KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Střelce

19.8.2015

Jste žena narozená ve znamení Střelce? A zajímá vás, jaká jste, nebo je něco, co byste se o sobě ráda dozvěděla? Zajímá vás, jaký partner je pro vás ten pravý? Pak je pro vás ideální právě náš článek, který je zaměřen na ženu Střelkyni. Pohodlně se usaďte a dejte se do čtení.

Jaká je Střelkyně?

Žena ve Střelci je originální a nezávislá osobnost. Má velké plány a je idealistka. Je veselá a optimistická, společenská, vtipná, dobrosrdečná a tolerantní.

Její pohled na svět je bez předsudků, nesnáší faleš a intriky. Umí být i bezohledná, řekne přesně to, co si myslí.

Tyto ženy nemají rády nudu a jsou aktivní. Stále hledají změny, je pro ně důležité společenské postavení. Jsou to opravdové svůdkyně a rády si s muži pohrávají. Nerady se příliš vážou na jednoho člověka a ve vztazích bývají nestálé. Sex je baví, neznají stud a zábrany. Nemají příliš rády milostné předehry, raději jdou rovnou na věc.

Beran                                                        

Střelkyně se do muže Berana zamiluje velmi rychle, neboť obdivuje jeho odvahu a vzrušující styl života. Nikdy se s ním nenudí. Dokonale si rozumí po intimní stránce a jejich sex je mimořádně kvalitní. Střelkyně by se měla snažit být taktnější a měla by si uvědomit, že když Berana v posteli urazí, následky budou fatální.

Býk

Muži Býci jsou klidní a tiší, ženy Střelkyně jsou zase velmi činorodé. On si rád odpočine v klidu domova, ona zase preferuje společnost. V jejich vztahu je hodně hádek a také usmiřování. Nuda jim určitě nehrozí. V sexu se dokáží navzájem uspokojit.

Blíženec

Tito dva naplňují rčení, že protiklady se přitahují. Každý má to, co tomu druhému chybí. Ženy Střelkyně potřebují pozornost a tu jí Blíženci příliš nedopřejí. Často jí zlomí srdce. I tady je mnoho hádek, které střídá usmiřování, zejména v posteli. Oba se velmi fyzicky přitahují a rozhodně vědí, jak vypadá špičkový sex. Oba mají sklony k nevěře. Pokud ale budou dostatečně tolerantní, mohl by vztah fungovat.

Rak

Šarmantní a citliví muži v Raku jsou pro tyto ženy jako magnet. Ona si cení jeho věrnosti a upřímnosti. On se o ni stará s veškerou péčí. Mohou se na sebe spolehnout. Ohromně to mezi nimi jiskří a při milování se dokáží nádherně uspokojit.

Lev

Výborně se k sobě hodí. Oba chtějí vědět, že je jim jejich protějšek zcela oddaný. Ona by měla říct, co cítí, a on jí musí ponechat určitou svobodu. Lev musí být připraven na to, že Střelkyně mu nehodlá jen tak skládat komplimenty. Jejich milování je něžné a vášnivé. Sex si vychutnávají naplno.

Panna

Muž v Panně obdivuje optimistickou povahu ženy Střelkyně. On se však nesmí vzdát svých cílů, jinak ztratí její respekt. Tato žena potřebuje držet zkrátka, ale zároveň musí mít i dostatek volnosti. Střelkyně by si měla hlídat svou přílišnou upřímnost a neříkat vždy to, co si myslí. Oba se umí sami sobě zasmát a dokážou si udržet nadhled. Sex si skutečně užívají.

Váha

Muži ve Vahách a ženy Střelkyně si jsou sympatičtí na první pohled, i když na začátku jsou spíše opatrní. On je velmi citlivý a empatický. Střelkyně mu pomáhá k rychlejšímu rozhodování. Jejich vztah nebývá stereotypní. Oba mají optimistickou povahu a rádi vyrážejí do společnosti. Fyzicky se velmi přitahují a jejich intimní život funguje dokonale.

Štír

Žena Střelec je veselá a optimistická. Muži Štíři si s ní dokáží užívat života. Jediný problém je v tom, že on by ji měl nechat bavit se i bez něj a vyvarovat se podezíravosti. Neshodnou se v penězích. Jejich milování je nádherné a nuda jim rozhodně nehrozí.

Střelec

Žena i muž ve Střelci jsou pro sebe jako stvoření. Oba jsou silné osobnosti a rádi překonávají mnohé výzvy. Jejich vztah rozhodně nebude nudný a oba jdou do všeho s plným nasazením. Rádi vedou společné diskuze a mají velký smysl pro humor. Mají optimistickou povahu a shodnou se i na financích. Opatrní by měli být na svou žárlivost. Milují se spontánně a vášnivě.

Kozoroh

Muži v Kozorohu jsou vážní a klidní, ženy Střelkyně v nich dokáží vyvolat rozpustilost. Muž Kozoroh by byl raději doma, žena by chtěla cestovat. On spoří, ona zase utrácí. Kozoroh nerad vyjadřuje své city. Střelkyně mu musí pomoci otevřít se a měla by tolerovat, že pro něj je vždy na prvním místě jeho rodina. V sexu to mezi nimi zpočátku opravdu jiskří, ale časem hrozí nuda.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi originální a to ženy Střelkyně okouzlí na první pohled. Jemu zase imponuje její upřímnost a otevřenost. Líbí se mu, že si na nic nehraje a je sama sebou. Oba si rádi povídají a ve svých názorech se dokáží shodnout. V sexu ji Vodnář neustále překvapuje a ona mu to ráda oplácí. Milují se vášnivě a hravě, sedí si dokonale.

Ryba

Muži v Rybách často mění své názory i plány. Střelkyním to nevadí – alespoň nehrozí nuda. Oba milují cestování a v životě mají rádi změny. Střelkyně by si měla ohlídat, aby muži v Rybách neublížila svými slovy. Oba mají rádi svou svobodu a nevyhnou se hádkám a žárlivosti. V posteli se musí nejdříve sehrát.

Naše povídání o znameních je opět na konci a my doufáme, že jste se příjemně pobavily. Příště se vrhneme na znamení, které následuje po Střelci, a tím je žena ve znamení Kozoroha.

Martina Mádlová

 

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář