KZ_logo1

Odhoďte zábrany a nebraňte se masturbaci

26.9.2015

Poznávání vlastního těla je opravdu důležité pro spokojený sexuální život každého z nás. V minulosti bylo na masturbaci pohlíženo jako na něco, co se nesmí, a dokonce se říkalo, že když to někdo bude dělat, upadne mu ruka… Tak schválně, kolik z nás pořád ty ruce má? 🙂

Důležitost masturbace

Proč je důležité, aby každá z nás věděla, co jí dělá dobře? Protože jen tak to může předat i svému partnerovi a popřípadě jej to naučit nebo mu poradit, kam a jak sáhnout. Kdo z nás by si odepřel něco tak úžasného, jako je orgasmus?

Jak ženy dosahují orgasmu

Některé ženy dosahují orgasmu bohužel těžko. Důvodů může být hned několik… Necítí se ve svém těle dobře, mají hlavu plnou myšlenek, nedokáží se uvolnit, jsou ve stresu nebo prostě potřebují hladit jinde a jinak. A tato místa a techniky pomáhá právě masturbace najít. Ženy nejvíce vzrušuje přímá nebo nepřímá stimulace klitorisu, ať už je to dráždění prstem, nebo erotickými hračkami.

Jak na to

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Najděte si svůj klid – místečko, kde vás nebude nikdo rušit, klidně si vytvořte atmosféru, pusťte hudbu, film s erotickým nádechem nebo si vezměte erotickou knihu či časopis. Ideálním místem je například sprcha, vana nebo ložnice, kde se můžete zamknout. Uvolněte se a soustřeďte se jen na vlastní pocity a myšlenky. Představujte si něco erotického… Něco, co vás vzrušuje a líbí se vám… A přitom se začněte hladit. Klidně se nejdříve hlaďte na prsou, drážděte své bradavky a poté přejděte níž. Nebo začněte lehkou masáží klitorisu a sama si udávejte míru vzrušení a stupňujte jej až k přicházejícímu orgasmu.

Techniky masturbace

Převalování

Základní technika masturbace je, že uchopíte klitoris mezi palec a ukazováček. Jemně jej začnete válet mezi prsty a pomalu přidáváte na rychlosti a tlaku až k orgasmu.

Kroužení

Dvěma prsty, většinou ukazováčkem a prostředníčkem, pohybujte na klitorisu v přibližně kruhové dráze. Snadno tak můžete měnit rychlost i tlak. Zároveň prsty můžete nechat sklouzávat i níž, až ke vchodu do vagíny. Pokud máte problém s vlhkostí, můžete si prsty naslinit nebo použít lubrikační gel.

Průnik

Sklouzávající prsty nechte zajíždět do vagíny. Zkuste nejdříve jeden prst, poté můžete klidně přidat i druhý a třetí. Samy si určujte tempo a hloubku průniku. Zároveň můžete prsty ve vagíně jemně pohybovat a vytvářet tak jemné vibrace.

Uvnitř i venku

Kombinujte dráždění klitorisu i prsty uvnitř vagíny. Máte přece dvě ruce, tak proč je nevyužít obě? Ideální je samozřejmě, když vám při této praktice například pomůže partner. Tak se jej nebojte zapojit a ukažte mu, jak se vám to líbí. Hlaďte se a drážděte nahoře a nechte jej, aby vás dráždil prsty nebo svou chloubou dole.

Možností, jak se uspokojit a dosáhnout tak opravdu nadmíru příjemného orgasmu, je spousta a je jen na vás, co vyzkoušíte. Nebojte se objevovat své tělo a neodpírejte si slast!

Extra tip

Slyšely jste už o pojmu Kegelovy cviky? Tyto cviky posilují pánevní dno, pomáhají po porodu, pomáhají při úniku moči, ale hlavně vám mohou přivodit intenzivnější orgasmus a zlepšit váš sexuální život! Jak na to? Lehněte si na záda. Nohy pod koleny můžete vypodložit tak, abyste snížily napětí břišních svalů. Pokuste se stáhnout svaly ve vagíně tak, jako byste chtěly zadržet moč. Pro vyzkoušení je možno zavést do vagíny dva prsty a zkusit stáhnout svaly. Jestli cítíte obemknutí kolem prstů, děláte to správně. Stažení udržte alespoň 7 sekund. Počet opakování se zvyšuje od 80 stahů na počátku ke konečným 300 stahům za den.

Erotické pomůcky pro masturbaci

Na trhu existuje velké množství masturbačních pomůcek pro ženy. Mezi nejoblíbenější z nich patří vibrátory různých tvarů a velikostí. Dále pak různé pomůcky, které dráždí výhradně klitoris, a nespočet dalších vzrušujících hraček. Velké množství žen má ale také zkušenost s „erotickými pomůckami“, které měly doma po ruce. Sem se řadí například banán nebo okurka. U těchto „hraček“ buďte ale opatrné, vždy používejte kondom a dejte pozor na ostré hrany a alergické reakce.

Důležité!

Hlavně se nestyďte a naučte se mít své tělo rády. Masturbace je naprosto přirozená věc, a jestli někdo říká, že ji nikdy nezkoušel nebo nepraktikuje, věřte, že ten si sám se sebou užívá nejvíc! A opravdu na tom nic není! Když budete vědět, co vás vzruší a kam je potřeba sáhnout, společný orgasmus s vaším partnerem na sebe nenechá dlouho čekat. Věřte tomu, že pokud se naučíte užít si vzrušení, vnímat své tělo a dopřát si rozkoš, potěšíte tím nejen sebe, ale i svého partnera.

Kegelovy cviky a další informace, jak působí, můžete najít zde:

https://www.youtube.com/watch?v=pzov5jefoYE

Michaela Michalíková

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář