KZ_logo1

Horoskop – jak líbá vaše znamení

23.4.2016

Horoskopy nám mohou prozradit mnohé. Některé popisují jen naše charakterové vlastnosti, jiné se zabývají tématem zdraví, vztahů nebo vhodného zaměstnání. Tento horoskop vám však řekne, jak líbají jednotlivá znamení, jaké jsou jejich líbací praktiky a také jakým polibkem dané znamení zaručeně svedete.

Beran

Berani patří mezi nejvášnivější a zároveň nejdivočejší znamení zvěrokruhu. Jeho polibky jsou sice kratší, ale zato intenzivní. S Beranem zažijete opravdovou smyslnost a živočišnost. Pokud je váš partner Beran, svedete jej spoustou malých polibků po celém jeho těle.

Býk

Býk je klidné a zároveň opatrné znamení. Než se s Býkem dostanete k prvnímu líbání, může to chvilku trvat. Pak vás ale čeká dlouhé, vytrvalé a procítěné líbání. Býk při líbání potřebuje také romantickou atmosféru a nelíbá se jen tak s někým. Pro něj jsou city a láska na prvním místě.

Blíženci

Znamení Blíženců si velmi rádo hraje. A to platí i při líbání. Můžete se tak těšit na mluvení mezi líbáním, vtipné hlášky nebo smích doprovázený spoustou polibků, které vám dají i tam, kde to vůbec nečekáte. Toto znamení také velice rádo jemně kouše.

Rak

Polibky od Raka jsou opravdovým zážitkem. Tak něžné, láskyplné a zároveň vzrušující a vášnivé líbání nepředvede jen tak někdo. Na tyto polibky nikdy nezapomenete a budete chtít víc a víc. Rak si navíc dává záležet i na líbání krku a uší.

Lev

Majestátní Lev vás bude líbat opravdu divoce a dravě. Podle něj musí být jeho polibky opravdu ty nejlepší. Nebude se vás ptát, kdy a jak, prostě a jednoduše to udělá. Toto znamení má také sklon vytvářet cucfleky. Kdo by však nechtěl mít značku od Lva?

Panna

Znamení Panny líbá jemně a něžně. Zároveň má nejraději malé a letmé polibky, stejně tak jako doteky. Občas se s Pannou můžete nudit nebo se vám může zdát, že líbání chybí vášeň. Užijte si tedy něhu, vzájemné poznávání a klidně svůj protějšek naučte i trošku divokého líbání.

Váhy

Toto znamení má s líbáním trošku problémy. Lidé ve znamení Vah mívají u líbání často otevřené oči, neví, jak přesně mají dýchat, a líbání je pro ně docela záhadným technickým problémem, který se snaží vyřešit. Jejich polibky jsou tak občas stydlivé a mírně zmatené.

Štír

Dalším divočejším znamením je Štír. Ten líbá velmi dravě, někdy skoro bolestivě. Zároveň mu však nechybí velká vášeň, smyslnost a schopnost zajistit opravdu vzrušující milostnou předehru. Pokud má vhodný protějšek, snaží se polibky věnovat jen jemu, ale občas mají Štíři trošku problém se svou věrností, a tak se i stane, že polibky rozdávají kdekomu.

Střelec

Střelec je největším svůdníkem zvěrokruhu. Jeho polibky vás překvapí a ohromí. Ale Střelec vás nechá čekat. Budete po něm a jeho polibcích toužit a přát si je. A on vám jich dá jen pár, pak zase pár a bude vám je dávkovat tak, abyste bez něj nemohli být.

Kozoroh

Lidé narození ve znamení Kozoroha líbají velmi intenzivně a vášnivě. Budete mít pocit, že se vám z jejich líbání točí hlava a zároveň už nebudete chtít jiné. Příjemné polibky, třeba ve vlasech, na krku a na zádech vás opravdu ohromí.

Vodnář

Vodnáři líbají skvěle s jazykem. Jejich líbání je hravé, ale zároveň jemné a něžné. Velmi často se věnují líbání krku a občas při líbání nepatrně otevírají oči, a tím tak trochu kazí vaše vzrušení. Ihned to ale napraví dalšími a dalšími polibky, které ani všechny nečekáte.

Ryby

Poslední znamení zvěrokruhu se řadí k romantikům, kteří se také nelíbají jen tak s někým. Ryby milují dlouhé líbání, a to kdekoliv a kdykoliv. Občas je pro ně těžké pustit si někoho hodně blízko, takže na líbání s jazykem si musíte chvilku počkat. Pak to ale rozhodně stojí za to.

Jak na vás popis sedí? A shodnete se v líbání i se svým protějškem?

Michaela Michalíková

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář