám? Ale nebojte se. Náš seriál nekončí a příště vás čeká další znamení, tentokrát Střelec a charakteristika ženy v tomto znamení narozené.

Martina Mádlová

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář