KZ_logo1

Zajímavosti o bodu G: Jak ho najdeme?

19.9.2019

Ženy o něm často mluví, muži jej ještě častěji hledají. Řeč je o pověstném a určitým způsobem tajemném bodu G. Traduje se o něm spoustu mýtů, mnohá tvrzení jsou však pravdivá. Víte všechno o tomto místě a jeho dráždění, které může ženám navodit doposud nepoznanou slast?

Kde se bod G vzal?

V roce 1950 se na veřejnost dostala informace, která téměř přepsala dosavadní erotické dějiny. Slastné místo, ukrývající se na ženském těle, bylo objeveno německým lékařem Gräfenbergerem. Podle začátečního písmena z příjmení gynekologa byl bod označen jako bod G.

Jak jej najít

Bod G se nachází na přední straně pochvy, přibližně v první třetině. Pro ženy je složitější, aby si jej samy nahmataly, pro protějšek by to nemělo být nic těžkého. Pokud si chcete představit vzhled tohoto bodu, tak se jedná o malý váleček, který může být u některých žen i hlouběji v pochvě.

Rozdílné orgasmy

Toto místo má v těle každá žena, mnohdy může bod G připomínat tvarem a velikostí třešeň. U většiny žen se jedná o citlivé místo, které dokáže velmi rychle spustit vaginální orgasmus. Vaginální orgasmus je silnější než klitoridální, liší se nejen délkou, ale hlavně intenzitou.

Návod pro muže

Pokud chcete svého partnera navést tak, aby se nemohl ztratit a bod G opravdu našel, tak si lehněte na břicho. Váš protějšek si může navlhčit prst a jemně jej zastrčí do vaší pochvy. Prstem by měl tlačit dopředu a dolů, následně postupovat hlouběji. Aby muž tento bod lépe našel, tak by žena měla být vzrušená. Pomáhá také, když se trochu ženě zatlačí na břicho v místě, kde končí ochlupení.

Proč toto místo hledat

Drážděním tohoto bodu zažijete orgasmus, který nezná hranice. Budete mít pocit, že jste se dostaly do transu a podobně silnou slast při jiné sexuální praktice nezažijete. Bod G může žena najít i sama, bez partnera, nejlépe pomocí vhodného vibrátoru. Na trhu s erotickými hračkami existují přímo ty, které jsou určené pro dráždění bodu G.

Udělejte něco pro své zdraví

Kromě intenzivního orgasmu má masáž bodu G i zdravotní účinky. Pravidelnou masáží se vyhnete problémy se záněty, případně onemocněním děložního čípku. Kromě fyzického zdraví podpoříte i svůj psychický stav. Pravidelné orgasmy vedou ke zvýšení sebevědomí a naučíte se mít rádi sami sebe. Slast a rozkoš uvolňují hormony štěstí a vedou k uvolnění.

Anální sex a ženská ejakulace

Silným zážitkem je dráždění bodu G při análním sexu. I když se mnoho žen této praktice vyhýbá, není k tomu žádný důvod. Pokud máte ohleduplného partnera, bude pro vás tento zážitek naprosto ojedinělým. Důležité je uvolnění a vzájemná důvěra. Nic vás nesmí bolet a nic nesmíte dělat z donucení. S drážděním bodu G souvisí také ženská ejakulace. Tento zážitek vás může překvapit, ale podobné vzrušení budete chtít opakovat.

Mužský bod G

Málokdo ví, že existují také mužský bod G. Tímto místem plným slasti je mužská prostata. Jedná se o žlázu, která je velká asi jako kaštan a nachází se pod močovým měchýřem. Prostata se podílí na produkci ejakulačního sekretu a nejsnazší cesta k tomuto místu je přes konečník. Pokud chcete místo nahmatat zevně, nachází se na hrázi pod varlaty.

Polohy pro bod G

Citlivé místo, které vám přinese intenzivní orgasmus, je možné dráždit i při milostném aktu. Je důležité zvolit vhodnou polohu. Když si přidřepnete a připomenete partnerovi, že cesta k bodu G vede nahoru a na přední stranu pochvy, tak je vhodná poloha na koníčka. Misionářská poloha je další z možných. Stačí, když zvednete boky a necháte svého partnera přirážet mírně vzhůru a dráždit poševní stěnu. Při této poloze vám pomůže například polštář, kterým se podložíte. Skvělou polohou je i pozice zezadu, kdy se muž snaží vést pohyb seshora dolů. Bod G můžete najít i v poloze zboku.

Našli jste s partnerem tento slastný bod a užili si intenzivní orgasmus?

kyberšikana

Kyberšikana a jak se bránit

Mezi jeden z největších problémů současnosti patří kyberšikana. Ta…
_DSC0136

Voňavý švestkový koláč s makovou drobenkou

Přemýšlíte nad sladkou dobrotou, na níž si pochutnáte nejen…
voděodolná rtěnka

6 nových kosmetických vychytávek

Slyšeli jste už o rtěnce, která vám na rtech…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

partnerství

Jak vycházet s rodiči partnera

Mezilidské vztahy jsou často velmi složité, a to nejen…
woman-1149911_1280

Kvíz: Jsem opravdu zamilovaná?

Samozřejmě, pokud se s někým pravidelně setkáváš a sdílíš…
pár

Šance na návrat po rozchodu

Je mnohem složitější vrátit se do vztahu, který nefungoval…
pár

Rozchod: Jak se vyrovnat s rozchodem?

Rozchod je nepříjemný. A je úplně jedno, jestli se…
pár

Rozchod, signály rozchodu a pauza ve vztahu: Kdy je správný čas na rozchod?

Konec vztahu může přijít rychle nebo postupně. Možná jsme…

Související příspěvky

Zanechte komentář