KZ_logo1

Orální uspokojení, které ženy přivede k vrcholu

12.8.2017

Orální sex je vzrušující a žádanou technikou, a to nejen, když žena tuto slast dopřává muži, ale také když muž dokáže dráždit a přivést k vrcholu ženu. Inspirujte se tipy, díky kterým na sebe orgasmus nenechá dlouho čekat.

1) Nechte muže, aby vám jemně fouknul na vlhký klitoris a dráždil ho tak chladným vzduchem. Bude vás to příjemně dráždit a rozhodně si toto ochlazení užijete. Dejte však pozor, aby vám protějšek nefouknul do vagíny, protože by vám tak mohl způsobit zdravotní problémy.

2) Naveďte svého partnera rukou tak, jak se vám to dole líbí. Klidně mu ukažte, jak se hladíte sama a naučte ho dráždit místa, kde to máte rády. Řekněte mu také, kde vás má vzrušovat jazykem, kde přitlačit a jakou techniku použít. Nebojte si říct, co se vám líbí.

3) Užijte si hlazení, laskání, líbání a také orální sex, který vám protějšek nabízí. Naučte se milovat své tělo a nestydět se. Jen tak si naplno užijete veškeré doteky a péči, kterou vám druhý nabízí. Nechte se rozmazlovat.

4) Poraďte svému partnerovi, aby zkusil při orálním sexu jemně kmitat jazykem, jako kdyby chtěl napodobit kopulační pohyby. Toto dráždění totiž příjemně působí na nervová zakončení u poševního vchodu a jedná se tak o velmi vzrušující techniku.

5) Poproste partnera, aby s orálním sexem začínal pozvolna. Nejdříve ať se dotýká rty a jazykem celého vašeho přirození. Poté ať vás dole laská a olizuje. Může přidat i prsty a popřípadě také celou dlaň.

6) Velkou pozornost by měl věnovat klitorisu. Hrátky na tomto vzrušivém místě se pak dají kombinovat s jemným lízáním, cucáním a kousáním stydkých pysků.

7) U žen, které vzrušuje také vaginální dráždění, je dobré zapojit také mužské ruce. Ideální je dráždit klitoris a zároveň vagínu. Naštěstí je možné použít také erotické hračky, které mužům pomohou dovést vás třeba i k dvojitému orgasmu.

8) Skvělou a vzrušující technikou je poklepávání prstem nebo jazykem na klitoris. Ideální je rychlejší frekvence a hlavně u ní nezpomalovat. Když muž vydrží stejné tempo a rychlost, odměnou bude velmi intenzivní a opojné vzrušení.

9) Pokud je váš muž unavený a chce si chvilku odpočinout, může při orálním sexu zapojit kromě jazyka a svých úst také ruce. Konkrétně tedy prsty. Velmi příjemné je, pokud bude prsty kroužit rychlými a pravidelnými pohyby okolo klitorisu.

10) Co se týče lízání a hraní si s jazykem, k vrcholu vás přivede nejrychleji kmitání jazykem ze strany na stranu. Tento pohyb vypadá jako třepání motýlích křídel. Váš protějšek může zkusit pomalé pohyby a poté postupně zrychlovat. Jazyk by měl být příjemně vlhký, aby umocnil celý prožitek.

11) Při orálním sexu je nejpříjemnější, pokud muž používá celou plochu jazyka. Může začít špičkou a postupně použít celý jazyk. Když vás však muž začne olizovat rovnou celým jazykem, vzrušení se znásobí a zintenzivní celkový prožitek.

Máte pro muže a orální uspokojení také malý návod?

Michaela Michalíková

holywoodska-houpacka-piero-tmave-seda-moderni-kov-textilie-modern-living

Dětský ráj na vaší zahradě

Přemýšlíte, jak vybavit zahradu na léto, abyste si mohli…

Ideální brigáda: Aplikace, která spojuje firmy a brigádníky

Internet nabízí spoustu zajímavých portálů pro hledání práce, ovšem…

Nachystejte se na pláž! Jaké plavky jsou trendy?

Už jen pár týdnů a můžeme se těšit na…
2784

Plavková sezóna se blíží! Zhubněte do plavek u tyče a buďte v létě za hvězdu!

Pole Sport je souhrnný název pro pohyb u tyče, kterou ale mnoho lidí stále…
22429822_l

7 kosmetických vychytávek moderní doby

Moderní doba s sebou přináší kromě většího shonu a stresu také nesporné výhody. Technika…
makový dort - smakoun.eu

Upečte si dorty, po kterých nepřiberete

Dovedete si ještě představit oslavu narozenin s pořádným dortem? Že máte strach, že po něm přiberete?…

Reklama

Nejnovější články

Odhoďte stud a užijte si maximum vzrušení s vibrátorem!

V dnešní době je na trhu velké množství erotických pomůcek…

Oznamte všem, že se budete vdávat!

Konečně vás dlouholetý partner požádal o ruku! Tak dlouho…

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu.…

Rozpadá se vám manželství? Většinou je na vině nedostatek sexu

Bohužel, po několika letech navštíví manželství nevítaný host jménem…
8e5b79d5a0deca33d378f9aa25331e87

Horoskop věrnosti – Jak jsou na tom znamení zvěrokruhu s nevěrou

Patříte mezi milovníky různých horoskopů? Zajímalo by vás, co…

Související příspěvky

Zanechte komentář