KZ_logo1

4 knižní bestsellery, které stojí za přečtení

14.11.2017

Mezi bestsellery se řadí knihy, které zaujmou velké množství čtenářů a mnozí z nich na jejich vydání netrpělivě čekají. Mezi takové knihy patří právě čtyři kousky, které vám dnes představíme. Rozhodně je jen tak neodložíte! Ponořte se do dramatických a napínavých příběhů, které prožijete spolu s hlavními hrdiny. Užijte si podzim v teple a klidu domova, s horkým čajem a některou z následujících knih.

1) Poslední výročí – Liane Moriarty

Příběh, který může zažít každá z nás. Sophie je sice věčná optimistka, ale brzy jí bude čtyřicet a její biologické hodiny začínají tikat velmi hlasitě. Po rozchodu s Thomasem stále přemýšlí, jestli to byla dobrá volba a jestli neměla s tímto hodným mužem zůstat a založit rodinu. Život se Sophii obrátí naruby, když ji Thomasova prateta uvede do závěti a odkáže jí něco, co opravdu nikdo nečeká. U knihy se pobavíte, zasmějete a budete ji číst jedním dechem. Čeká vás napínavý příběh o záhadě na tajuplném ostrově a odhalení dávného tajemství, které vás zaručeně překvapí.

2) Láska v prachu hvězd – Krystal Sutherland

Romanticky laděný příběh, který však není typickým melodramatem, vypráví o Henrym, který se v životě s láskou zatím nesetkal. Přesto na ni věří a doufá, že ta velká a pravá láska na něj někde čeká. Ve škole se však objeví Grace, která moc krásy nepobrala, je neupravená, v chlapeckém oblečení, a navíc chodí o holi. Tato tajemná dívka se zvláštní minulostí však do Henryho života nečekaně zasáhne. Nejdříve se může zdát, že mu zboří všechny ideály a představy o lásce, ale možná mu ukáže, jak umí být mezilidské vztahy složité. Těšte se na nepředvídatelný konec, a i když budete oběma držet palce, všechno možná dopadne jinak.

3) Hora mezi námi – Charles Martin

Kniha Hora mezi námi, která inspirovala k natočení filmu, vás zavede na letiště, ze kterého odlétá novinářka Ashley, na kterou čeká snoubenec a chirurg Ben, očekávaný pacienty. Tito dva lidé se vidí poprvé v životě a navzdory nepříznivému počasí se rozhodnou cestovat domů. Letadlo však havaruje a oni musí v nepříznivých podmínkách přežít. Nastává opravdu dramatický boj o život. Těšit se můžete na dobrodružství, mrazivou pustinu a extrémní podmínky, ve kterých si člověk uvědomí, co je a není v životě důležité. Kniha je dojemná, romantická a zanechá ve vás spoustu pocitů ještě dlouhou dobu po přečtení.

4) Snaž se nedýchat – Holly Seddon

Amy zmizela, když jí bylo patnáct let. Po cestě ze školy se ztratila a byla nalezena až o tři dny později v bezvědomí. Nikdy nikdo nenašel pachatele, i když se její obličej objevil ve všech zprávách a novinách. Ještě o patnáct let později Amy stále leží v bezvědomí a objeví se u ní reportérka Alex. Ta vzpomíná na Amyin příběh, kromě usilování o slávu, kterou by si tím ráda získala, ji napadne vypátrat pachatele, a tak se na vlastní pěst pouští do hledání. Celý příbběh přečtete jedním dechem a užijete si napětí, které vám nedovolí knihu odložit.

Četli jste některou z těchto knih? A jak se vám líbila?

Michaela Michalíková

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
cibulový koláč

Mňamka na cesty: Cibulový koláč

Chutný cibulový koláč na cesty, ze kterého si můžete…
pes a deti

Jaký pes je vhodný do domu

Máte v plánu pořídit si domácího mazlíčka a chcete…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

pár v posteli

Kvíz: Jaký je v posteli?

Kvíz: Jaký je v posteli? Poznala jsi nového muže…
randění

7 rad, jak na randění po rozvodu

Někdy vztahy prostě nevyjdou. Můžeme se snažit, jak chceme.…
kondóm

Pozor na chyby při používání kondomu

Kondom je nejrozšířenější ochrannou, která vás ochrání proti pohlavním…
pár v posteli

Vyhněte se zánětům a infekcím – nebojte se po sexu chodit na toaletu

Po milostném aktu chcete většinou s partnerem ještě chvíli…
žena při sporáku

Nechci být jen žena v domácnosti

Máte partnera, který vydělává víc než vy a chce…

Související příspěvky

Zanechte komentář