KZ_logo1

Znamení zvěrokruhu a jejich protějšky: Žena ve znamení Vodnáře

1.9.2015

Jakou povahu má Vodnářka? Je to žena tajemná, nebo v ní naopak můžete číst jako v otevřené knize? Vše důležité o její povaze i partnerech, kteří se k ní hodí, se dozvíte v našem článku, který jsme připravili jen a jen pro vás. Pohodlně se usaďte a dejte se do čtení.

Jaké vlastnosti má žena Vodnář?

Žena ve znamení Vodnáře je nezávislá a liberální osobnost. Je velmi chytrá, komunikativní, velkorysá, spravedlivá, tolerantní, laskavá a má dobré srdce. Oplývá velkou intuicí.

Má kolem sebe mnoho přátel, ale zároveň je nepředvídatelná. Ráda se baví a své okolí dokáže překvapit. Nemá ráda omezování, nesnáší kritiku a předsudky.

Vodnářky nedávají najevo své city ani myšlenky. Žena narozená v romto znamení je komplikovaná, nestálá, vyhýbá se hádkám. Umí být velmi nezodpovědná. Zpočátku působí spíše nepřístupně, muž ji určitě nezaujme kvůli vysokému bankovnímu kontu. Hledá hlavně duševní souznění.

Ve vztahu potřebuje volnost a svobodu. Odradí ji žárlivý a majetnický muž. Nerozlišuje hranici mezi přátelstvím a láskou. Před sexem upřednostňuje něhu a porozumění. Ráda experimentuje a je plná fantazie. Odmítá drsnější praktiky.

Jak se k Vodnářce hodí ostatní znamení?                             

Beran

Berani se do Vodnářky téměř okamžitě zamilují a to samé očekávají od ní. Té to ale tak rychle nejde, zamilovává se pomaleji. V posteli chtějí být oba dominantní. Je štěstí, že se na všem dokáží dohodnout a vést diskuze. Po čase jim však hrozí nuda.

Býk

Žena Vodnář je individualistka, což dokáže štvát i tak trpělivého muže, jakým je Býk. Jí zase vadí jeho majetnictví. Oba poměrně snadno vybouchnou, ale zase se rychle uklidní. Na finance se každý dívá jinak – a stejně tak i na sex. Aby jim to mohlo klapat, musí se hodně přizpůsobovat.

Blíženec

Jejich vztah stojí na vzájemném pochopení. Blíženci i Vodnářky mají rádi společnost, a tak se spolu rozhodně nenudí. On by s ní měl vždy jednat na rovinu, lži mu tato žena nebude tolerovat. Intimní život jim klape výborně. Mohou spolu být opravdu šťastní.

Rak

Rakům se Vodnářka ze začátku zdá poněkud málo citlivá. Přitahuje ho ale její smysl pro spravedlnost. Konflikty by mohly nastat ohledně financí, protože on rád šetří a ona spíše utrácí. Sexuální život chce trochu propracovat. Něžný a vášnivý Rak musí Vonářku nejdříve naučit, jak může být sex nádherný.

Lev

Žena Vodnář nepřestane Lva nikdy překvapovat. Jí imponuje jeho sebevědomí a štědrost. Jeho pozornost jí lichotí. Lvi musí této ženě dopřát dostatek volnosti. Oba mají rádi změny. Jsou oba dosti paličatí a neústupní. Sex jim klape velmi dobře.

Panna

Na klidného muže v Panně působí žena narozená ve Vodnáři poněkud nekonvenčně. Oba jsou hodně inteligentní a bystří a vedou spolu zajímavé debaty. Nedokáží si lhát a do věcí často vletí po hlavě. Opravdová láska jim pomůže překonat rozdíly, které mezi nimi panují.

Váhy

Tito dva se k sobě skutečně hodí. Nikdy se spolu nenudí, věří si a jsou si hodně blízcí. Muž ve Vahách má rád klid a potřebuje rovnováhu. Někdy mu na Vodnářce vadí její nevypočitatelnost. Ona by to neměla přehánět s touhou po nezávislosti. V erotice je vše v pořádku, vychutnávají si dlouhé předehry a milování.

Štír

Vodnářky dokáží odhalit, co se ve Štírech skrývá. Oba jsou dost ambiciózní a mají stejný žebříček hodnot. On chce ženu, kterou bude obdivovat a respektovat. V sexu by jim to mělo klapat dobře. Štír potřebuje při milování mít pocit sounáležitosti.

Střelec

Střelec a Vodnářka toho mají mnoho společného a rozhodně jim nehrozí nuda. Jemu se líbí, jak je tato žena nepředvídatelná. Dokážou si spolu hodně povídat, jsou otevření a upřímní. Oba rádi flirtují, a tak se nevyhnou žárlivosti. Jejich milování je jako smyslná hra a rozhodně nemusí být jenom v ložnici.

Kozoroh

Kozoroh a Vodnářka jsou hodně rozdílní. Přizpůsobovat by se měla více ona, ale naštěstí jí změny nečiní potíže. Vodnářka se musí sžít s jeho rodinou a neměla by ho před ostatními shazovat. Kozoroh by měl respektovat její kariéru. Ona miluje společnost, on raději sedí doma. K sexuálnímu splynutí se musí dopracovat časem.

Vodnář

Tito dva se k sobě maximálně hodí. Oba jsou si hodně podobní. Jejich vztah bude plný různých překvapení a dobrodružství. Oba mají mnoho přátel a rádi s nimi tráví svůj čas. Potíže může přinést jejich neústupnost a tvrdohlavost. Dokud Vodnáři nenajdou toho pravého, jsou přelétaví. Jejich sex je fantastický a milování plné harmonie.

Ryby

Muž v Rybách je velmi charismatický a dokáže ženu hned zaujmout. Dokáže k ní být velmi tolerantní. Oba mají rádi svobodu a volnost. Baví je cestování a mají smysl pro dobrodružství. Muži v Rybách obdivují její dobrosrdečnost. Jejich sexuální život je plný experimentování a rozumí si i duševně.

Opět jsme na konci našeho povídání. Příště se zaměříme na poslední znamení ve Zvěrokruhu, a tím jsou Ryby. Takže, milé Ryby, už teď se můžete těšit na příští článek.

Martina Mádlová

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
54573-7h3a0637-k0645-2

Šperk s akvamarínem – síla oceánu na dosah

Světle modrá barva akvamarínu evokuje průzračně čisté moře. Toto…
šikana

Jaké jsou příčiny a následky šikany

Nevíte, proč se vlastně objevuje šikana a jak se…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

ten_pravý

8 důvodů, jak poznat, že je to ten pravý

Potkali jste muže, se kterým si rozumíte, dovede vás…
adult-2178366_1280

Kolik sexuálních partnerů je moc?

Napadlo vás někdy, že existují statistiky, kolik mají lidi…
people-2562102_1280

Jak poznáte, že jste zamilovaná?

Slavný citát říká, že jen dvě věci na světě…
přátelství

Jak se vypořádat se závistí v přátelství

Závist patří mezi nepříjemné lidské vlastnosti, dokonce je jedním…
smutná žena

Bolestivý rozchod – jak ho překonat?

Když přijdeme o někoho, koho jsme milovali, vždycky to…

Související příspěvky

Zanechte komentář