KZ_logo1

Jaká je vaše tchýně podle horoskopu

13.10.2017

Víte, v jakém znamení se narodila vaše tchýně? Podívejte se na horoskop, který vám o matce vašeho partnera řekne něco víc, a možná k ní konečně najdete cestu. Nebo se utvrdíte v názoru, že někdy je lepší se tchýním nenásilně, ale spolehlivě vyhnout.

Beran

Tchýně ve znamení Berana naprosto miluje pravdu a upřímnost. Nebude vám tolerovat výmluvy ani milosrdné lži. Většinou pozná, zda s ní hrajete férovou hru. Berani jsou také velmi aktivní a činorodí. Taková tchýně s vámi klidně pojede na dovolenou nebo vyleze na Sněžku.

Býk

Býk je symbolem rodiny, jistoty a zázemí. Tchýně narozená v tomto znamení je skvělou hostitelkou, kuchařkou a také matkou. Často vás s ní může partner srovnávat, protože je opravdu zvyklý na skvěle vedenou domácnost. Zároveň je však tato tchýně milá a málokdy se s ní dostanete do ostřejší výměny názorů.

Blíženci

Ženu, a ještě navíc tchýni ve znamení Blíženců poznáte téměř na první pohled. Je to žena plná elánu, nadšení a sympatického vzhledu. Opak ale může být pravdou. Blíženci jsou velmi žárlivé znamení a své potomky si hlídají, protože pro ně chtějí to nejlepší. Pokud chcete vyjít s takovou tchýní, musíte jí dokázat, že jste ta nejlepší, kterou mohl její syn potkat.

Rak

Výhrou se může zdát tchýně ve znamení Raka. Taková tchýně má smysl pro rodinu, miluje děti a je ráda, když je kolem ní živo. Bude vám naslouchat, dobře vám poradí a pokud budete vědět, jak na její lítostivé nálady, můžete se stát dokonce kamarádkami. Dejte si pozor na citové vydírání, protože Rak moc neumí být sám.

Lev

Tchýně ve znamení Lva je vždy upravená, dokonale oblečená a krásná dáma. Taková tchýně vám nikde neudělá ostudu, ale zároveň čeká stejně upravený a téměř dokonalý vzhled i od vás. Tato tchýně se ráda baví, cestuje a poznává nové lidi. Výhodou je, že se s vámi ráda podělí o své znalosti.

Panna

Docela těžké je vyjít s tchýni ve znamení Panny. Panna je velmi rezervované znamení, které má rádo svůj pořádek. Vaši domácnost nejspíš prohlédne drobnohledem a bude na vás mít také spoustu všetečných otázek. Potěší vás však její ochota hlídat vaše děti nebo vám pomoct s domácností.

Váhy

Tchýně ve znamení Vah jsou zvídavé a intelektuální. Tyto ženy mají rády umění, všeobecný přehled a často si užívají společenské akce. Zajisté oceníte její kamarádský přístup a ochotu popovídat si o čemkoliv.

Štír

Tchýně narozená ve znamení Štíra umí být sice někdy kousavá a může se vám zdát falešná, ale většinou je jen ctižádostivá a ví, co chce. Štír má občas vyhraněné názory, ale dokáže být také velmi zábavným společníkem. S touto tchýni se opravdu nebudete nudit ani okamžik.

Střelec

Znamení Střelce je občas mírně rozlítané a miluje bohémský styl života. Tato tchýně je však zároveň společenská a vtipná. Vy ani vaše děti se s ní nebudete nudit. Budete si však muset dát pozor na to, aby Střelec nezapomínal také na určitou zodpovědnost a aby se na něj dalo spolehnout.

Kozoroh

Tchýně ve znamení Kozoroha je dokonalý plánovač a organizátor. Dokáže vám nalinkovat život tak, že budete chvilku v šoku. S takovou ženou je zapotřebí hodně mluvit a nastavit si určitá pravidla. Dejte si pozor na urážlivost a tvrdohlavost této tchýně.

Vodnář

Kreativní tchýně ve znamení Vodnáře vás potěší svými nápady a neotřelými a originálními dárky. I když se na vás zezačátku může dívat trochu skepticky, postupem času si k vám vytvoří příjemný vztah. Vodnáři milují děti a nemají rádi napětí, proto ho sami také nevyvolávají.

Ryby

Citlivou tchýní je žena ve znamení Ryb. Když bude moct, pomůže vám, ale zároveň nebude dotěrná. Ryby mají smysl pro rodinu a dokážou pochopit, že i vy s dětmi potřebujete soukromí. Tato tchýně dokáže vymyslet neuvěřitelné množství her, výletů a zažijete s ní spoustu zážitků.

Jakou tchýni máte vy? Sedí na ni tento horoskop?

Michaela Michalíková

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…

4 tipy pro výběr nové koupelnové skříňky

Potřebujete pořídit novou skříňku do koupelny? Stejně jako u…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…