KZ_logo1

Sex podle znamení. Jaký je erotický horoskop vašeho partnera?

28.10.2015

Ne vždy musí horoskop předpovídat pouze budoucnost. Díky znamením můžete rozpoznat, na kterých místech těla má váš partner erotogenní zóny a kde chce cítit dotyky a polibky. Dnes se podíváme, jak si v sexu vedou pánové. Dámy se jistě zlobit nebudou…

Beran

Beran je velmi sexuálně založený a sex s ním můžete provozovat prakticky kdekoliv. Nevadí mu ani sex skupinový. Tento muž je vášnivý, divoký a živočišný. Když ho nažhavíte, zapomeňte na stydlivost. V posteli je on pánem a líbí se mu hlasité sténání. Má rád polohu zezadu.

Býk

Pro Býka je sex základ vztahu. Hodně toho vydrží a snadno vás utahá. Dokáže se milovat celou noc. Muži Býci mají velmi dobrý instinkt a jejich vilnost lze srovnat s chlípností skutečného býka při páření. Dávají ale přednost spíše konvenčním polohám a milují orální sex.

Blíženci

Tito muži mají rádi experimenty, zkouší nové a neznámé věci. Líbí se jim erotická konverzace, hry a různá překvapení. Pokud ho touha popadne na cestě domů, je schopen vás pomilovat i ve výtahu. Rád střídá pozice během sexu a řídí se tím, na co má zrovna chuť. Inspiraci nachází v pornu a rád mluví i během sexu. Mezi blíženci najdeme hodně bisexuálů.

Rak

Raci milují dlouhé předehry, mazlení a dotyky. Jsou to velcí romantici. Jsou pozorní, jemní a nesnáší vulgaritu a hrubosti. Milují ženská ňadra. Jejich nejoblíbenější poloha je ležet pod ženou a držet ji za hýždě. Velice je vzrušuje představa sexu mezi více lidmi.

Lev

Lev je velmi silně sexuálně založený. V ložnici musí být král, musíte ho chválit a obdivovat. Při sexu je velmi energický, vášnivý, rád si hraje. Jeho partnerka by měla mít dobrou kondici. Lvi rádi pozorují, jak narůstá vzrušení u jejich milé.

Panna

Muži v Panně vnímají sex hlavně jako fyzickou potřebu. Sice je nejspíše neuslyšíte křičet rozkoší, ale zato mají vynikající techniku. Jsou ohleduplní a něžní. Chtějí vždy uspokojit hlavně ženu. Rádi ženu milují zezadu a kochají se jejím pozadím.

Váhy

Pro muže ve Vahách znamená milostný akt hlavně zážitek. Nikam nespěchá. Rád si vychutná dlouhou předehru a oddává se sexuálním fantaziím. Je něžný, pozorný a zkušený milenec. Je pro něj důležitější uspokojení partnerky než jeho vlastní. V sexu má vysoké nároky. Rád by měl v posteli dvě ženy najednou. Většina gigolů je narozených právě v tomto znamení.

Štír

Štíři jsou velmi intenzivní milenci. Milují se vášnivě a živočišně. Při sexu neznají hranice. Milují experimenty, někdy i extrémy. Jsou velmi nekonvenční a nenasytní. Nevadí jim ani anální sex. Ženské tělo Štír dokonale zná a svou partnerku chce ovládat. Dokáže ji třeba jen jazykem vzrušit tak, že ho úpěnlivě prosí, aby jí to už udělal.

Střelec

Střelec chce lovit a instinkt mu pomůže ulovit právě tu, po které dychtí. V sexu má raději kvantitu než kvalitu. Je nepřekonatelný v erotické masáži. V posteli je přístupný čemukoliv, rád vymýšlí něco nového a partnerku často překvapuje.

Kozoroh

Muž v Kozorohu je velmi náročný milenec. Dokáže vycítit, co jeho partnerka vyžaduje, a umí v tom být dokonalý. Rád má sex pod kontrolou. Je hrdý na svou sexuální výdrž. Miluje polohu, kdy na něm partnerka sedí a on si může vychutnávat rozkoš. Mnoho Kozorohů má rádo sadomasochistické hrátky.

Vodnář

Vodnáři nechtějí jen sex, ale je pro ně důležité i duševní splynutí. Mají rádi něžnost a dlouhé předehry. Vodnáře vzrušuje, když si žena hraje s jeho vlasy. V posteli je tento muž velmi vynalézavý. Miluje hry, převleky a různé pomůcky. Nudný a stále stejný sex ho nebaví.

Ryby

Muži v Rybách mají rádi sebejisté milenky se zkušenostmi. Při milování jsou romantičtí, něžní a mají v sobě hodně vášně. Milují předehry a neradi v posteli řeční. Často mění sexuální pozice. Rádi mají takovou, kdy oba partneři sedí tvářemi k sobě. Rádi fantazírují o ženě, která je krutě pokoří.

Je jasné, že stejně jako je každý člověk originál, i jednotlivá znamení mají velmi rozmanité touhy a požadavky. V tomto článku jsou popsány sexuální fantazie mužů podle znamení. Každá žena zde může načerpat inspiraci a večer potěšit svého miláčka tak, že na to nikdy nezapomene.

Martina Mádlová

Dobrá erotická pomůcka umí zlepšovat každý vztah

Máte doma už skutečně tu pravou erotickou pomůcku? Pokud…
Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Zútulněte své bydlení pomocí osvětlení

Chcete si chytře vybavit interiér nového bytu nebo domu?…

Co vás šokovalo naposled? Ty, kdo investují, nejspíš rostoucí cena zlata

Přemýšlíte, jak rozumně zúročit vydělané peníze? Investujte do zlata,…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

sergio-souza-Sxm8FK0xc3Q-unsplash

Vídat se po rozchodu? Raději ne!

Každý konec vztahu bolí. Zasahuje totiž naše nejcitlivější místa,…
neonbrand-N8XoKjKOT0M-unsplash

Jak najít svou ztracenou vášeň

Žijete v dlouhodobém vztahu a pořád svého partnera milujete,…
toxický vzťah

Jak poznat toxický vztah

Jste spolu spíš jen ze setrvačnosti a ze zvyku?…
žena po rozchodu

Rozchod – životní zkouška, která vás mnohému naučí

Pokud jste zrovna čerstvě po rozchodu, pak zřejmě máte…
ben-white-j1h011Awz1A-unsplash

Jak získat po rozchodu ztracené sebevědomí?

Rozchody jsou složité. Někdy vztah neskončí zrovna nejlépe a…

Související příspěvky

Zanechte komentář