KZ_logo1

Tajemství ženy, se kterou chtějí muži strávit zbytek života

9.7.2016

Říká se, že pro každého někde na světě běhá ta pravá osoba, ale mnohým dá opravdu velkou práci na ni narazit a hlavně být pro ni oním zbožňovaným a rovnocenným partnerem. Oproti tomu ale existují i ženy, které mají opačný problém – snad všichni muži, které potkaly, je vidí jako svoji vysněnou spřízněnou duši, ve které objevili vše, o čem kdy snili, a musí ji – stůj co stůj – mít alespoň napořád! Jaké je tajemství takové ženy?

Potvora

Muže odjakživa přitahují potvory. Ženy, které působí nepolapitelně, sebevědomě a výrazně. Nemusíte být hned mrchy a zneužívat svého postavení, jen buďte drzá, vyzývavá, rýpněte si, když je vám nahráno na smeč. Naučte se využít situace a vraťte ránu, která míří do černého. Musí však být jasně znát, že nejste zlá! Zároveň jim buďte kamarádkou, oporou a zpovědní vrbou ve chvílích, kdy je to žádoucí. Když se jim podaří takovou bytost ulovit, mají pocit, že dobyli vyšší metu. Toho však jako šedá myška, co promlouvá jen ve chvíli, kdy je tázána, těžko docílíte.

Divoká

Ukažte mu, že se váš svět neomezuje pouze na partnerský život. Buďte tou, která je těžko zkrotitelná. Tou, která přes veškerou lásku chovanou k partnerovi nebude skákat tak, jak se od ní očekává. Mějte své vlastní zájmy, plány, bavte se životem – máte jen jeden!

Zábavná

Taková žena se hledá hůř než jehla v kupce sena. Ve výsledku se setkáváme hlavně s takovými, které se ve snaze být zábavné stanou pouze směšnými. Nejsmutnější je, že nevnímají hranici, která tyto dvě vlastnosti odděluje. Je jedna věc, když máte zdravý smysl pro humor, je s vámi legrace, nikdy nezkazíte žádnou zábavu a jste vlastně pro každou špatnost, a je věc druhá, když za každou cenu musíte být středem pozornosti, vykládáte historky, které nikoho nezajímají, a smějete se jim tak, že padáte pod stůl, přičemž nikoho dalšího téměř nepustíte ke slovu. Naučte se vnímat, kdy jste už jednoduše „za čárou“.

Soběstačná

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Soběstačné ženy jsou tvrdým oříškem. Je těžké narazit na takovou, která je např. finančně nezávislá, aniž by to své polovičce dávala „sežrat“. Umí si sama přivrtat polici, opravit nefunkční DVD, vyčistit ucpaný sifon, zkrátka zařídí, co může. Mužům imponuje, když na nich nevisíme, ale všechny takové dovednosti je důležité držet na uzdě tak, aby partner nikdy nedošel k závěru, že ho ve svém životě vlastně nepotřebujeme.

Empatická

Ne každé z nás byla tato vlastnost dána do vínku, ale pokud jste jednou z těch obdarovaných – šťastnějších, jste o krok před ostatními. Mužům imponují ženy, které jim rozumí i bez sáhodlouhého mluvení, vysvětlování a objasňování. Pokud zrovna neoplýváte touto vlastností, nebuďte smutné, i vnímavost vůči lidem okolo sebe se dá vytrénovat, jen to není úplně zadarmo.

Parťák do nepohody

Žena, která neohrnuje nos před partnerovými zájmy, je ideální partnerkou. Zajímejte se o věci, o které se zajímají muži – překvapte je znalostmi ze sféry, které pro ženu nejsou tak běžné. Nastudujte třeba pravidla partnerova oblíbeného sportu a fanděte společně s ním. Buďte tou, která ho vytáhne na pivo, když se tváří kysele po špatném dni. Rozdrťte ho v oblíbené hře na X-boxu, jezděte na hudební festivaly. Hlavně nedělte svou zábavu dvěma, ale naopak – násobte ji!

Našly jste se? Pak už víte, proč se na vás muži lepí jako vosy na bonbóny!

Ella Konečná

outlander

Seriály, které si zamiluje každá žena

Hledáte způsob, jak vyplnit volný čas a na chvilku…
mořské řasy

Mořské řasy jsou budoucností naší planety

Co vás napadne, když se řekne mořské řasy? Je…
tiramisu

Letní dezerty, které zvládne každý

Léto je v plném proudu a většina z nás…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

zamilovaný pár

Kam s partnerem, abyste zahnali nudu

Jste se svým partnerem již nějakou dobu a rande…
woman-759688_1280

Okořeňte svůj vztah análním sexem

Máte pocit, že to v posteli s vaším partnerem…
pár v posteli

Znuděná sexem: Když vyprchá vášeň, je opravdu konec?

Jen málo aktivit je tak vzrušujících jako sex. A…
manželský_pár

Vdaná před 30tkou: Výhody a nevýhody manželství v mladém věku

Život je komplikovaný a zábavný, někdy krutý, jindy úžasný.…

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Související příspěvky

Zanechte komentář