KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Vah

5.8.2015

Náš astronomický seriál již prošel několika znameními. Poslední díl se věnoval ženě ve znamení Panny. Nyní se podrobněji podíváme na Váhy, jejich optimistickou povahu a také na to, jaký partner pro ně bude skutečně ideální. Pojďte do toho s námi!

Co můžeme říci o ženě ve znamení Vah?

Ženy Váhy jsou inteligentní, otevřené a tolerantní. Milují společnost, konverzaci a mají skvělý smysl pro humor. Navíc jsou přívětivé, jemné, citlivé a odsuzují agresivitu, násilí a nespravedlnost.

Samozřejmě mají i nějaké negativní vlastnosti. Jsou váhavé, touží být tak moc oblíbené, že se často snaží vyhovět všem okolo a zapomínají na sebe. Mnohdy slibují víc, než mohou splnit.

Od partnera Váhy vyžadují neustálé ubezpečování, že jsou pro něj ty nejkrásnější. Tyto ženy nedokáží žít samy. Partnera si pečlivě vybírají. Chtějí lásku, souznění a vnitřní spokojenost. Jejich velkou doménou je flirtování. Sexualitu i svádění berou jako umění a chtějí v něm být dokonalé.

Jak se k ženě ve znamení Vah hodí ostatní znamení?                     

Beran

Berana dokáží ženy ve Vahách neuvěřitelně okouzlit. Jsou krásné, šarmantní a dokáží mu neustále lichotit. Berani se touto ženou po svém boku rádi chlubí. I v sexu panuje opravdové souznění a skvěle se doplňují. Ani jeden nemusí nic předstírat, funguje to naprosto přirozeně.

Býk

Tito dva mají mezi sebou mnohé rozpory. Ženy ve Vahách jsou silné osobnosti a nechtějí přílišnou péči, Býci ale chtějí svou ženu ochraňovat. Ona ráda debatuje, on příliš ne. Ovšem fyzická přitažlivost je u nich dvou ohromná. Býk je pozorný milenec a dokáže splnit i ty nejskrytější touhy.

Blíženec

Tito dva k sobě výborně pasují. Váhy to s Blížencem umí a jsou mu rovnocennou partnerkou. Jejich vzájemná podobnost je k sobě hodně přitahuje. Dokáží se respektovat a dopřát si dostatek svobody. Stejný pohled mají i na peníze, které u nich nejsou na prvním místě. Shodnou se i v sexu, oba preferují lásku a romantiku před samotným aktem.

Rak

Raci se cítí s ženou ve Vahách dobře a bezpečně. Raka nejvíce přitahuje její inteligence a zkušenosti. Oba pro sebe mají pochopení a dokáží tomu druhému dopřát dostatek volnosti. Pozor však na Rakovu žárlivost. Váha je hodně společenská a to Rak velmi těžce nese. Jejich sex je plný fantazie a vzrušení.

Lev

Tito dva se spolu nudit rozhodně nebudou. Váhy jsou nádherné, okouzlující a zároveň velmi slušné. Muž ve Lvu je srdečný a velkorysý a přesně takovou ženu potřebuje. Shodnou se i na financích. V posteli jim to výborně klape, oba jsou vášniví milenci. Panuje mezi nimi výjimečná shoda.

Panna

Žena plná smyslnosti (což žena ve Vahách rozhodně je!) si muže v Panně podmaní velmi snadno. Problémy mohou přijít, pokud se mu Váha snaží říkat, co a jak má dělat. Muže v Panně navíc rozčiluje to, jak Váha vše opakovaně zvažuje a odkládá. Jejich sex je něžný, ale chybí mu potřebná vášeň.

Váhy

Tito dva tvoří velmi elegantní a harmonický pár. Rozumí si a rádi spolu konverzují. Váhy milují společnost a mají výborný vkus. Pozor si musí dát na svou přílišnou podobnost, protože by se mohlo poměrně jednoduše stát, že se zakoukají do někoho jiného. Sex je ideální a milování je pokaždé jiné a plné fantazie.

Štír

Štíři přitahují Váhy svou záhadností. Na rozdíl od Štíra však Váha nemá problém s komunikací. Spojí-li se jeho sebevědomí s jejím smyslem pro spravedlnost, vznikne opravdu zajímavá kombinace. V erotice a intimnostech může Štír Váhu mnohému naučit. Měl by však pamatovat i na to, že ona bude chtít slyšet vyznání lásky.

Střelec

Žena ve Vahách a muž Střelec si neustále mají o čem povídat. Oba se hodně zajímají a mají optimistickou povahu. Vztah může narušit jeho odkládání svatby. Střelec si rád užívá a chvíli trvá, než se napevno usadí. Váha mu musí dopřát dostatek svobody. Intimní život je u těchto dvou na jedničku, plný vášně, něhy i fantazie.

Kozoroh

Muži v Kozorohu jsou klidní a konzervativní. Váhy mají naopak rády smích a zábavu. Na Kozorohovi oceňují jeho ambicióznost a oddanost. Problémy mohou nastat v komunikaci. Ona je sdílná a otevřená, on tichý. Oba milují návštěvy a jsou výbornými hostiteli. V sexu to bude chtít hodně trpělivosti, než se oba sehrají a dosáhnou uspokojení.

Vodnář

Pro Vodnáře je Váha nejkrásnější žena, jakou kdy viděl. Jí se líbí jeho inteligence. Mají mnoho společného. Vodnář Váhu respektuje a bere ji jako sobě rovnou. V sexu panuje opravdové souznění, a to jak po stránce fyzické, tak i té duševní.

Ryba

Tito dva se k sobě skvěle hodí. Muži narození v Rybách nedokáží Vahám odolat. Nevadí jim ani to, že ona je vůdčí typ. Ve vztahu může někdy působit problémy její váhavost, měl by tedy rozhodovat spíše on. Oba milují fantazii, Váha se někdy nechá unést až příliš a zapomíná na realitu. Muž v Rybách dodává ženě klid a harmonii. Intimnosti jsou mezi nimi dokonalé a zažijí skutečnou vášeň a dokonalé souznění.

Další díl je za námi. Snad vás zaujal stejně jako ty předchozí. Doufáme, že jste se, milé Váhy, našly a také pobavily. Příště se podíváme na Štírku a na to, co je jí dáno i jaký partner je pro ni ideální.

Martina Mádlová

Boats illuminated by the sun in Lipno Lake with beautiful scenery in the background. Blizsi Lhota, Czech Republic.

Chystáte se k vodě? Které české nádrže stojí za návštěvu

Koupání, šnorchlování, paddleboarding nebo jen příjemné chvilky na sluníčku.…

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář