KZ_logo1

Operativní leasing je služba jako dělaná pro ženy

10.1.2019

Rozhodně by nebylo správné všechny ženy házet do jednoho pytle. Najdou se i takové, které se o auta zajímají a vyznají se v nich. Existují dokonce automechaničky. Většinu žen však zajímá pouze to, zda auto jezdí a jakou má barvu. Proč se za to stydět? Technické starosti o vozidlo je možné přenechat na jiných.

Ženy umí péct, vařit nebo vyzdobit domov. Do garáže je to obvykle moc netáhne. Pokud mají doma muže, který se v autech vyzná a o výměnu oleje nebo pneumatik se postará, je vyhráno. Ale co když manžel, přítel ani kamarádi nepomohou? Pak může být skvělou volbou operativní leasing.

Jezděte bez starostí

V Česku začíná fungovat operativní leasing, a to nejen pro firmy, ale i pro soukromé osoby. Zájem o něj má čím dál více lidí. Doba je totiž taková, že všichni potřebují svůj vůz, ale málokdo má chuť a čas se o něj starat. Je tedy daleko výhodnější platit měsíčně určitou částku a přenechat tyto starosti na ostatních. Velkou radost z toho mají zejména mladí lidé, podnikatelé, kteří nemají času nazbyt, a ženy.

Pořízení auta na leasing není žádnou novinkou. V dřívějších dobách se ovšem mluvilo spíš o klasickém, tj. finančním leasingu. Ten fungoval podobně jako nákup na splátky. Auto bylo majetkem leasingové společnosti, dokud jste jí nesplatili celkovou částku, pak se přepsalo na vás. Operativní leasing ale funguje trošku jinak. Mohli bychom ho přirovnat spíš k dlouhodobému pronájmu.

Vozte se pořád v novém

Při operativním leasingu podepíšete smlouvu na dva, tři nebo třeba pět let. Každá společnost to má jinak, mnohdy záleží rovněž na individuální domluvě. Na tuhle dobu pak dostanete zapůjčený vůz, o nějž se v podstatě nemusíte starat, stačí vám tankovat. V praxi se přesné podmínky trochu liší dle poskytovatele, někteří nabízí dokonce několik variant tarifů, čím víc budete platit, tím více starostí na sebe převezmou.

Jedno je ovšem jisté. Až doba smlouvy přestane, můžete uzavřít novou, dostanete jiný nový vůz. Máte tedy zaručeno, že se neustále vozíte v autech vybavených nejmodernějšími technologiemi. Navíc nemusíte řešit prodej starého vozu, co s autem leasingová společnost udělá, už záleží jen na ní. Možná vám ho nabídne k odkoupení za zůstatkovou cenu.

Finanční stránka operativního leasingu

Na kolik korun měsíčně operativní leasing vyjde? Záleží, jaký vůz si vyberete. Třeba takový operativní leasing Volkswagen je dostupný od cca 4 000 Kč měsíčně za model Polo až do 23 000 Kč za Touareg R-line. Ceny uvádíme dle ceníku Driveto.cz, jednoho z nejznámějších českých poskytovatelů operativního leasingu. U nich je však možné získat ještě dodatečné slevy, pokud se připojíte do jejich klubu Driveto Club.

Operativní leasing je tady pro každého, kdo chce jezdit bez starostí a v nových vozech, které jsou nejen reprezentativní na pohled, ale díky nejmodernějším technologiím i bezpečné.

Co je to patchwork, kde se vzal a jaké je jeho využití?

Možná už jste v souvislosti s šitím zaslechli zvláštní…

Užijte si příjemný wellness pobyt podle svého výběru

Chcete se vydat na relaxační pobyt pro načerpání nové…

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

vd_reality_300x300vd_stavebni_300x300

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář